Joga Bytom Agora

Zajęcia z jogi

Kwiat lotosu, pies z głową w dół – jeśli po przeczytaniu tych wyrazów Twoim pierwszym skojarzeniem była aktywność fizyczna, to zajęcia z jogi w Calypso Fitness i Siłownia zdecydowanie przypadną Ci do gustu! Nie kojarzysz tych nazw? Nic nie szkodzi! Prowadzimy jogę również dla osób początkujących. Wszystkiego Cię nauczymy!

Joga – pożegnaj stres i wzmocnij mięśnie

Joga to trening, który pokochały osoby na całym świecie. Duża popularność zajęć spowodowała, że oferta siłowni i klubów fitness szybko wzbogaciła się o zajęcia z profesjonalistami. Joga to trening ciała i umysłu, dzięki któremu zwiększysz samoświadomość swojego ciała, a przy okazji poprawisz nastrój. Ćwiczenia poleca się wszystkim osobom, które żyją w stresie, cierpią na bóle krzyża, karku, potrzebują się wyciszyć. To również doskonała forma aktywności dla tych z nas, którzy chorują na depresję, mają stany lękowe, napady paniki. Joga rozluźnia, wycisza, relaksuje.

Każdy trening polega na wykonywaniu asan, czyli pozycji. Joga to ćwiczenia rozluźniające, relaksujące, a jednocześnie wzmacniające mięśnie. Każda pozycja wymaga przyjęcia odpowiedniej pozycji ciała i kontroli swojego oddechu. Oddech stanowi element niezmiernie ważny w jodze – pozwala się wyciszyć, dotlenia organizm i zwiększa pojemność płuc oraz pozwala poczuć, że mamy kontrolę nad swoim organizmem. Efekty uboczne? Dobry nastrój, właściwa pozycja ciała, spalanie kalorii i mocniejsze mięśnie!

Joga dla początkujących Bytom i okolice

Zajęcia z jogi dla początkujących to doskonała forma aktywności dla osób w każdym wieku. To również propozycja dla tych, którzy kiedyś trenowali jogę, jednak zrobili sobie dłuższą przerwę. Pamiętaj, że praktyka czyni mistrza. Początkowo skupiamy się na wykonywaniu najprostszych asan i oddechu. Nie przejmuj się, że nie wszystkie pozycje wykonujesz poprawnie.

Joga dla początkujących nie wiąże się z koniecznością przygotowania. Po prostu przyjdź. Zabierz ze sobą wygodny strój do ćwiczeń, który nie będzie krępował Twoich ruchów. Buty? Jogę ćwiczymy boso (ewentualnie w specjalnym obuwiu). Trenujemy na matach, w przyjemnej atmosferze i bez presji. To joga jest dla nas.

W naszej siłowni oferujemy również jogę dla zaawansowanych. Jeśli czujesz się na siłach, wspólnie wejdziemy w dalszy stopień wtajemniczenia, wykonując trudniejsze asany. Jak nas znaleźć? Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła „joga multisport Bytom” dotrzesz do nas bez problemu. Dla ułatwienia podajemy jednak adres. Bytom, Plac Kościuszki 1 – Calypso Fitness i Siłownia znajduje się w centrum handlowym Agora. To miejsce z idealną lokalizacją i dobrym dojazdem. Koniec z wymówkami, czas na zajęcia z jogi i dawkę dobrej energii. Zapraszamy do Bytomia!

Calypso Fitness i Siłownia Bytom Agora

Bytom, Plac Kościuszki 1, tel.32 396 25 68
pn.-pt.06:00-23:00
sob.08:00-21:00
niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Klubowiczu, zapoznaj się istotną zmianą dotyczącą funkcjonowania klubu: https://fabryka-formy.pl/aktualnosci/wazna-informacja-dla-osob-z-karnetami-calypso-fitness-18

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.