Joga Czeladź Grodziecka

Klub Calypso Fitness i Siłownia oferuje klientom mnóstwo opcji treningów mających na celu poprawę wyglądu, wzmocnienie kondycji czy relaksację. Jeżeli interesują Cię ćwiczenia takie jak joga Czeladź to miejscowość, w której możesz uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez doświadczonego instruktora. Znajdziesz nas przy ulicy Grodzieckiej 2b, w punkcie doskonale skomunikowanym z resztą miasta.

Joga dla początkujących Czeladź

Zapraszamy na zajęcia osoby w dowolnym wieku. Chętnie udowodnimy, że joga nie ma nic wspólnego z monotonnymi, nieciekawymi ćwiczeniami. To aktywność fizyczna, z którą wiąże się szereg profitów, począwszy od zwiększenia odporności fizycznej, a skończywszy na redukcji stresu. Niwelowanie zmęczenia psychicznego, wyciszenie, poprawa postawy ciała oraz minimalizacja ryzyka wystąpienia dolegliwości bólowych będących konsekwencją siedzącego trybu życia – to zaledwie ułamek korzyści, jakie daje joga dla początkujących. Czeladź to miasto, w którym prowadzimy spotkania. Odwiedź nas w klubie, aby przekonać się osobiście, że zajęcia są bardzo pożyteczne, a zarazem przyjemnie relaksują.

Jogę bez problemu można praktykować w domu, ale osobom początkującym polecamy kurs pod okiem wykwalifikowanego trenera. Dysponuje odpowiednią wiedzą oraz doświadczeniem, które pozwalają mu nie tylko uważnie obserwować postępy uczestników, ale i korygować ewentualne nieprawidłowości. Oprócz tego jest odpowiedzialny za dopasowanie ćwiczeń do poziomu zaawansowania, dzięki czemu prowadzone przez niego zajęcia będą bezpieczne.

Co daje joga?

Do celów, które można osiągnąć za sprawą jogi, zalicza się m.in. spokój ducha oraz równowaga psychiczna. Poprzez ćwiczenia uzyskuje się lepszą świadomość własnego ciała, określonych grup mięśni, które w trakcie zajęć zostają aktywowane, a następnie częściej wykorzystywane w codziennym życiu. Joga rewelacyjnie wpływa na utrzymywanie optymalnej postawy, a co za tym idzie, na stabilizację kręgosłupa oraz miednicy. Dzięki ćwiczeniom wzmacniają się i rozciągają mięśnie przykręgosłupowe, co także nie pozostaje obojętne na postawę ciała.

Regularne sesje sprawiają, że mięśnie nabierają gibkości, elastyczności, a przede wszystkim wyraźnie się wzmacniają. W rezultacie po kursie jogi uczestnicy są w stanie wykonywać coraz trudniejsze, bardziej wymagające ćwiczenia. Poprawa kondycji bezpośrednio przełoży się na wzrost pewności siebie

Każdorazowo zalecamy zjedzenie posiłku na 2-3 godziny przed wizytą w klubie. Ponadto należy pamiętać o zabraniu ze sobą odpowiedniego stroju (obcisłych, wygodnych ubrań), jak również klapek, japonek czy innego obuwia. Najczęściej jogę uprawia się boso na macie, ale buty będą potrzebne do pokonania dystansu między szatnią a salą ćwiczeń. Jeśli planujesz dołączyć do grupy i sprawdzić, na co wpływa joga, Czeladź to miejscowość, gdzie organizujemy zapisy na zajęcia. Bez względu na to, czy zamierzasz ćwiczyć, aby wyeliminować ze swojego życia skutki stresu, czy wzmocnić tzw. core, zachęcamy do poznania potencjału jogi.

Calypso Fitness i Siłownia Czeladź Grodziecka

Czeladź, Grodziecka 2b, tel.32 797 99 42 , 32 797 99 41
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.