Joga Katowice Supersam

Jeśli żyjesz w ciągłym biegu, a stres stał się Twoim stałym towarzyszem, pomyśl wreszcie o sobie i zrób coś dobrego dla własnego ciała. Jednym z lepszych sposobów na osiągnięcie równowagi psychicznej i fizycznej okazuje się wszechstronna oraz wyjątkowo bezpieczna forma aktywności - joga. Ta wywodząca się z filozofii indyjskiej specyficzna technika samodoskonalenia nie bez powodu zdobyła popularność na całym świecie, pomagając ludziom odnaleźć równowagę pomiędzy ciałem a umysłem.

Joga dla początkujących w Katowicach

Nieważne ile masz lat, jakiej jesteś płci i jaka jest twoja kondycja fizyczna. Jogę możesz zacząć ćwiczyć w każdym momencie bez względu na to, czym się zajmujesz oraz jaki tryb życia prowadzisz. To właśnie jedna z jej największych zalet – niemal każdy może spróbować ćwiczeń, by poczuć ich dobroczynny wpływ na swój organizm. Wszyscy chętni na udział w profesjonalnie prowadzonych zajęciach jogi, mogą skorzystać z naszej oferty w katowickim klubie Calypso i tym samym rozpocząć jedną z ciekawszych przygód w swoim życiu. Stałe praktykowanie jogi to nie tylko droga do wewnętrznej harmonii, ale również wspaniały sposób na odzyskanie nienagannej sylwetki, poprawę zdrowia i pozbycie się wielu przykrych dolegliwości. Dlatego jeśli czujesz, że Twoje ciało nie zawsze funkcjonuje tak, jak powinno, a umysł stale zaprzątają codzienne problemy – wybierz się na kurs jogi i sprawdź jej działanie! W naszym klubie znajdziesz zajęcia na różnym poziomie zaawansowania. Wybierz odpowiednią dla siebie grupę i razem z nami popracuj nad swoim ciałem i samopoczuciem. Warto pamiętać, że jeśli zainteresuje Cię joga, MultiSport jest kartą, dzięki której możesz korzystać z naszych zajęć w Katowicach i nie martwić się o dodatkowe opłacanie kursu.

Co daje uprawianie jogi?

Trudno wymienić wszystkie zalety jogi, bo jest ich naprawdę dużo – zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym. To jedna z niewielu form aktywności o tak szerokim i kompleksowym oddziaływaniu na człowieka. Jej regularne praktykowanie na pewno przyczyni się do wysmuklenia sylwetki, uzyskania większej sprężystości i gibkości ciała oraz poprawy sprawności. Ćwiczenia doskonale sprawdzają się w przypadku osób pracujących przy biurku i odczuwających problemy ruchowe, szczególnie bóle kręgosłupa. Praca nad kolejnymi pozycjami jogi i zsynchronizowaniem oddechu z ruchem przynosi efekty w postaci ukojenia nerwów, poczucia spokoju oraz ustabilizowania ciśnienia krwi. Jednym słowem, jeśli chcesz się zrelaksować i poprawić swoje zdrowie, prowadzona przez nas w Katowicach joga to doskonały sposób na osiągnięcie tych celów. Aby zajęcia były jeszcze bardziej relaksujące i przyjemne radzimy zaopatrzyć się w wygodny i niekrępujący ruchów strój oraz tuż przed ćwiczeniami unikać spożywania obfitych posiłków. O odpowiedni dobór ćwiczeń oraz odprężającą atmosferę zadbają już nasi wykwalifikowani instruktorzy.

Calypso Fitness i Siłownia Katowice Supersam

Katowice, Skargi 6a, tel.32 723 27 29 , 32 723 27 43
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Klubowiczu, zapoznaj się istotną zmianą dotyczącą funkcjonowania klubu: https://fabryka-formy.pl/aktualnosci/wazna-informacja-dla-osob-z-karnetami-calypso-fitness-19

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.