Boks Mielec Navigator

Klub Calypso Fitness i Siłownia zaprasza na ćwiczenia, które cieszą się coraz większą popularnością wśród pań – boks dla kobiet. Mielec to miejscowość, w której odbywają się nasze zajęcia. Znajdziesz nas przy Galerii Navigator, ul. Powstańców Warszawy 4. Serdecznie zachęcamy do zapisania się na najbliższy kurs. Na treningach będziesz obserwować, jak wspaniale rozwijają się zdolności motoryczne, poczujesz wzrost poziomu energii, a przede wszystkim pewności siebie.

Boks dla początkujących Mielec

Należący do oferty klubu boks przypadnie do gustu kobietom, które nudzi rutyna monotonnych ćwiczeń. Zajęcia są przeznaczone dla dynamicznych, żywiołowych miłośniczek aktywnego trybu życia, ze szczególnym uwzględnieniem pań, które chciałyby sprawdzić się w sportach walki. Nasz kurs to znakomity pomysł na początek aktywności sportowej, która może się później przerodzić w pasję i treningi dla średnio- czy bardziej zaawansowanych.

Jeśli przykładasz dużą wagę do dbania o sylwetkę, bardzo polecamy boks dla kobiet. Mielec to miasto, w którym poprawisz kondycję, a oprócz tego popracujesz nad wzmocnieniem oraz wyrzeźbieniem wszystkich partii mięśni. Wymodelujesz swoje ciało, spalając ogromną liczbę kalorii, a jednocześnie nie nabierzesz masy. Podczas spotkań rewelacyjnie rozładujesz napięcie, odreagujesz codzienny stres, pozbędziesz się frustracji i oczyścisz umysł. Treningi z łatwością niwelują zmęczenie psychiczne, zapewniając uczestniczkom wiele satysfakcji.

Zajęcia nie wymagają specjalnego przygotowania. Powinnaś pamiętać głównie o wodzie, ręczniku, obuwiu zmiennym oraz stroju sportowym przed udaniem się na boks dla początkujących. Mielec to miejscowość, gdzie wiele kobiet rozpoczyna swoją przygodę z tym rodzajem sportu. W trakcie kolejnych spotkań będziesz ćwiczyć obronę przed atakiem, prawidłowe zadawanie ciosów, doskonalić szybkość, siłę, koordynację ruchową oraz wytrzymałość. Nasze treningi skupiają się na aktywowaniu mięśni nóg oraz ramion, ale pozostałe partie (barki, klatka piersiowa etc.) biorą równie intensywny udział w ćwiczeniach.

Boks Multisport Mielec

Z usług Calypso można korzystać w ramach umowy o pracę. Jeżeli zamierzasz sprawdzić, jak wiele zyskuje człowiek uprawiający sport taki jak boks, Multisport to karta, dzięki której będziesz mieć na to szansę na koszt pracodawcy. Karta pozwala na udział w kursie boksu, a także na uczestnictwo w pozostałych aktywnościach proponowanych przez klub. Możesz zamówić ją dla siebie albo dla członka rodziny – np. zapisać na zajęcia swoje dziecko. Boks dla maluchów to świetna zabawa, podczas której wypracowują się mocne mięśnie grzbietu oraz stabilizuje postawa dziecka. Ten typ sportu zdaje egzamin również w kategoriach nauki samoobrony, zarówno dla małych uczestników, jak i osób dorosłych.

Jeżeli poszukujesz placówki organizującej takie zajęcia jak boks dla kobiet czy boks dla dzieci, Mielec to miasto, w którym znajdziesz odpowiednią placówkę. Odwiedź Galerię Navigator, zajrzyj do naszego klubu i przekonaj się, że kurs boksu spełnia wszelkie oczekiwania klientek.

Boks w innych miastach:

Calypso Fitness i Siłownia Mielec Navigator

Mielec, ul. Powstańców Warszawy 4, tel.17 747 90 31 , 17 747 90 32
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.