Calypso Fitness i Siłownia Opole Turawa Park

Opole (Zawada), ul. Dębowa 1, tel.77 410 90 81
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer

Funkcje klubu fitness - Opole (Zawada)

Kontakt z klubem

Calypso Fitness Opole Turawa Park
ul. Dębowa 1
46-022 Opole (Zawada)

Godziny otwarcia KIDS PLAY
Nieczynne do odwołania

Manager klubu
Patrycja Lachowska
patrycja.lachowska@calypso.com.pl

contact-us-icon

Zadzowoń: tel. 77 410 90 81

pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102

O klubie Calypso Fitness i Siłownia Opole Turawa Park

Zadbaj o swoją kondycję i sylwetkę w siłowni w Opolu (Zawada) – w naszym klubie fitness możesz zrealizować każdy cel. Siłownia mieści się w centrum handlowym Turawa Park, tuż przy obwodnicy Opola, około 10 minut jazdy od serca Opola. Można tu dojechać autobusem albo samochodem – do dyspozycji jest bezpłatny parking.

W klubie fitness znajduje się m.in. strefa wolnych ciężarów do treningu siłowego, strefa cardio do spalania kalorii, przestronna i klimatyzowana sala do aerobiku i innych zajęć organizowanych w grupie, strefa stretchingu, treningu funkcjonalnego i short class, a także nowoczesne i profesjonalne sprzęty do ćwiczeń siłowych. Duży wybór zajęć – o różnym stopniu zaawansowania, zależnie od Twoich możliwości – pozwoli Ci zrealizować zamierzony efekt. Nasi trenerzy podpowiedzą, które z nich będą dla Ciebie odpowiednie, podpowiedzą też co do zmian w diecie, pokażą, jak ćwiczyć na konkretnych maszynach itd. Są do Twojej dyspozycji przez cały czas w godzinach otwarcia siłowni w Opolu.

W naszym klubie fitness zredukujesz tkankę tłuszczową, zyskasz masę mięśniową, zadbasz o konkretne części ciała – jak uda, brzuch, pośladki itd. – wzmocnisz ogólną wydolność organizmu. Do wyboru są treningi interwałowe, siłowe czy ogólne, o różnym stopniu trudności i zaawansowania. Systematyczne ćwiczenia to klucz do poprawy wyglądu ciała i swojego samopoczucia. Aby spalić tkankę tłuszczową, warto wybrać się na Jump4Fit, zajęcia na trampolinach albo Spin Bike – pojeździć na rowerach stacjonarnych, a aby wymodelować sylwetkę, idealne będą ćwiczenia Body Shape. Ponadto na terenie siłowni znajduje się Kids Play, gdzie możesz zostawić dziecko na czas swojego treningu, a także sauna, w której w pełni się zrelaksujesz.

Lokalizacja klubu:
Calypso Fitness i Siłownia Opole Turawa Park
46-022 Opole (Zawada), ul. Dębowa 1
tel. 77 410 90 81

Wszystkie aktywności:

 • TBC
 • power bike
 • fit ball
 • body shape
 • express cross
 • core training
 • super pośladki
 • płaski brzuch
 • tabata
 • zumba
 • strong by zumba
 • zdrowy kręgosłup
 • power pump

Podziel się swoim zdjęciem z naszego klubu. Upewnij sie że otagowujesz swoje zdjęcie #calypsofitness

Anna i Sandra

Na to czekałyśmy - matka i córka! Szeroki zakres zajęć, dostępność, dogodne godziny, nieograniczona ilość miejsc parkingowych, no i ta sauna… :)

Anna i Sandra
Janusz

Największym atutem Calypso Fitness jest opieka trenerska i fajny sprzęt.

Janusz
Patrycja

Jest uśmiech, jest siła, jest moc, a to wszystko w Calypso Fitness.

Patrycja
Rafał

Jest super

Rafał
Honorujemy karty

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.