Joga Rzeszów Hetmańska

Joga – trenuj umysł i ciało

Wciąż odkładasz trening na później? Czas z tym skończyć! Zadbaj o swój umysł i ciało już teraz. Polecamy Ci zajęcia z jogi – ten rodzaj aktywności fizycznej stanowi doskonałą propozycję dla każdego z nas. Jogę ćwiczą osoby w każdym wieku i co najważniejsze – nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć z nią przygodę! Nie bój się, że Twoje ciało nie jest dobrze przygotowane do wykonywania poszczególnych pozycji (asan) i nie jesteś wystarczająco rozciągnięty. W Calypso Fitness i Siłownia przeprowadzimy Cię przez każdy etap jogi, a w ofercie zajęć znajdziesz zarówno sesje dla początkujących, jak i zaawansowanych jej miłośników. Jeśli interesuje Cię joga, Rzeszów Hetmańska to najlepsza lokalizacja! Przygotuj sportowe, wygodne ubranie, trochę wolnego czasu oraz dużo zapału do pracy. Nic więcej nie potrzebujesz! Gwarantujemy, że pokochasz jogę z wzajemnością. Wiele z nas słyszało o najpopularniejszych pozycjach w jodze np. o kwiecie lotosu. Jednak lista asan jest znacznie dłuższa – krok po kroku poznasz najważniejsze z nich, nauczysz się oddychać w taki sposób, aby ich wykonywanie było poprawne i przyjemne.

Dlaczego warto ćwiczyć jogę?

Jak już zostało wspomniane, joga to trening umysłu i ciała. Decydują się na nią osoby, które chcą się wyciszyć, jak i rozluźnić po ciężkim dniu w pracy. Joga to idealny wybór dla tych z nas, którzy chcą wzmocnić mięśnie kręgosłupa czy brzucha. To także sprawdzony sposób na to, aby zyskać większą świadomość własnego ciała. Czy ćwiczenie jogi poprawi Twoją kondycję? Zdecydowanie! Zapanujesz nad swoim oddechem, spalisz nieco kalorii, a przede wszystkim poprawisz swoją sylwetkę. Joga sprawi, że będzie ona wyprostowana, jak nigdy dotąd! Joga to trening, podczas którego wykonywanie poszczególnych pozycji wiąże się z odpowiednim oddychaniem. Na co dzień większość z nas oddycha płytko, krótko – joga wymaga świadomego oddychania, takiego, które odczuwasz w każdej części swojego ciała. Dotleniasz organizm, zapominasz o negatywnych emocjach i energii. Jak widać, nie tylko ćwiczysz ciało, ale uspokajasz umysł i wyciszasz emocje. Badania wykazały, że joga pozytywnie działa na osoby m.in. ze stanami lękowymi, czy depresją. Z kolei każda aktywność wiąże się z produkcją endorfin przez nasz organizm. Endorfiny to hormony szczęścia, odpowiedzialne za nasz dobry nastrój. Jak widać, uśmiech po zajęciach z jogi to przyjemny efekt uboczny ćwiczeń, a takie pozytywne skutki działań uwielbiamy najbardziej.

Joga Rzeszów Hetmańska – zapraszamy wszystkich chętnych

W Calypso Fitness i Siłownia oferujemy zajęcia z jogi o różnych porach dnia, dzięki czemu bez problemu dopasujesz godzinę i dzień ćwiczeń do swoich planów. Odwiedź nas i na własnej skórze przekonaj się, jak wiele pozytywnej energii daje ten sport! Jeżeli interesuje Cię joga Rzeszów Hetmańska to miejsce, gdzie znajdziesz nasze zajęcia. Sale znajdują się w centrum handlowym Angora, które jest dobrze skomunikowane więc dotrzesz do nas bez najmniejszego problemu. Zajęcia trwają 90 minut, a przyjemna, relaksująca atmosfera sprzyja odprężeniu się i rozluźnieniu napiętych pod wpływem stresu mięśni. W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji. Serdecznie zapraszamy!

Calypso Fitness i Siłownia Rzeszów Hetmańska

Rzeszów, ul. Hetmańska 40A, tel.17 778 84 24
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.