Calypso Fitness i Siłownia Szczecin Struga

Szczecin, ul. Struga 31, tel.91 463 12 06
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Z przyczyn technicznych klub nie zostanie uruchomiony 28 maja 2021.

Trener personalny Szczecin – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Szczecin – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Szczecin są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Aleksandra Ćwirko-Skrocka
Trener personalny
Aleksandra Ćwirko-Skrocka
Z zawodu i pasji instruktor fitness PAS, z wykształcenia mikrobiologi zdobywający doświadczenie trener personalny. Wieloletnie uczestnictwo w zajęciach, wiedza i szkolenia zbudowały solidny grunt pod wymarzoną pracę, w której zawsze zwracam uwagę na poprawność, kreatywność i efekty.
sprawdź dostępność trenera
Dawid Drywa
Trener personalny
Dawid Drywa
Ukończyłem kierunek Kognitywistyka Komunikacji na Uniwersytecie Szczecińskim. Obecnie uczę się w szkole policealnej na kierunku Specjalista ds. Dietetyki. Od dziecka próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych a w szczególności Karate i Muay Thai. Parę lat temu odkryłem swoją pasję, jaką jest trening siłowy. Z biegiem czasu, co raz to bardziej interesował mnie ten rodzaj aktywności fizycznej oraz dziedzina dietetyki. Przez parę lat zgłębiałem swoją wiedzę na temat treningu i diety. Zrobiłem kurs na Trenera Personalnego w Akademii Mistrzostwa Sportowego, który dostarczył mi jeszcze więcej cennej wiedzy. Kocham sport. Kocham ćwiczyć i zarażać ludzi swoją pasją. Przekazywać wiedzę i dobrą energię. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie. Według mnie, trening ma być przede wszystkim bezpieczny i przyjemny, ma podobać się klientowi. Treningi opieram głownie na ćwiczeniach funkcjonalnych, przede wszystkim wykonywanych za pomocą wolnych ciężarów, ale również na ćwiczeniach z własnym ciężarem ciała. Ważne jest to, by pokochać trening a nie tylko patrzeć na efekty. Regularność to coś, co spowoduje, że efekty przyjdą same. Chcesz zrealizować swój sylwetkowy cel? Z chęcią Ci pomogę!
sprawdź dostępność trenera
Elwira Matusiak
Trener personalny
Elwira Matusiak
Certyfikowany trener personalny, instruktor Kettlebell. Od najmłodszych lat byłam związana ze sportem będąc w klasach sportowych oraz spędzając czas wolny na aktywnościach fizycznych. W późniejszym okresie zaczęłam interesować się zdrowym stylem życia, dietetyką, jogą oraz treningiem siłowym. Ukończyłam kurs trenera personalnego w Athlete Performance, dzięki któremu otrzymałam uprawniania IFAA i REPs oraz zdobywałam swoją wiedzę z metodyki treningu na dodatkowych kursach i szkoleniach. Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym, nauce wzorców ruchowych, pracy nad poprawą mobilności i stabilizacji oraz modelowaniu sylwetki. Każdy plan treningowy indywidualnie dostosowuje pod osobę, która zwraca się do mnie o pomoc w realizacji swojego celu.
sprawdź dostępność trenera
Paweł Nowak
Trener personalny
Paweł Nowak
Ukończyłem wychowanie Fizyczne na Uniwersytecie Szczecińskim. Od najmłodszych lat, wychowywałem się w etosie sportu; posiadam wszechstronną wiedzę zdobytą w praktyce jak i licznych szkoleniach. W treningu wykorzystuje sztangi, odważniki oraz ciężar własnego ciała. Estetyczna sylwetka i funkcjonalna siła, są najlepszym dowodem na skuteczność stosowanych przeze mnie metod treningowych. Krzewię kulturę fizyczną, uświadamiając podopiecznym, iż sport to przygoda na całe życie.
sprawdź dostępność trenera
Bartosz Puzoń
Trener personalny
Bartosz Puzoń
Ukończone kursy trenera personalnego, metodyki treningu, treningu funkcjonalnego, a także dietetyki i suplementacji. Przede wszystkim stawiam na działanie prozdrowotne i trening funkcjonalny. Zarażony crossfitem i ćwiczeniami na wolnych ciężarach, odważnikach kettlebell, drążkach. Żeby był efekt musi być trening dobrany personalnie do danej osoby oraz połączony z dietą.
