Joga Suwałki

Zajęcia z jogi

Słyszałeś wiele dobrego o jodzie i zastanawiasz się, czy też nie spróbować tej aktywności? Może już od jakiegoś czasu ćwiczysz różnorodne asany, a teraz chciałbyś rozwinąć jeszcze bardziej swoje umiejętności? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiadasz „tak”, zapraszamy do Calypso Fitness i Siłownia na zajęcia z jogi.

Joga dla dobrego samopoczucia

W ostatnich dekadach joga zyskała wręcz ogromną popularność. Coraz więcej osób decyduje się na jej regularne praktykowanie. Kobiety i mężczyźni, od dzieci aż po osoby starsze – wszyscy mogą czerpać moc korzyści, jakie daje ten sposób aktywności fizycznej. Joga proponuje różnorodne możliwości ćwiczeń, które z łatwością można dostosować do stanu zdrowia oraz zaawansowania konkretnej osoby. Co ważne – nie potrzeba żadnego wstępnego przygotowania. Jogę możesz zacząć ćwiczyć od teraz! Jeśli chcesz przekonać się, czy jest to aktywność dla Ciebie, najlepiej zapisz się na zajęcia, gdzie praktykowana jest joga Suwałki zapraszają do Calypso Fitness i Siłownia!

Dlaczego warto ćwiczyć jogę? Korzyści jest naprawdę mnóstwo, bo aktywność ta ma zbawienny wpływ zarówno na ciało, jak i na umysł. Joga stanowi remedium na stres oraz jego negatywne skutki – rozluźnia, pomaga zniwelować napięcie, uspokaja oddech. Ćwiczenia pozwalają skupić się na obecności tu i teraz, uspokoić myśli, poszerzyć samoświadomość. Regularne praktykowanie jogi wzmacnia mięśnie, sprawiają też, że stają się bardziej elastyczne, a całe ciało nabiera gibkości. Poprawie ulega krążenie krwi, organizm staje się lepiej dotleniony, co przekłada się na lepsze samopoczucie.

Joga Suwałki – dla początkujących i zaawansowanych

W Calypso Fitness i Siłownia proponujemy zajęcia zarówno dla osób początkujących, które dopiero pragną rozpocząć swoją przygodę z jogą, jak i dla tych, którzy mają już za sobą pewne doświadczenie. Nad przebiegiem ćwiczeń czuwa profesjonalny instruktor. Nie tylko pomaga on dobrać odpowiedni poziom aktywności, lecz także nadzoruje poprawność wykonywania poszczególnych ćwiczeń, dbając tym samym o bezpieczeństwo. Osobom początkującym zorganizowane zajęcia pozwalają od samego początku nauczyć się odpowiedniej techniki wykonywania asanów. Doskonalenie umiejętności podczas ćwiczeń to natomiast korzyść dla wszystkich, którym nieobca jest już joga Suwałki nie są jedynym miastem, w którym znajdziesz nasze kluby – zapraszamy także do innych lokalizacji, w których także dostępne są zajęcia z jogi.

Żeby zacząć ćwiczyć, nie potrzebujesz przygotowania. Po prostu zapisz się na zajęcia, zabierz ze sobą wygodny, najlepiej dopasowany, strój i przyjdź do Calypso Fitness i Siłownia. Ćwiczymy boso na macie, więc nie kupuj specjalnego obuwia. Żeby mieć odpowiedni poziom energii, zalecamy na około dwie godziny przed zajęciami zjeść lekki posiłek.

Zacznij ćwiczyć jogę i obserwuj, jak wiele pozytywnych zmian wprowadzi ona do Twojego samopoczucia. Jeśli masz do nas jakieś pytania – nie wahaj się, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy na zajęcia do Calypso Fitness i Siłownia!

Calypso Fitness i Siłownia Suwałki

Suwałki, ul. Kościuszki 128, tel.87 566 43 87 , 87 566 41 75
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.