Boks w Calypso Fitness Club

Boks jest jednym z najstarszych sportów na świecie. Cechuje się dynamiką i umożliwia trenującym wielowymiarowy rozwój psychofizyczny. Wzmacnia sylwetkę, poprawia koordynację ruchową, uczy koncentracji, buduje pewność siebie, a także zapewnia realne umiejętności samoobrony. Fani boksu w Koninie mają teraz możliwość spróbowania pięściarstwa w najnowocześniejszym klubie fitness w okolicy. Doskonałe wyposażenie sali treningowej oraz pełne pasji osoby prowadzące zajęcia, umożliwiają wprowadzenie w świat sztuk walki na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia dostępne są również w ramach pakietu boks Multisport. Honorujemy karty, które stanowią znaczne ułatwienie dla miłośników aktywności fizycznej.

Boks dla kobiet

Boks dla kobiet w Koninie nigdy nie był bardziej przystępny. Kobiety trenujące w Calypso Fitness Club prowadzone są przez profesjonalnych trenerów uczących wszelkich technik od podstaw i dbających o bezpieczeństwo. Zajęcia odbywają się w grupach lub podczas sesji indywidualnych. Trening składa się z wymagających ćwiczeń fizycznych, przygotowujących ciało pod konkretne techniki walki i budujących długofalową wytrzymałość. Boks w przypadku Pań wpływa na wszystkie grupy mięśniowe, ze szczególnym uwzględnieniem brzucha, rąk i nóg. Pozwala spalić zbędne kalorie i doskonale wyrzeźbić sylwetkę. Calypso Fitness Club w Koninie proponuje treningi oparte na wzajemnym szacunku i indywidualnym podejściu do każdego uczestnika. Zajęcia z boksu dla kobiet to doskonały sposób na aktywny wypoczynek, o który szczególnie warto zadbać.

Boks dla początkujących

Osoby zainteresowane boksem często mają ochotę samodzielnie spróbować tej dyscypliny sportu, jednak obawa przed oceną innych trenujących oraz względy bezpieczeństwa stają się nieraz czynnikami hamującymi podjęcie decyzji. W Calypso Fitness Club wychodzimy naprzeciw potrzebom osób poczatkujących i proponujemy grupowe lub indywidualne treningi bokserskie w komfortowych warunkach. Sala treningowa posiada pełne oprzyrządowanie. Dokładamy wszelkich starań, aby żadna osoba początkująca nie czuła się przytłoczona nadmiarem nowych technik, lecz by mogła spokojnie i we własnym tempie rozwijać umiejętności. Każdy trening poprzedza solidna rozgrzewka oraz ćwiczenia różnych partii mięśniowych. Skupiamy się na wypracowaniu pamięci mięśniowej, która skutkuje pewnością siebie i skutecznością w późniejszych sparingach.

Boks dla dzieci

Dzieci odznaczają się bardzo dużą potrzebą rywalizacji, która nie zawsze znajduje swoje ujście. Boks jest dla nich idealnym sportem. Z jednej strony uczy współzawodnictwa opartego na poszanowaniu przeciwnika i ograniczonej jasnymi zasadami. Z drugiej strony, kształtuje ich osobowość pod kątem koncentracji i ciągłej pracy nad rozwijaniem umiejętności. Łączy zatem wszelkie istotne aspekty procesu edukacji, dając zarazem możliwość nabycia praktycznych umiejętności, budowania kariery sportowej oraz zawarcia nowych przyjaźni. Zajęcia z boksu dla dzieci w Koninie odbywają się w Calypso Fitness Club w hali sportowej o pełnym wyposażeniu i pod okiem doświadczonych instruktorów.

Boks w innych miastach:

Calypso Fitness i Siłownia Konin

Konin - Stare Miasto, ul. Ogrodowa 31C, tel.63 240 83 33 , 63 243 71 16
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Z przyczyn technicznych klub nie zostanie uruchomiony 28 maja 2021.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.