Zacznij od spotkania z fizjoterapeutą

Wracasz do sportu po kontuzji lub długiej przewie? Doznałeś urazu, który przeszkadza Ci w treningach? Umów się z fizjoterapeutą Rehasport w Calypso.

Dla sportowców, tych profesjonalnych, ale i amatorów, zdrowie jest najważniejszym kapitałem. Oddając się w ręce zespołu medycznego Rehasport, obdarzają nas ogromnym zaufaniem. Dlatego wyłącznie całkowita pewność, że skupiamy najlepszych specjalistów z poszczególnych dziedzin, pozwala nam oferować swoje usługi osobom aktywnym sportowo.

Rehasport

Fizjoterapia sportowa to:

Bezpieczeństwo

Większe bezpieczeństwo i efektywność treningu.

Świadomość

Świadomość własnego ciała.

Wyniki

Mniejsze ryzyko kontuzji i lepsze wyniki.

Rehasport to:

Rehasport to jeden z 52 ośrodków na świecie akredytowanych przez FIFA z najwyższym certyfikatem FIFA Medical Centre of Excellence. Zespół kliniki tworzą ortopedzi oraz fizjoterapeuci, którzy na co dzień opiekują się najlepszymi sportowcami w kraju. Partnerami kliniki są m. in. Polski Związek Tenisowy, Związek Piłki Ręcznej w Polsce, Polski Związek Żeglarski czy Polski Związek Triatlonu.

Kontakt Rehasport +48 530 105 200 Umawianie wizyt Calypso +48 22 398 86 06

Co nas wyróżnia?

  • 15 lat doświadczenia w ortopedii i rehabilitacji.
  • Jeden z 52 ośrodków na świecie z akredytacją FIFA Medical Centre of Excellence.
  • Zespół uznanych specjalistów, którzy na co dzień dbają o zdrowie polskich i zagranicznych gwiazd sportu.

Dodatkowo w Rehasport

Jeśli w trakcie spotkania z naszym fizjoterapeutą okaże się, że z jakichś powodów konieczne jest wykonanie dodatkowych badań lub konsultacja ortopedyczna, wówczas zaprosimy Cię do Rehasport w szpitalu Medicover na warszawskim Wilanowie.

  • Konsultacje ortopedyczne.
  • Diagnostyka obrazowa (USG, RTG, rezonans magnetyczny).
  • Zabiegi operacyjne.
  • Testy, badania i raporty dedykowane osobom aktywnym np. takie jak do zobaczenia tutaj
Kontakt Rehasport +48 530 105 200 Umawianie wizyt Calypso +48 22 398 86 06

Zacznij od fizjo, czyli Calypso & Rehasport

Wracasz do formy po kontuzji? Miałeś problemy ze zdrowiem i chcesz zacząć trening? A może dopiero zaczynasz ćwiczyć? W każdym z tych przypadków mówimy: najpierw mata, potem rzeźba! Z fizjoterapeutą Rehasport, oczywiście.

Już od 1 lutego 2020 zaczynamy długofalową współpracę z  Rehasport – specjalistami w ortopedii i rehabilitacji. W klubie Calypso Ursynów będziesz mógł skorzystać ze spotkań z fizjoterapeutą, który przeprowadzi szczegółowy wywiad, wykona szereg testów, udzieli potrzebnych informacji i zaleci odpowiednie ćwiczenia. I tak prosto z maty u fizjoterapeuty będziesz mógł ruszyć budować formę w klubie. Bezpiecznie i w świadomy sposób. Dobrze to wymyśliliśmy? 😊

Jak to działa?

  • Rejestrujesz się w strefie Moje Calypso
  • Przychodzisz na spotkanie z fizjo
  • Ćwiczysz bezpiecznie z Rehasport i Calypso!

Z kim na matę?

Poznaj fizjoterapeutów, którzy pokierują rozwojem Twojej zdrowej formy

 

Cennik usług fizjoterapii sportowej

1 godzina - 180 zł
5 godzin - 750 zł
10 godzin - 1350 zł

Wybierz klub
Marcin Bogdański
Fizjoterapeuta
Marcin Bogdański

Jestem absolwentem Fizjoterapii i Dietetyki na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym i posiadam bogate doświadczenie w pracy jako fizjoterapeuta. Opiekowałem się sportowcami m.in. podczas Halowych Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce, dbałem o zdrowie członków Reprezentacji Artystów Polskich. Od lat pogłębiam swoją wiedzę w zakresie analizy ruchu, prewencji urazów, fizjologii wysiłku czy żywienia w sporcie, a następnie przekazuję ją swoim podopiecznym. Ukończyłem szkolenie dotyczące treningu medycznego Neurac, a także kilka innych kursów, które pozwalają mi znaleźć właściwą formę terapii dla niemal każdego Pacjenta. W bezpieczny sposób pomogę Państwu wrócić do pełnej sprawności i formy!

sprawdź dostępność trenera
Kamil Pyrka
Fizjoterapeuta
Kamil Pyka

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, od lat związanym ze sportem. Tak prywatnie, bo lubię piłkę nożną, tenis czy narciarstwo, jak i zawodowo. Posiadam piłkarską licencję trenerską UEFA B, byłem też fizjoterapeutą Radomiaka Radom. Oferuję Państwu opiekę w zakresie treningu medycznego oraz rehabilitacji sportowej, gwarantuję fachowość i bezpieczeństwo. Moje kompetencje podkreśla fakt ukończenia specjalistycznych kursów, m.in. stosowania metody PNF, terapii i treningu respiracyjnego metodą Spirotiger, terapii manualnej, nowoczesnego treningu motorycznego dla gier zespołowych czy wprowadzenia do metodologii treningu motorycznego. Praca w Rehasport Clinic, czołowej polskiej klinice sportowej posiadającej najwyższy certyfikat FIFA, pozwoliła mi na zawodowy kontakt z najlepszymi polskimi sportowcami. Te doświadczenia przekazuję teraz w swojej pracy.

sprawdź dostępność trenera
Łukasz Wysocki
Fizjoterapeuta
Łukasz Wysocki

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Dzięki pracy w Silesia Center, Centrum Rehabilitacji i Sportu Biernat czy Ruchu Chorzów, zyskałem bogate doświadczenie zawodowe. Interesuję się rehabilitacją ortopedyczną oraz biomechaniką sportu. Od początku swojej edukacji w roli fizjoterapeuty postawiłem na uczestnictwo w kursach i szkoleniach, one pogłębiły moją wiedzę i rozwinęły mnie w roli fizjoterapeuty. Dzięki temu wszystkim swoim Pacjentom mogę zapewnić znalezienie bezpiecznej drogi powrotu do pełnej sprawności. Posiadam certyfikaty z zakresu rehabilitacji barku, biodra, kręgosłupa lędźwiowego czy kolana. Ukończyłem szkolenie dotyczące terapii manualnej wg Maitlanda, a także metody PNF, czyli torowania nerwowo-mięśniowego. Zapraszam Państwa do wspólnej pracy w zakresie treningu medycznego oraz rehabilitacji sportowej.

sprawdź dostępność trenera

Aby sprawdzić dostępność wybranego trenera i zarezerwować termin skontaktuj sie z recepcją klubu.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.