PL | EN


Fitness club

Calypso Opole

Aktualności O klubie Grafik zajęć Galeria Ceny Trenerzy
Calypso Opole
Zastępstwo
2017-09-18

Zastępstwo

Wtorek 19.09.2017

8.30 PŁASKI BRZUCH poprowadzi Kasia

17.30 POWER BIKE poprowadzi Kasia

18.30 POWER BIKE poprowadzi Mateusz


Środa 20.09.2017

8.30 FAT BURNING poprowadzi Ola

9.30 FITBALL poprowadzi Kasia


Czwartek 21.09.2017

8.30 PŁASKI BRZUCH poprowadzi Kasia

9.30 STRETCHING poprowadzi Kasia

10.30 FORMĘ W CIĄŻY poprowadzi Kasia


Piątek 22.09.2017

8.30 STRETCHING poprowadzi Ola

9.30 POWER BIKE poprowadzi Mateusz

18.30 POWER BIKE poprowadzi Mateusz

Czytaj dalej ››

Nowy grafik już od 18 września
2017-09-12

Nowy grafik już od 18 września

Już 18 września 2017 zostanie wprowadzony nowy grafik zajęć. Zapraszamy serdecznie :)

Czytaj dalej ››

Zastępstwa
2017-09-11

Zastępstwa

Zastępstwa
Poniedziałek 11.09.2017
8.30 TBC poprowadzi Ola
9.30 Mobility & Stretch poprowadzi Ola

Wtorek 12.09.2017
17.30 POWER BIKE poprowadzi Mateusz

Środa 13.09.2017
8.30 FAT BURNING poprowadzi Ola

Czwartek 14.09.2017
8.30 PŁASKI BRZUCH poprowadzi Kasia
9.30 FITBALL poprowadzi Kasia

Piątek 15.09.2017
8.30 Mobility & Stretch poprowadzi Ola
9.30 POWER BIKE poprowadzi Mateusz

Czytaj dalej ››

Nowy instruktor Calypso Opole
2017-08-28

Nowy instruktor Calypso Opole

Drodzy Klubowicze, mamy doskonałą wiadomość !

Już od września, do naszego grona instruktorów dołączy utalentowany i utytułowany najwyższymi osiągnięciami Mateusz Czachor. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w kolarstwie na szczeblu zawodowym, Mateusz zaznaczył swą obecność na krajowej oraz międzynarodowej scenie zdobywając liczne miejsca na najwyższych lokatach. Niebawem, zajęcia Power Bike będą prowadzone nie tylko pod okiem Kasi, ale również naszego nowego członka aktywnej ekipy Calypso. 

Osiągnięcia Mateusza:

 

2012

1 miejsce - Puchar Polski Górzyca (start wspólny)

2 miejsce - Czasówka Kaczawska Wojcieszów

3 miejsce Challenge  DZKol

2013

1 miejsce - I Edycja Czasówki Sudeckiej - Podgórzyn

1 miejsce - Klasyfikacja generalna, X Międzynarodowy Wyścig ,,Szlakami Jury''

1 miejsce - II Edycja Czasówki Sudeckiej - Jeżów Sudecki

1 miejsce - Międzynarodowy Etapowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądz (etap 3)

2 miejsce - Ogólnopolski Szosowy Wyścig o "Grand Prix Lubania"

4 miejsce Mistrzostwa Europy w Kolarstwie Szosowych juniorów

2 miejsce - XV Ogólnopolski Wyścig Parami o Puchar Wójta Gminy Zawonia

1 miejsce - Finał Pucharu Polski - jazda indywidualna na czas

1 miejsce - III Edycja Czasówki Sudeckiej - Wojcieszów

1 miejsce - IV Edycja Czasówki Sudeckiej -Gorzanowice

3 miejsce - Ogólnopolskie Kryterium o Puchar Burmistrza miasta Bolkowa

2 miejsce - Challenge DZKOL

 
2014

1 miejsce- XXVII Międzynaorodowy Wyścig Kolarski "Ślężański Mnich"

1 miejsce - I Edycja Czasówki Sudeckiej - Podgórzyn

4 miejsce -58 Wyścig Skopenki (etap 3)

4 miejsce Mistrzostwa Polski u23

2 miejsce - 58 Wyścig Skopenki (etap 4)

3 miejsce - Międzynarodowy Wyścig Kolarski Hellena tour (etap 2)

1 miejsce - II Edycja Czasówki Sudeckiej - Jeżów Sudecki

4 miejsce - Memoriał J.Grundmanna J.Wizowskiego (UCI 2.2)

2/1 (u23) miejsce - Central European Tour - Szerevus-Ibrany (UCI 1.2)

6/3 (u23) miejsce - Central European Tour - Isaszeg-Budapest (UCI 1.2)

2 (u23) miejsce - Memoriał H. Łasaka (UCI 1.2)

