Joga Szczecin Kaskada

Być może joga kojarzy Ci się z medytacją, kadzidełkami czy egzotycznymi rytuałami. Nierzadko przybiera również taką formę, jednak przede wszystkim to rodzaj treningu. Dzięki ćwiczeniom odzyskujesz wewnętrzną harmonię, poprawiasz kondycję oraz dotleniasz organizm. Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać za sprawą regularnych spotkań z jogą. Odwiedź nas w Szczecinie, aby przekonać się, że joga to znakomity sposób na relaks.

Joga Szczecin Kaskada – trenuj z nami

Zapraszamy na zajęcia dla początkujących oraz średnio- czy zaawansowanych. Jeśli należysz do pierwszej grupy, nie obawiaj się, że będziesz odstawać od pozostałych uczestników. Zrelaksuj się, pamiętaj o wygodnym stroju do ćwiczeń (takim, który nie krępuje ruchów) oraz dobrym nastawieniu. Więcej Ci nie potrzeba. Jeżeli natomiast zaliczasz się do bardziej doświadczonych amatorów jogi, u nas poznasz kolejne asany.

Ćwiczenia skupiają się na prawidłowym wykonywaniu określonych figur. Pod okiem wykwalifikowanego trenera nauczysz się, jak przyjmować konkretne pozycje (asany). Oswoisz się ze swoim ciałem, odzyskasz nad nim kontrolę, a także poznasz techniki świadomego oddychania. Dzięki temu dotlenisz organizm. Dodatkowo wyciszysz się, odprężysz oraz rewelacyjnie zrelaksujesz. Zminimalizujesz skutki stresu, pozbędziesz się niepokoju oraz uspokoisz. Jeśli masz problemy z zasypianiem, z pewnością zmniejszą się za sprawą regularnych treningów.

Joga w szczecińskiej Kaskadzie

Systematyczne spotkania z jogą uelastycznią Twój kręgosłup, wzmocnią mięśnie oraz cały organizm. Będziesz mieć lepszą kondycję, a przede wszystkim poprawi się Twoje samopoczucie. Pod opieką instruktora poznasz metody wykonywania asan tak, aby ćwiczyć w pełni bezpiecznie, a przy tym efektywnie. Dzięki wyrównaniu oddechu pozbędziesz się z ciała wszelkich napięć. Oprócz tego zapanujesz nad stresem. Jeśli borykasz się z dolegliwościami bólowymi, z zespołem napięcia przedmiesiączkowego albo dokuczają Ci objawy menopauzy, nie zwlekaj! Przyjdź do nas, dobierz grupę i rozpocznij przygodę z tym niesamowitym sportem.

Jakie korzyści niesie ze sobą praktykowanie jogi? Trudno wymienić je wszystkie, ale do najważniejszych zalet należy odzyskanie balansu, wyciszenie się, wzmocnienie kręgosłupa oraz rozciągnięcie ciała. Wystarczy, że będziesz trenować regularnie, a przekonasz się, za co pokochało jogę tylu ludzi. Zrozumiesz, czemu stała się ulubioną formą aktywności we wszystkich grupach społecznych czy wiekowych. Ćwiczą starsi oraz młodzież, kobiety oraz mężczyźni. Uwielbiają ją miłośnicy dynamicznego trenowania oraz zwolennicy spokojnych ćwiczeń, mających za zadanie uspokojenie nerwów.

Joga w Szczecinie, w Kaskadzie

Jeżeli zainteresowało Cię, co może zapewnić Ci joga Szczecin Kaskada to miejsce, w którym odbywają się spotkania z naszymi instruktorami. Galeria znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnym punkcie – w samym centrum Szczecina. Oznacza to, że nie będziesz mieć najmniejszych problemów z dotarciem do nas z dowolnego miejsca, czy to samochodem, czy środkiem publicznego transportu.

Serdecznie zapraszamy do zapisów na nasze zajęcia. Gwarantujemy świetną zabawę, a przede wszystkim poprawę kondycji oraz odzyskanie wewnętrznej równowagi.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.