Banner Rehasport Clinic

Zacznij od spotkania z fizjoterapeutą

Wracasz do sportu po kontuzji lub długiej przewie? Doznałeś urazu, który przeszkadza Ci w treningach? Umów się z fizjoterapeutą Rehasport w Calypso.

Dla sportowców, tych profesjonalnych, ale i amatorów, zdrowie jest najważniejszym kapitałem. Oddając się w ręce zespołu medycznego Rehasport, obdarzają nas ogromnym zaufaniem. Dlatego wyłącznie całkowita pewność, że skupiamy najlepszych specjalistów z poszczególnych dziedzin, pozwala nam oferować swoje usługi osobom aktywnym sportowo.

Rehasport

Fizjoterapia sportowa to:

Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo

Większe bezpieczeństwo i efektywność treningu.

Świadomość Świadomość Świadomość

Świadomość własnego ciała.

Wyniki Wyniki Wyniki

Mniejsze ryzyko kontuzji i lepsze wyniki.

Rehasport to:

Rehasport to jeden z 52 ośrodków na świecie akredytowanych przez FIFA z najwyższym certyfikatem FIFA Medical Centre of Excellence. Zespół kliniki tworzą ortopedzi oraz fizjoterapeuci, którzy na co dzień opiekują się najlepszymi sportowcami w kraju. Partnerami kliniki są m. in. Polski Związek Tenisowy, Związek Piłki Ręcznej w Polsce, Polski Związek Żeglarski.

Kontakt Rehasport +48 530 105 200 Umawianie wizyt Calypso Ursynów +48 22 398 86 06 Umawianie wizyt Calypso Złote Tarasy +48 22 390 57 07 Umawianie wizyt Calypso Poznań Półwiejska +48 61 221 00 34 Umawianie wizyt Calypso Katowice Wrocławska +48 32 732 29 99

Co nas wyróżnia?

  • Blisko 20 lat doświadczenia w ortopedii i rehabilitacji.
  • Jeden z 52 ośrodków na świecie z akredytacją FIFA Medical Centre of Excellence.
  • Zespół uznanych specjalistów, którzy na co dzień dbają o zdrowie polskich i zagranicznych gwiazd sportu.

Zacznij od fizjo, czyli Calypso & Rehasport

Kontynuujemy długofalową współpracę z  Rehasport – specjalistami w ortopedii i rehabilitacji.

W klubie Calypso Fitness Warszawa Złote Tarasy i Ursynów, Poznań Półwiejska, Katowice Wrocławska możesz skorzystać z zajęć prowadzonych przez fizjoterapeutów.

  • Rehamobility – Poniedziałki 18:00
  • Rehacore – środy 18:00

Będziesz mógł także skorzystać ze spotkania z fizjoterapeutą, który przeprowadzi szczegółowy
wywiad i udzieli potrzebnych informacji i zaleci odpowiednie ćwiczenia. I tak prosto z maty u fizjoterapeuty
będziesz mógł ruszyć budować formę w klubie. Bezpiecznie i w świadomy sposób. Dobrze to wymyśliliśmy? 😊

Więcej informacji w recepcji klubów.

Płatna oferta Rehasport

Sesja z fizjoterapeutą
Masaż sportowy
Kinesiotaping sportowy

45min - 190zł
-50% na pierwszą sesję

Masaż częściowy: 30min - 110zł
Masaż całościowy: 60min - 200zł

Wsparcie procesu treningowego:
30min - 50zł

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia fizjoterapeutów Rehasport, którzy ocenią skuteczność programu treningowego. Wierzymy, że wspólnie z trenerami jesteśmy w stanie zapewnić Ci bezpieczne i efektywne zajęcia, które pozwolą Ci zrealizować cele niezależnie od tego, czy będzie to utrata wagi, poprawa wydolności czy budowa masy mięśniowej.

Wszyscy wiemy jak ważna jest reparacja po treningu. Wspierać ją możesz nie tylko przez właściwe nawodnienie, dietę czy suplementację, ale i przez masaż sportowy. Podczas sesji z fizjoterapeutą Rehasport zadbamy o właściwą regenerację i rozluźnienie mięśni, tak żebyś był w 100% gotowy na kolejny trening

Kolorowe plastry od wielu lat używane są przez fizjoterapeutów jako element wspierający proces treningowy. Żeby stosować je właściwie, konieczna jest szeroka wiedza między innymi z obszaru anatomii. Decydując się na popularny "tejping" w Calypso masz pewność, że plastry zostaną przyklejone z największą starannością w zgodzie z najnowszymi standardami medycznymi. Tylko wtedy ich używanie jest skuteczne.

