Calypso Fitness i Siłownia Częstochowa Galeria Jurajska

Częstochowa, Al. Wojska Polskiego 207, tel.34 399 10 93
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-22:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Funkcje klubu fitness - Częstochowa

Kontakt z klubem

Calypso Fitness Częstochowa Galeria Jurajska
Al. Wojska Polskiego 207
42-200 Częstochowa

Godziny otwarcia strefy Kids Play
Nieczynne do odwołania

photo

Manager klubu
Aneta Świtaj
aneta.switaj@calypso.com.pl

 

contact-us-icon

Zadzowoń: tel. 34 399 10 93

pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102

O klubie Calypso Fitness i Siłownia Częstochowa Galeria Jurajska

Siłownia w Częstochowie wyposażona została w profesjonalną część cardio i wolnych ciężarów oraz strefę funkcjonalną oraz sauny. Nasi trenerzy personalni chętnie dzielą się swoim doświadczeniem, ułożą indywidualnie dopasowany plan treningowy oraz doradzą najlepsze zajęcia dla Ciebie – m.in. power bike wyciskający siódme poty lub trampoliny czy też deep work łączący trening funkcjonalny, interwałowy i atletyczny. Wyjątkowo intensywne zajęcia pełne dynamiki przypadną do gustu osobom ceniącym prawdziwe wyzwania, angażujące się w trening i oczekujące najlepszych rezultatów.

Klub zlokalizowany jest w samym sercu Częstochowy, w Galerii Jurajskiej, na terenie Starego Miasta – zaletą tego położenia jest wygodny dojazd oraz bezpłatny parking wielopoziomowy. W pobliżu znajduje się Plac Katyński oraz przepływa Warta. Jeśli wybierasz komunikację miejską, wygodnie dotrzesz do klubu autobusem.

Lokalizacja klubu:

Calypso Fitness i Siłownia Częstochowa Galeria Jurajska

42-200 Częstochowa, aleja Wojska Polskiego 207
tel.
34 399 10 93

(budynek: Galeria Jurajska)

Wszystkie aktywności:

Podziel się swoim zdjęciem z naszego klubu. Upewnij sie że otagowujesz swoje zdjęcie #calypsofitness

Marcin

Zdecydowanie polecam ten klub. Profesjonalna i miła obsługa, rodzinna atmosfera, organizacyjnie wszystko dopięte na ostatni guzik. Rewelacyjne zajęcia w strefie cross i różnorodne zajęcia fitness, nawet dla panów!Idealne miejsce dla każdego, kto chce spędzić czas na aktywności fizycznej.

Marcin
Marcin

Polecam wszystkim ten nowo otwarty klub mojej ulubionej sieci fitness. Wygrywają w nim przede wszystkim młodą i przyjazną ekipą i niesamowicie profesjonalną pracą trenerską i obsługą klienta. Dodatkowym atutem jest doskonała lokalizacja oraz idealne godziny otwarcia, czyli od świtu do nocy.

Marcin
Milena

Bardzo sympatyczna i pomocna kadra, sprzęt i wyposażenie na najwyższym poziomie. Polecam! - zdjęcie: Częstochowa Galeria Jurajska_Milena

Milena
Honorujemy karty

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.