Joga Gdańsk Przymorze

Joga – trening ciała i umysłu

Potrzebujesz chwili dla siebie, aby móc się zrelaksować i zadbać o swoje samopoczucie? Zajęcia z jogi są stworzone właśnie dla Ciebie! Postaw na wyciszającą medytację, połączoną z efektywnym rozciąganiem mięśni. Joga to trening umysłu oraz ciała. Taki duet stanowi sprawdzony sposób na zapomnienie o rzeczywistości i skupienie się na własnym rozwoju. Systematyczne zajęcia z jogi sprawią, że zyskasz nie tylko lepszą kontrolę nad swoim ciałem i umysłem, ale i dodatkową energię do działania!

Joga dla początkujących i nie tylko

Joga to trening, który polega na wykonywaniu poszczególnych asan, czyli pozycji, jak chociażby popularny kwiat lotosu. Asany różnią się między sobą stopniem trudności, ale łączy je jedna, ważna rzecz. Oddech. To właśnie świadome oddychanie jest nieodłącznym elementem jogi. Pomaga ono nie tylko wykonać i utrzymać daną pozycję ciała, ale i wpływa na dotlenienie mózgu i lepszą pojemność płuc. Wykonywanie asan z kolei to skuteczny sposób na rozluźnienie mięśni, które pod wpływem stresu i złego stylu życia stają się skurczone. Rozluźnienie i rozciągnięcie poszczególnych partii ciała pozwoli Ci wzmocnić mięśnie, jak i zadbać o sylwetkę – dobra wiadomość jest taka, że podczas zajęć z jogi gubimy całkiem niezłą ilość kalorii!

Calypso Fitness i Siłownia Gdańsk Przymorze to idealne miejsce na zajęcia z jogi. Z myślą o potrzebach samych zainteresowanych prowadzimy trening o zróżnicowanym stopniu trudności. Joga dla początkujących to znakomita opcja dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z tym rodzajem aktywności fizycznej, jak i wszystkich tych, którzy wracają do ćwiczeń po dłuższej przerwie. Zajęcia w grupie to doskonała forma relaksu, jak i zabawy oraz możliwość poznania osób o tych samych zainteresowaniach. Trening zawsze odbywa się w przyjaznej atmosferze. Nie przejmuj się, jeśli na początku poszczególne asany będą sprawiać Ci trudność. To normalne, jednak z czasem zauważysz, że joga daje Ci coraz więcej radości, pozwala kontrolować kolejne ruchy ciała, jak i pokonywać bariery, które tkwią w Twojej głowie.

Joga multisport Gdańsk Przymorze

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z jogą? Zabierz ze sobą wygodne ubranie i przyjdź do Calypso! Czekamy na Ciebie w siłowni na ul. Obrońców Wybrzeża 1. Oferujemy opiekę doświadczonych specjalistów, klimatyzowane sale, możliwość wypożyczenia ręcznika czy skorzystania z WiFi przed lub po zajęciach. Nie masz z kim zostawić dziecka? Skorzystaj z opcji Kids Play – my zaopiekujemy się Twoją pociechą, kiedy Ty będziesz dbał o swoją kondycję fizyczną i relaks!

Joga to propozycja dla osób, które są zestresowane, potrzebują rozluźnić ciało i zadbać o umysł. Mimo iż zajęcia nie zapewniają takiej intensywnej dawki ruchu, jak chociażby trening cardio, to pomagają modelować sylwetkę i dodają energii do działania. Joga wycisza, jest pomocna w leczeniu zaburzeń lękowych czy nerwic. Pomaga zniwelować bóle karku, obniżyć ciśnienie, poprawić oddech czy po prostu odgonić natłok myśli. To tylko kilka z jej zalet, inne poznasz, kiedy zdecydujesz się na zajęcia z jogi. Zapraszamy!

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.