Dodatkowo w Rehasport

Jeśli w trakcie spotkania z naszym fizjoterapeutą okaże się, że z jakichś powodów konieczne jest wykonanie dodatkowych badań lub konsultacja ortopedyczna, wówczas zaprosimy Cię do Rehasport w szpitalu Medicover na warszawskim Wilanowie.

  • Konsultacje ortopedyczne.
  • Diagnostyka obrazowa (USG, RTG, rezonans magnetyczny).
  • Zabiegi operacyjne.
  • Testy, badania i raporty dedykowane osobom aktywnym np. takie jak do zobaczenia tutaj
Kontakt Rehasport +48 530 105 200 Umawianie wizyt Calypso Ursynów +48 22 398 86 06 Umawianie wizyt Calypso Złote Tarasy +48 22 390 57 07 Umawianie wizyt Calypso Poznań Półwiejska +48 61 221 00 34 Umawianie wizyt Calypso Katowice Wrocławska +48 32 732 29 99
Wybierz klub
Marcin Bogdański
Fizjoterapeuta
Marcin Bogdański

Jestem absolwentem Fizjoterapii i Dietetyki na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym i posiadam bogate doświadczenie w pracy jako fizjoterapeuta. Opiekowałem się sportowcami m.in. podczas Halowych Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce, dbałem o zdrowie członków Reprezentacji Artystów Polskich. Od lat pogłębiam swoją wiedzę w zakresie analizy ruchu, prewencji urazów, fizjologii wysiłku czy żywienia w sporcie, a następnie przekazuję ją swoim podopiecznym. Ukończyłem szkolenie dotyczące treningu medycznego Neurac, a także kilka innych kursów, które pozwalają mi znaleźć właściwą formę terapii dla niemal każdego Pacjenta. W bezpieczny sposób pomogę Państwu wrócić do pełnej sprawności i formy!

sprawdź dostępność trenera
Kamil Pyrka
Fizjoterapeuta
Kamil Pyka

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, od lat związanym ze sportem. Tak prywatnie, bo lubię piłkę nożną, tenis czy narciarstwo, jak i zawodowo. Posiadam piłkarską licencję trenerską UEFA B, byłem też fizjoterapeutą Radomiaka Radom. Oferuję Państwu opiekę w zakresie treningu medycznego oraz rehabilitacji sportowej, gwarantuję fachowość i bezpieczeństwo. Moje kompetencje podkreśla fakt ukończenia specjalistycznych kursów, m.in. stosowania metody PNF, terapii i treningu respiracyjnego metodą Spirotiger, terapii manualnej, nowoczesnego treningu motorycznego dla gier zespołowych czy wprowadzenia do metodologii treningu motorycznego. Praca w Rehasport Clinic, czołowej polskiej klinice sportowej posiadającej najwyższy certyfikat FIFA, pozwoliła mi na zawodowy kontakt z najlepszymi polskimi sportowcami. Te doświadczenia przekazuję teraz w swojej pracy.

sprawdź dostępność trenera
Łukasz Wysocki
Fizjoterapeuta
Łukasz Wysocki

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Dzięki pracy w Silesia Center, Centrum Rehabilitacji i Sportu Biernat czy Ruchu Chorzów, zyskałem bogate doświadczenie zawodowe. Interesuję się rehabilitacją ortopedyczną oraz biomechaniką sportu. Od początku swojej edukacji w roli fizjoterapeuty postawiłem na uczestnictwo w kursach i szkoleniach, one pogłębiły moją wiedzę i rozwinęły mnie w roli fizjoterapeuty. Dzięki temu wszystkim swoim Pacjentom mogę zapewnić znalezienie bezpiecznej drogi powrotu do pełnej sprawności. Posiadam certyfikaty z zakresu rehabilitacji barku, biodra, kręgosłupa lędźwiowego czy kolana. Ukończyłem szkolenie dotyczące terapii manualnej wg Maitlanda, a także metody PNF, czyli torowania nerwowo-mięśniowego. Zapraszam Państwa do wspólnej pracy w zakresie treningu medycznego oraz rehabilitacji sportowej.

sprawdź dostępność trenera

Aby sprawdzić dostępność wybranego trenera i zarezerwować termin skontaktuj sie z recepcją klubu.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.