Joga Gdańsk Zaspa

Klub Calypso Fitness i Siłownia organizuje liczne zajęcia mające na celu wzmocnienie kondycji oraz wypracowanie odpowiedniej postawy. Do bogatego programu placówki należy m.in. joga dla początkujących. Gdańsk, a konkretnie osiedle Zaspa, to miejsce, w którym odbywają się nasze spotkania. Zachęcamy do przyjazdu na Al. Rzeczypospolitej 33, do dwupiętrowego budynku pierwszego trójmiejskiego centrum handlowego. Dojedziesz do nas bez problemu z każdego punktu miasta, a oprócz tego z pewnością nie będziesz mieć trudności ze znalezieniem stanowiska postojowego dla swojego samochodu.

Joga Gdańsk – przepis na poprawę sylwetki

Regularne uprawianie jogi skutkuje poprawą kondycji oraz samopoczucia. Dodatkowo systematyczny udział w spotkaniach przełoży się z czasem na wyrzeźbienie i wysmuklenie figury – mimo iż celem ćwiczeń nie jest odchudzanie. Joga przede wszystkim ma olbrzymi wpływ na sylwetkę. Większość asan wymaga uniesienia klatki piersiowej, wyprostowania pleców oraz wycofania brzucha do kręgosłupa, co wymusza na ćwiczącym przyjmowanie prawidłowej postawy. Poprzez uczestnictwo w kursie wyrabia się poprawne nawyki, które później przenosi się poza matę czy salę ćwiczeń. Tym sposobem kształtowanie właściwej postawy należy do najważniejszych rezultatów jogi. Odwiedź nasz klub, aby poznać potencjał, którym wyróżnia się joga Gdańsk to miasto, w którym można dołączyć do kursu.

Polecane przez nas zajęcia zwiększają ruchomość stawów, ponadto poprawiają wytrzymałość mięśniową. Ma to bezpośrednie przełożenie na sprawniejsze wykonywanie codziennych czynności. Oprócz większej efektywności ruchu do korzyści płynących z praktykowania jogi zalicza się minimalizacja ryzyka wystąpienia bólów mięśni oraz stawów. Jeśli chcesz osobiście sprawdzić, co oferuje joga dla początkujących, Gdańsk to miejscowość, w której spotykamy się na sali ćwiczeń, aby zmniejszyć blokady oraz napięcia w obrębie mięśni, popracować nad koordynacją czy dotlenić i porozciągać mięśnie.

Joga Multisport w Gdańsku

Niezmiernie nas cieszy, że potencjał ćwiczeń coraz częściej dostrzegają zarówno osoby prywatne, jak i firmy dbające o kondycję fizyczną swoich pracowników. W ramach umowy o pracę zatrudnieni mogą poznać właściwości, jakimi cechuje się joga. Gdańsk to miasto, w którym prowadzimy profesjonalne kursy przywracające równowagę psychiczną, redukujące skutki stresu, wyciszające i relaksujące, jak również wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe. Dzięki udziałowi w zajęciach uczestnicy są w stanie wykonywać coraz bardziej wymagające ćwiczenia. Doskonalą umiejętności, co nie pozostaje bez znaczenia na ich samopoczucie – poza wyraźnym polepszeniem kondycji poprawia się też ich nastrój.

Jeżeli chcesz przekonać się, jak duży wpływ na ciało i umysł ma joga, Multisport daje na to szansę. Karta zapewnia posiadaczom dostęp do szeregu aktywności, które proponujemy klientom. Mogą uczestniczyć w zajęciach jogi, a także zapisać się na inne treningi. Gorąco zachęcamy do wizyty w naszej placówce. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z podjętej decyzji.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.