3 (u23) miejsce - Puchar MON (UCI 2.2)

2/1 (u23) miejsce - Miedzynarodowy Wyścig o Puchar Burmistrza Miasta Wyszków

7/1 (u23) miejsce - Tour de Rybnik

1 miejsce - III Edycja Czasówki Sudeckiej - Wojcieszów

7 miejsce - Mistrzostwa Europy u23

Czytaj dalej ››

Zastępstwa
2017-08-28

Zastępstwa

Zastępstwa
 
Poniedziałek 28.08.2017
17.00 STEP poprowadzi Gosia
 
Wtorek 29.08.2017
17.00 TRAMPOLINY poprowadzi Marta
18.00 POWER TRAINING poprowadzi Agata
19.00 PŁASKI BRZUCH poprowadzi Agata
20.00 POWER PUMP poprowadzi Agata
 
Czwartek 31.08.2017
16.00 TBC poprowadzi Gosia
17.00 PŁASKI BRZUCH poprowadzi Gosia
18.00 TABATA poprowadzi Agata
19.00 TRAMPOLINY poprowadzi Marta
 
Niedziela 03.09.2017
9.30 POWER PUMP poprowadzi Agata
10.30 PŁASKI BRZUCH poprowadzi Agata
 
Sobota 09.09.2017
10.30 BODY SHAPE poprowadzi Ola
11.30 TBC poprowadzi Ola
 

Czytaj dalej ››

Zastępstwo
2017-08-07

Zastępstwo

Uwaga ! Uwaga !
Zastępstwa na ten tydzień
08.08.2017 WTOREK
17.00 TRAMPOLINY & TABATA POPROWADZI OLA
18.00 POWER TRAINING POPROWADZI OLA
17.30 POWER BIKE POPROWADZI KASIA
12.08.2017 SOBOTA
10.30 BODY SHAPE POPROWADZI GOSIA
11.30 TBC POPROWADZI GOSIA
Za utrudnienia przepraszamy :)

Czytaj dalej ››

Calypso na plaży
2017-08-03

Calypso na plaży

Gorąco

Czytaj dalej ››

Zastępstwa
2017-08-01

Zastępstwa

Uwaga !
Zastępstwa na ten tydzień
01.08.2017 WTOREK
17.30 POWER BIKE poprowadzi Kasia
02.08.2017 ŚRODA
16.00 ZUMBA poprowadzi Kasia

03.08.2017 CZWARTEK
20.00 MOBILITY & STRETCH poprowadzi Maciek
04.08.2017 PIĄTEK
19.00 STEP poprowadzi Ola
Za utrudnienia przepraszamy

Czytaj dalej ››

Zastępstwo
2017-07-25

Zastępstwo

25.07.2017 WTOREK
17.00 PŁASKI BRZUCH POPROWADZI AGATA
18.00 POWER TRAINING POPROWADZI AGATA
21.00 INTERWAŁ POPROWADZI DAMIAN

26.07.2017 ŚRODA
17.00 TBC POPROWADZI OLA
18.00 POWER PUMP POPROWADZI OLA
19.00 ABT POPROWADZI AGATA
20.00 ZDROWY KRĘGOSŁUP POPROWADZI AGATA

CZWARTEK 27.07.2017
8.30 PŁASKI BRZUCH POPROWADZI AGATA
9.30 STRETCHING POPROWADZI AGATA
18.00 TABATA POPROWADZI AGATA
19.00 POWER TRAINING POPROWADZI AGATA

PIĄTEK 28.07.2017
8.30 FITBALL POPROWADZI KASIA
9.30 POWER BIKE POPROWADZI KASIA

29.07.2017 SOBOTA
10.30 BODY SHAPE POPROWADZI OLA
11.30 TBC POPROWADZI OLA

31.07.2017 PONIEDZIAŁEK
8.30 PILATES POPROWADZI AGATA
9.30 TBC POPROWADZI AGATA
19.00 BODY SHAPE POPROWADZI AGATA
20.00 PILATES&CORE POPROWADZI AGATA

Czytaj dalej ››

Zastępstwa
2017-06-16

Zastępstwa

Zastępstwa :
Niedziela 18.06.2017
10.30 power bike poprowadzi Kasia
11.30 ABT poprowadzi Ola
Poniedziałek 19.06.2017
17.00 power bike poprowadzi Kasia
18.00 power pump poprowadzi Ola
19.00 body shape poprowadzi Agata
20.00 pilates poprowadzi Agata
Wtorek 20.06.2017
17.30 power bike poprowadzi Kasia
Środa 21.06.2017
19.00 ABT poprowadzi Agata
20.00 zdrowy kręgosłup poprowadzi Agata
Czwartek 22.06.2017
17.30 power bike poprowadzi Marta

Czytaj dalej ››

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]