Joga Białystok

Joga dla początkujących w klubie Calypso Fitness i Siłownia

Jeżeli interesują Cię zajęcia organizowane dostępne w nowoczesnym obiekcie i pragniesz spróbować sił w sporcie, jakim jest joga, Białystok to jedno z miejsc, gdzie działa klub Calypso. Nasza siedziba znajduje się w Galerii Jurowieckiej. Oferujemy swoim klientom aktywność fizyczną pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia jogi prowadzone w naszym klubie są częścią szerokiej oferty aktywności.

Joga dla wielu osób stanowi drogę duchowego rozwoju oraz poznania. To jednak nie tylko praktyka duchowa, ale także sport. Jak każda inna aktywność fizyczna wymaga więc regularnego treningu i systematyczności. Nasza propozycja na start to joga dla początkujących. Białystok jest miastem, w którym każdy zainteresowany tą dyscypliną, ma możliwość rozpoczęcia jej praktykowania. Dzięki zajęciom, które odbywają się w klubie Calypso, masz teraz szansę popracować nad oddechem, umysłem i kondycją.

Prozdrowotne właściwości jogi to:

  • poprawa samopoczucia,
  • usprawnienie metabolizmu i pomoc w utrzymaniu szczupłej sylwetki,
  • rozluźnienie, wewnętrzna harmonia oraz równowaga,
  • lepsza mobilność stawów,
  • pomoc w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała,
  • zredukowanie poziomu stresu.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy joga to sport dla Ciebie, pomyśl jak wymienione korzyści ułatwią Ci codzienność. Czas, który spędzamy w pracy związany z utrzymaniem nierzadko niekomfortowej pozycji, wpływa na wystąpienie was postawy. To natomiast wywołuje problemy z kręgosłupem. Stres, brak energii należą do typowych dolegliwości nawet u młodych ludzi. Napięcie mięśni, brak swobody i lekkości odczuwają również osoby aktywnie uprawiające sport. Wszystkie te dolegliwości może złagodzić joga.

Oferta klubu Calypso

Członkowie naszego klubu mogą wybierać pomiędzy wieloma typami aktywności fizycznej. Poszukujących nieco mniej dynamicznych form czynnego wypoczynku z pewnością zainteresuje joga. Multisport jako program partnerski umożliwia skorzystanie z karty w naszym klubie w Białymstoku. Zajęcia odbywają się od rana do południa lub wieczorem. W ciągu 90 minut uczestnicy ćwiczą pod czujnym okiem wykwalifikowanego instruktora jogi. Jego obecność daje gwarancję, że wszystkie pozycje zostaną wykonywane prawidłowo. Po skończonym treningu można skorzystać z sauny, która pomoże na dłużej zatrzymać uczucie odprężenia i relaksu. Ponadto nasz nowoczesny klub zapewnia:

  • klimatyzowane sale do zajęć grupowych,
  • bezpłatny parking wewnętrzny lub zewnętrzny,
  • Wi-Fi dostępne na terenie obiektu,
  • miniprzedszkole dla dzieci wraz z opieką opiekunki.

Joga to propozycja zajęć dla wszystkich. Nie ma tutaj znaczenia dotychczasowa kondycja fizyczna. Ponadto, jeżeli nie istnieją przeszkody zdrowotne, ryzyko kontuzji bądź urazu jest niewielkie. Polecamy jogę nie tylko osobom młodym, ale i starszym, które chcą jak najdłużej zachować sprawność organizmu. Zapraszamy do skorzystania z zajęć jogi dla początkujących.

Calypso Fitness i Siłownia Białystok

Białystok, ul. Jurowiecka 1, tel.85 877 23 77
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.