Joga Siedlce – zajęcia zorganizowane

Czy słowa kwiat lotosu lub pies z głową w dół są Ci znane? Jeżeli tak, to wiesz, że mamy tu na myśli aktywność fizyczną w formie jogi. Jeżeli podane wyrazy są dla ciebie obce, nie przejmuj się, wszystko zrozumiesz na naszych zajęciach! Zapraszamy do naszego klubu Calypso Fitness i Siłownia na zorganizowane zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

Lekarstwo na stres i zmęczenie – joga

Siedlce to miasto, w którym nie brakuje fanów jogi. Nic dziwnego, ćwiczenia te są popularne na całym świecie. Joga szybko trafiła do najlepszych klubów fitness oraz siłowni, gdzie organizuje się zajęcia prowadzone przez profesjonalistów. Jako trening ciała i umysłu joga pozwala poprawić nastrój, a także zwiększyć samoświadomość ciała. Praktykowanie tego sportu poleca się szczególnie osobom, które:

  • żyją w stresie,
  • cierpią na bóle krzyża i karku,
  • potrzebują się wyciszyć,
  • mają problemy z emocjami – depresję, stany lękowe, czy napady paniki.

Joga – sposób na rozluźnienie, wyciszenie i relaks

Trening jogi polega na przyjmowaniu poszczególnych pozycji, zwanych asanami. Przyjęcie odpowiedniej pozycji ciała to jedynie część ćwiczeń. Równie ważna jest kontrola oddechu. Odpowiednie techniki oddechowe pomagają przejąć kontrolę nad ciałem. W ten sposób dotlenisz ciało, zwiększysz pojemność płuc, rozluźnisz się i nauczysz się kontroli nas swoim organizmem. Czy warto? Oczywiście! Efektem praktykowania jogi będzie lepszy nastrój, prawidłowa postawa ciała, mocniejsze mięśnie, a także mniejszy obwód w pasie, dzięki spalonym na zajęciach kaloriom!

Zajęcia jogi dla początkujących w Siedlcach

Joga dla początkujących jest idealną formą aktywności, przeznaczoną dla osób w każdym wieku. Jeżeli już praktykowałeś jogę, ale z różnych powodów zaprzestałeś, warto wrócić do regularnych ćwiczeń. Wytrwałość i konsekwencja na pewno się opłaci. Nasze pierwsze zajęcia to nauka najprostszych asan oraz ćwiczenia oddechowe. Nie musisz od razu być w tym mistrzem, więc nie martw się, gdy coś Ci się nie udaje.

Obawiasz się, że joga dla początkujących może być trudna, a Ty nie masz kondycji? Niesłusznie, bo joga nie wymaga przygotowania - wystarczy wygodny, niekrępujący ruchów strój do ćwiczeń. Nie potrzebujesz nawet butów, ponieważ ćwiczymy boso. Treningi odbywają się na matach, które znajdują się na wyposażeniu. Na zajęciach dbamy o miłą oraz swobodną atmosferę. Wystarczy przyjść i sprawdzić, by się przekonać.

W naszej siłowni prowadzimy także zajęcia z jogi dla zaawansowanych. Trudniejsze asany to opcja dla tych, którzy czują się na siłach i mają wcześniejsze doświadczenie w praktykowaniu jogi. Jeżeli jesteś przekonany do ćwiczeń i chcesz skorzystać z pozytywnych skutków, jakie przynosi joga Siedlce to miasto, w którym odbywają się nasze zajęcia. Klub Calypso Fitness i Siłownia znajduje się w komfortowych wnętrzach Galerii Siedlce przy ul. J. Piłsudskiego 74. Dogodna lokalizacja i prosty dojazd to nasz kolejny plus. Skończ z wymówkami i zacznij działać. Serdecznie zapraszamy!

Calypso Fitness i Siłownia Siedlce

Siedlce, ul. Piłsudskiego 74, tel.25 786 37 60
pn.-pt.07:00-23:00
sob.08:00-20:00
niedz.10:00-18:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.