sprawdź dostępność trenera
Alicja Sieracka
Trener personalny
Alicja Sieracka
Jestem związana ze sportem od wielu lat. Pasjonuję się tańcem, sportem oraz zdrowym trybem życia. Pracuję jako trener fitness; trener personalny. Do moich ulubionych zajęć należą: Dance Areobic, Step, Cycling, Pump oraz TBC.
sprawdź dostępność trenera
Kamil Szymczak
Trener współpracujący
Kamil Szymczak
Trener z doświadczeniem w Polsce i Hiszpanii. Ekspert w treningu nastawionym na odwrócenie skutków stresu i siedzącego trybu życia. Ukończył 5 rok na kierunku lekarskim PUM. Trener lekarzy, pracowników branży IT, osób które poprzez sport nie tylko poprawią swoją sylwetkę a zabezpieczą swoje zdrowie na długie lata. Redaktor portalu Medycznie i Sylwetkowo, gdzie dzieli się wiedzą. Kamil w swoim życiu łączy dwie pasje: medycynę oraz sport. Doświadczenie trenerskie zdobywał podczas pracy we wszystkich klubach Calypso w Szczecinie, siłowni McFit, studium sportu PUM a także w Altafit w Santa Cruz de Tenerife. Marzy by po ukończeniu studiów szerzyć profilaktykę zdrowia. To co wyróżnia pracę z Kamilem to dostosowanie wzorców ruchowych w treningu do każdego. Podczas 6 miesięcznej pracy z pacjentami w ośrodku neurorehabilitacyjnym w Santa Cruz de Tenerife, gdzie dodatkowo się kształcił, doświadczył, że nie jest sztuką ułożyć trudniejszy trening, sztuką jest na bieżąco wymyślać prostsze wzorce ruchowe by były bezpieczne i skuteczne u każdego niezależnie od stanu zdrowia. W Polsce pracował pod okiem fizjoterapeuty kadry paraolimpijskiej z Rio de Janeiro, M. Purczyńskiego, a jego metodykę często wplata w swoje treningi. Sporty w których sam stawał na podium to taniec, windsurfing, tenis ziemny. Od ponad 10 lat świadomie podnosi ciężary bo wie, że mądrze wykorzystany trening na siłowni jest rehabilitacją dla organizmu, a źle skomponowany powoduje problemy po latach. Czasem wystarczy jedna zmiana w treningu, która odmienia wszystko - aktywujemy mięśnie dotąd nie używane, obserwujemy postępy, a pozbywamy się bólu czy stagnacji. „Najlepszy zawodnik to ten, który trenuje całe życie!”. Odwrócenie bólu kolan, szyi, problemu garbienia się czy odstających łopatek to jego codzienność. Ogromną radość przynoszą mu kolejne skutecznie przeprowadzone metamorfozy zarówno sylwetkowe jak i zdrowotne. Jego orderem sukcesu w pracy sylwetkowej są m.in. Finalista Pucharu Świata w Tańcu Towarzyskim, Vice Mistrz Polski w quad racingu - redaktor RedRally, zaufanie modelek Embassymodels a także dziesiątki osób które schudły i poprawiły swój komfort życia.
Celina Wilk
Trener personalny
Celina Wilk
Certyfikowana trenerka personalna, instruktorka zajęć Cross Training, Aerobox oraz Treningu Funkcjonalnego.Specjalizuję się w treningach siłowych – budowaniu sylwetki, treningach ukierunkowanych na redukcję tkanki tłuszczowej, oraz treningach kondycyjno – wytrzymałościowych. Moje programy treningowe są zróżnicowane, ponieważ uważam, że nie ma nic gorszego niż rutyna na siłowni.
sprawdź dostępność trenera
Paulina Zygadlik
Trener personalny
Paulina Zygadlik
Z wykształcenia jestem inżynierem ale już w połowie studiów doszłam do wniosku, że to sportem chcę zajmować się zawodowo, a nie jedynie amatorsko. Pasja wygrała z rozsądkiem i tak zostałam licencjonowanym trenerem personalnym i instruktorem fitness. W pracy z podopiecznym przykładam ogromną wagę do techniki i bezpieczeństwa. Preferuję trening z wolnymi ciężarami, który wbrew powszechnej opinii nie jest zarezerwowany tylko dla mężczyzn! Nie uciekam też od skakanki, piłek czy kettlebells. Chcę rozwijać się w dziedzinie treningu funkcjonalnego i prozdrowotnego. Prywatnie mam bzika na punkcie podróży i dobrego jedzenia.
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.