Drodzy Klubowicze,
do końca mieliśmy nadzieję, na kontynuowanie wspólnych treningów.
Niestety Wasz klub zostanie zamknięty na stałe z dniem 28.04.2022.
27.04.2022 zapraszamy na ostatni trening.
Wierzymy, że zdrowy sportowy duch zostanie z Wami na zawsze.
Jednocześnie informujemy, że na Wasze maile zostanie wysłane rozwiązanie umowy członkowskiej. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: dok@calypso.com.pl lub telefoniczny +48 22 113 99 00
Zespół Calypso Fitness
Calypso Fitness Siedlce
ul. Piłsudskiego 74
08-110 Siedlce
Godziny otwarcia KIDS PLAY
Nieczynne do odwołania
Manager klubu
Łukasz Bartosiewicz
lukasz.bartosiewicz@calypso.com.pl
Trenuj w Calypso Fitness w Siedlcach, jak chcesz i ile chcesz, a potem relaksuj się w saunie. Wypróbuj siłownię lub strefę treningu funkcjonalnego, klatkę do cross trainingu czy power bike i buduj swoją wymarzoną formę. A jeśli wolisz zabawę w ruchu, zapisz się na zajęcia na trampolinach. Dla osób 50+ przygotowano specjalne zajęcia Aktywny Senior, dostosowane do poziomu uczestników.
Doskonałe położenie klubu sprawia, że szybko dotrzesz tutaj z centrum miasta – spod Pałacu Ogińskich i Parku Miejskiego Aleksandria spacerem w około 10-15 minut. Z dworca kolejowego można dojechać ulicą Armii Krajowej w jedynie 5 minut – należy skręcić w Piłsudskiego.
Lokalizacja klubu:
Calypso Fitness i Siłownia Siedlce
08-110 Siedlce, ul. Piłsudskiego 74
tel. +48 25 786 37 60
Wszystkie aktywności:
pilates
TBC
zdrowy kręgosłup
power pump
express tabata
express brzuch
płaski brzuch
step&shape
power bike
ABT
kick boxing
tabata
joga
sexi dance
super pośladki
zumba
cross training
aktywny senior
trampoliny, trampoliny dla dzieci
salsation
rolowanie – automasaż
Podziel się swoim zdjęciem z naszego klubu. Upewnij sie że otagowujesz swoje zdjęcie #calypsofitness
Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.
Do Calypso chodzę od początku istnienia klubu. Cenię atmosferę i niezwykle pomocnych instruktorów. Wybrałam Cross Training, Stretching i rowery, co pozwala mi na wszechstronne przygotowanie do startów thriatlonowych. Dużym plusem jest sauna, gdzie można zrelaksować się po treningu.