Joga Rzeszów Krakowska

Śpiący wojownik, czy kwiat lotosu to jedne z wielu pozycji praktykowanych w jodze. Być może o nich słyszałeś i kojarzą Ci się z aktywnością fizyczną. Jeśli tak, na pewno z chęcią skorzystasz z zajęć jogi w Calypso Fitness i Siłownia! Z kolei jeśli te słowa nic Ci nie mówią, czas to zmienić. Na zajęciach dla początkujących nauczymy Cię wszystkich trudnych nazw, a także pokażemy, jaka naprawdę jest joga Rzeszów Krakowska to siedziba naszego klubu, który z radością powita nowych członków.

Joga – źródło siły i relaksu

Praktykowaniem jogi zajmują się miliony osób na całym świecie. Siłownie i kluby fitness zatrudniają doświadczonych profesjonalistów, którzy prowadzą te niezwykle popularne zajęcia. Joga łączy troskę o ciało z naciskiem na trening umysłu. Ćwiczenia pozwalają na zwiększenie świadomości własnego ciała oraz poprawienie nastroju. Życie w stresie, przewlekłe zmęczenie, bóle kręgosłupa lub karku to główne powody, dla których zainteresowanie jogą stale rośnie. Joga rozluźnia, wycisza, uspokaja i relaksuje jest więc pomocna również w przypadku problemów z emocjami.

Zastanawiasz się, jak wyglądają ćwiczenia? Treningi wymagają przyjęcia odpowiedniej pozycji tzw. asany. Celem treningu jest wzmocnienie i rozluźnienie mięśni oraz relaks. Joga to nie tylko przyjęcie konkretnej pozycji, ale także panowanie nad oddechem. Prawidłowy sposób oddychania pozwala w pełni przejąć kontrolę nad ciałem. W ten sposób wyciszysz się, dotlenisz organizm, a także zwiększysz pojemność płuc. Czy warto? Jasne, że tak! Dzięki treningom poprawisz nastrój, utrzymasz prawidłową pozycję ciała i spalisz kalorie, dodatkowo wzmacniając swoje mięśnie.

Zajęcia dla początkujących – joga Rzeszów Krakowska

Oferta zajęć jogi dla początkujących skierowana jest do osób w każdym wieku. Jest to także propozycja dla każdego, kto trenował już wcześniej, ale z różnych powodów zrezygnował z zajęć. Systematyczne treningi uczynią z Ciebie mistrza. Na początek jednak wystarczy wykonywanie najprostszych asan i doskonalenie techniki oddechu. Jeśli cos Ci nie wychodzi, nie masz powodów do zmartwień. W końcu dopiero się uczysz. Z nami przekonasz się, że praktykowanie jogi to czysta przyjemność i relaks.

Nasze zajęcia nie wymagają wielkich przygotowań. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą wygodny strój do ćwiczeń. Możesz zapomnieć o butach – ćwiczymy boso, a cały trening odbywa się na matach. Dbamy o przyjazną atmosferę zajęć, dlatego czas, który poświęcasz na zajęcia to chwila dla Ciebie. Chcemy, byś się nią cieszył i z niecierpliwością wyczekiwał kolejnych spotkań.

Proponujemy także zajęcia dla zaawansowanych. Trudniejsze asany wykonamy wspólnie z kursantami, którzy mają większe doświadczenie i czują się na siłach, by osiągnąć kolejny stopień wtajemniczenia w arkana jogi.

Jak do nas trafić? Jeśli interesuje Cię joga, Rzeszów Krakowska 20 to nasz adres, pod którym znajdziesz nasze zajęcia grupowe. Zajęcia prowadzone są w przestronnych wnętrzach budynku Galerii Nowy Świat. Calypso Fitness i Siłownia ma bardzo dobrą lokalizację oraz dogodny dojazd. Zachęcamy do zmiany trybu życia i spróbowania nowych rzeczy. Zapraszamy do Rzeszowa!

Calypso Fitness i Siłownia Rzeszów Krakowska

Rzeszów, ul. Krakowska 20, tel.17 851 93 52
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.