Wybór jogi jako metody regularnej aktywności to decyzja, która może korzystnie wpłynąć na całe Twoje życie – i nie ma w tym ani krzty przesady. Ten rodzaj sportu łączy w sobie intensywną pracę nad samodoskonaleniem duchowym, a przy tym nad zwiększaniem możliwości własnego ciała. Tym samym może poprawić Twoje samopoczucie fizyczne, uspokoić, wzmocnić koncentrację i pomóc odnajdywać się w trudach codzienności. Zapisz się na zajęcia z jogi już dziś i przekonaj się sam!

Joga dla początkujących – dlaczego warto wybrać tę aktywność?

Joga to bardzo stara technika buddyjska łącząca treningi ciała z dyscypliną umysłu i potęgowaniem hartu ducha. W dzisiejszych zabieganych czasach może się okazać tak bardzo przydatna, w szczególności osobom, które doświadczają na co dzień stresu i napięcia, zarówno zawodowego, jak i w sferze prywatnej. Jeśli interesuje Cię joga Ełk ma dla Ciebie fitness club Calypso zlokalizowany przy Placu Miejskim w centrum miasta, w którym odnajdziesz wszystko, czego poszukujesz w tym zakresie – doświadczonych instruktorów, którzy poprowadzą Cię przez techniki oddechu, medytacji i rozciągania mięśni, komfortowe szatnie, grafik ćwiczeń dostosowany do Twoich potrzeb, a także korzystną ofertę karnetów. Mając kartę Multisport od swojego pracodawcy, możesz spróbować odnaleźć balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym, który będzie tak bardzo potrzebny, by osiągać maksimum swoich możliwości zarówno w jednej, jak i drugiej sferze.

Jak najlepiej korzystać z oferty Calypso?

Jeśli interesuje Cię joga Multisport będzie optymalnym rozwiązaniem, które pozwoli Ci wejść w świat umysłowej i cielesnej równowagi bez ponoszenia zbyt wielkich kosztów. Tym samym możesz korzystać nie tylko z zajęć jogi, ale również innych elementów naszej bogatej oferty aktywności. Ta elastyczność sprawia, że o wiele łatwiej podjąć się systematycznej pracy nad sobą. Lokalizacja Calypso w centrum Ełku to duże ułatwienie, szczególnie dla tych, którzy pracują niedaleko i po męczącym, stresującym dniu chcą sobie zafundować relaks dla ciała i ducha pod okiem doświadczonego instruktora jogi. Pozwala ona osiągnąć stan głębokiego relaksu dzięki technikom medytacji i świadomego oddechu. To, w połączeniu z rozciąganiem mięśni, sprzyja udoskonalaniu samego siebie – zarówno ciała, jak i ducha. Ten rodzaj aktywności może się okazać świetną bazą pod przyszłe treningi wytrzymałościowe i siłowe – których również nie brakuje w ofercie Calypso. Może też stanowić po prostu jedyną formę ćwiczeń, którą Twoje ciało w pełni zaakceptuje. Wybierz jogę w naszym klubie i zobacz, jak fantastycznie pozwala ona odpocząć ciału i umysłowi, oderwać się na chwilę od przyziemnych problemów, poczuć głęboko siebie i zsynchronizować swoje mięśnie z tym, co wewnątrz, dla osiągnięcia lepszego stanu własnej świadomości. Tak wypoczęty i rozciągnięty będziesz w stanie pracować wydajniej, a także skuteczniej odpoczywać w czasie wolnym. Właśnie w ten sposób wdrożenie nowej rutyny zmieni Twoje życie na lepsze!

Calypso Fitness i Siłownia Ełk

Ełk, ul. Plac Miejski 2, tel.87 739 51 98 , 87 739 51 97
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.