Joga Sulejówek

Kiedy zapisać się na zajęcia z jogi?

Chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z ćwiczeniem jogi, ale jeszcze się wahasz lub nie wiesz od czego zacząć? A może praktykujesz już tę aktywność od jakiegoś czasu i marzysz o rozwoju swoich umiejętności? Jeżeli odpowiedziałeś „tak” na jedno z tych pytań, to idealny moment, żeby zapisać się na zajęcia z jogi dla początkujących lub zaawansowanych w Calypso Fitness i Siłownia!

Joga – dlaczego warto ją ćwiczyć?

Joga cieszy się wciąż rosnącą popularnością nie bez powodu. Osoby ją praktykujące bardzo szybko zauważają, jak pozytywnie wpływa ona na ich samopoczucie, zarówno na poziomie ciała, jak i umysłu. Żeby zacząć ćwiczyć jogę, nie trzeba mieć żadnego specjalnego przygotowania. Jest to aktywność dostępna w zasadzie dla wszystkich, niezależnie od wieku, płci, masy ciała czy stanu zdrowia. W ramach jogi znajdują się zróżnicowane ćwiczenia, więc instruktor w trakcie zajęć pomaga w doborze najbardziej odpowiednich dla danej osoby. Aby mieć pewność, że prawidłowo wykonujesz asany, zapisz się na zajęcia, gdzie wspólnie ćwiczona jest joga Sulejówek zaprasza do Calypso Fitness i Siłownia, gdzie prowadzimy lekcje na różnych stopniach zaawansowania.

Jakie korzyści da Ci praktykowanie tej aktywności? Już po krótkim czasie poczujesz poprawę Twojego samopoczucia. Zredukowaniu ulegnie poziom napięcia i stresu, uspokoisz swój oddech, poprawisz samoświadomość. Joga uczy skupienia myśli, bycia obecnym tu i teraz. Regularne jej praktykowanie sprawia, że wzmacniają się mięśnie, a całe ciało staje się coraz bardziej elastyczne. Dzięki ruchowi ustępuje wiele dolegliwości bólowych, na przykład bóle kręgosłupa czy szyi, doskwierające tak wielu osobom wykonującym pracę siedzącą.

Joga Sulejówek – zajęcia dla każdego

Dlaczego warto zapisać się na zajęcia jogi prowadzone przez instruktora? Taka forma praktykowania jogi ma niewątpliwie mnóstwo zalet. Przede wszystkim instruktor pokazuje i szczegółowo tłumaczy, jak prawidłowo wykonywać poszczególne asany, pilnuje on również, czy uczestnicy ćwiczą zgodnie z techniką. Profesjonalny instruktor zna poziom trudności poszczególnych układów, dzięki czemu bez problemu pomoże w doborze najbardziej odpowiednich dla danej osoby, biorąc pod uwagę zarówno jej poziom zaawansowania, jak i stan zdrowia. W naszym klubie na zajęcia mogą uczęszczać nie tylko osoby początkujące, lecz także te, dla których nieobca jest już joga Sulejówek to tylko jedna z wielu lokalizacji, w jakich znajdują się kluby Calypso Fitness i Siłownia, gdzie możesz chodzić na jogę.

Czy do zajęć trzeba się specjalnie przygotować? W zasadzie nie jest to konieczne. Jedyne, o co trzeba zadbać, to wygodny strój – najlepiej dopasowany oraz niekrępujący ruchów. Polecamy legginsy i koszulkę lub top. Ćwiczymy na macie boso, więc obuwie jest zbędne. Na około dwie godziny przed zajęciami warto zjeść lekki posiłek, który zapewni odpowiedni poziom energii.

Przekonaj się, ile satysfakcji oraz dobrego samopoczucia może dać Ci ćwiczenie jogi. Zapraszamy na zajęcia do Calypso Fitness i Siłownia w Sulejówku!

Calypso Fitness i Siłownia Sulejówek

Sulejówek, , tel.22 398 89 95
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.