Joga Rzeszów Millenium Hall

Wyjątkowe zajęcia z jogi, które poprawią Twoje samopoczucie

Nie bez powodu mówi się, że joga to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby poprawić jakość swojego życia i zapanować nie tylko nad ciałem, ale również nad umysłem. Okazuje się bowiem, że ten rodzaj aktywności fizycznej skutecznie pomaga nam się wyciszyć, lepiej poznać swoje ciało, a także poprawić samopoczucie z powodu wydzielonych podczas treningu endorfin. Z tego też powodu w siłowni Calypso zapewniamy łatwy dostęp do takich zajęć jak joga – Rzeszów Milenium to z kolei jedno z miejsc, w których można nas spotkać i skorzystać z treningów pod okiem doświadczonego instruktora.

Joga Rzeszów Milenium – kiedy warto zdecydować się na zajęcia?

Zajęcia z jogi w Milenium w Rzeszowie powstały z myślą zarówno o osobach początkujących, jak i zaawansowanych. Dzięki dużej różnorodności grup oraz wiedzy naszych instruktorów z łatwością znajdziesz zajęcia idealnie dopasowane do Twoich potrzeb czy do kalendarza. Pamiętamy bowiem o tym, że na każdego z nas czeka mnóstwo obowiązków i nie zawsze jesteśmy w stanie dopasować ich godzinę do naszych potrzeb. Z tego też powodu joga okazuje się idealnym pomysłem na rozpoczęcie dnia, zapewniając nam dodatkową energię lub na jego zakończenie, pozwalając nieco uspokoić myśli oraz znaleźć chwilę tylko dla siebie.

Warto również pamiętać o tym, że joga skutecznie redukuje poziom stresu – dzięki temu, że podczas zajęć pracujemy nad oddechem oraz nad odpowiednim rozluźnieniem poszczególnych mięśni, uczymy się również panować nad własnymi emocjami. W efekcie osoby, które ćwiczą z nami w Calypso, bardzo szybko zauważają u siebie lepszy nastrój oraz większą odporność na presję w pracy czy podczas wykonywania codziennych obowiązków. Ponadto niezwykle ważne okazuje się wzmocnienie wszystkich mięśni i znaczna poprawa kondycji. Dzięki temu zyskujemy również więcej energii w ciągu dnia oraz lepiej się wyspani, co także ma ogromny wpływ na prawidłową pracę organizmu.

Zajęcia z jogi dla początkujących – w jaki sposób przygotować się do pierwszych zajęć?

Decydując się na skorzystanie z takich zajęć jak joga, Rzeszów Milenium jest miejscem, w którym możesz dołączyć do jednej z naszych grup. Warto przy tym pamiętać, że przed pierwszym treningiem nie trzeba ćwiczyć poszczególnych figur w domu czy popracować nad lepszą kondycją – zajęcia dla osób początkujących z instruktorem w dużej mierze powstały po to, aby nauczyć się wszystkich podstawowych ruchów i wzmocnić przy tym mięśnie. Powinniśmy przy tym pamiętać, że niezwykle ważna okazuje się technika – dlatego nawet jeśli zdecydujemy się na wcześniejsze przećwiczenie figur w domowym zaciszu, może nam ono przynieść więcej strat niż korzyści, kiedy nauczymy się ruchów bez odpowiedniej techniki.

Przychodząc na pierwsze zajęcia, warto przede wszystkim zabrać ze sobą ręcznik, wodę oraz wygodny strój. Dobry strój do jogi nie powinien krępować naszych ruchów ani utrudniać skórze oddychania. Z tego też powodu warto wybrać ubranie, które powstało z wysokiej jakości materiałów i wyróżnia się rozciągliwością. Dzięki temu z większą łatwością wykonamy wszystkie figury i podczas treningu będziemy wciąż czuć się świeżo.

Calypso Fitness i Siłownia Rzeszów Millenium Hall

Rzeszów, Al.Majora Wacława Kopisto 1, tel.17 770 07 78
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.