Joga Gdynia Klif

Gdyński Klub Calypso Fitness i Siłownia zaprasza wszystkich na zajęcia cieszące się w Polsce stale rosnącą popularnością. Poprawa koordynacji, dotlenienie i rozciągnięcie mięśni, polepszenie wytrzymałości mięśniowej, mobilności oraz równowaga psychiczna – te i wiele innych korzyści daje joga dla początkujących. Gdynia to miasto, w którym można zapisać się na kurs prowadzony przez wykwalifikowanego trenera. Odwiedź nas przy Al. Zwycięstwa 256, w miejscu, do którego łatwo dojechać z dowolnego punktu.

Joga Gdynia – ćwiczenia dla każdego

W organizowanych przez nas spotkaniach mogą uczestniczyć chętni w każdym wieku. Zapraszamy osoby pragnące popracować nad swoją postawą, jak również ludzi, którzy borykają się z bólami kręgosłupa wywołanymi siedzącym trybem życia. Dzięki ćwiczeniom wykonywanym na kursie mięśnie znacząco się wzmacniają, nabierają też elastyczności. Polepszenie kondycji ma niebagatelny wpływ nie tylko na zdrowie, ale i na samopoczucie. Widoczny progres umiejętności uczestników sprawia, że stają się bardziej pewni siebie, spokojniejsi, odzyskują równowagę duchową. Dodatkowo joga zmniejsza stres oraz niweluje zmęczenie psychiczne.

Ćwiczenia nie należą do trudnych, więc przybywa osób zainteresowanych treningami w warunkach domowych. Początkujących zachęcamy jednak do zapisania się na kurs prowadzony przez doświadczonego instruktora. Jeżeli planujesz dołączyć do grupy i sprawdzić, co daje joga Gdynia to miejscowość, w której odbywają się nasze zajęcia. Pod okiem trenera będziesz mieć gwarancję bezpieczeństwa, ponieważ – jako kompetentny specjalista – dobierze odpowiedni program do zaawansowania uczestników. Prócz tego w trakcie spotkań skupi się na obserwacji członków, aby móc na bieżąco korygować nieprawidłowo wykonywane ćwiczenia.

Joga Multisport w Gdyni

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy im możliwość korzystania z kursu na koszt pracodawcy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wypracować odpowiednią postawę, ustabilizować kręgosłup oraz miednicę czy zniwelować skutki stresu, opierając się na potencjale, jaki ma joga Multisport to karta dla pracowników, którzy w ramach umowy o pracę mogą brać udział w kursie. Dzięki niej wejdą nie tylko do naszej, ale i do tysięcy innych siłowni (oraz pozostałych obiektów sportowych czy basenów). Multisport pozwala na praktykowanie jogi oraz uczestnictwo w reszcie zajęć wchodzących do oferty klubu.

Przed wizytą u nas zalecamy wstrzymanie się od spożywania posiłków na czas 2-3 godzin. Ponadto proszę pamiętać o zabraniu ze sobą butów (typu japonki czy klapki) oraz wygodnego, obcisłego stroju. Odpowiednie ubranie ułatwi komfortowe wykonywanie ćwiczeń, z kolei obuwie przyda się do pokonania odległości pomiędzy szatnią a salą.

Jeżeli poszukujesz placówki, która organizuje zajęcia typu joga dla początkujących, Gdynia to miasto, w którym znajduje się nasz klub oraz siłownia. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i dołączenia do uczestników kursu. Przekonaj się, że ten rodzaj aktywności wiąże się z przyjemnym treningiem, który wzmacnia ciało, przywraca spokój ducha, a także uspokaja.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.