Joga Szczecin Outlet Park

Czujesz potrzebę odcięcia się od problemów, wyciszenia umysłu czy odprężenia? Dokuczają Ci dolegliwości bólowe karku bądź krzyża albo masz trudności z zasypianiem? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań możesz odpowiedzieć twierdząco, to znak, że pora pomyśleć o jodze. Zapraszamy do naszego klubu zlokalizowanego w szczecińskim centrum wyprzedażowym Outlet Park.

Joga Szczecin Outlet Park – zajęcia relaksacyjne

Na osoby zainteresowane zajęciami jogi czekają wykwalifikowani instruktorzy. Możesz dołączyć do jednej z naszych grup i rozpocząć przygodę z treningiem albo doskonalić umiejętności na poziomie średnio- czy zaawansowanym. Spotkania nie wymagają żadnego przygotowania. Zabierz ze sobą strój, który zapewnia pełną swobodę ruchów podczas wykonywania asan. Więcej nie potrzebujesz.

Na oferowanych u nas zajęciach zapoznasz się z podstawowymi pozycjami. Trenerzy nauczą Cię, jak prawidłowo robić skręty, skłony, wygięcia czy przyjmować pozycje stojące. Dowiesz się, jak nazywają się poszczególne asany oraz w jaki sposób oddziałują na kondycję psychofizyczną. Pod okiem doświadczonego instruktora przyswoisz metody przeprowadzania treningów, dzięki czemu będziesz ćwiczyć z przyjemnością, ale przede wszystkim bezpiecznie. Dowiesz się również, jak radzić sobie z dolegliwościami, które Ci doskwierają.

Joga w szczecińskim Outlet Parku

Trudno wymienić wszystkie zalety wiążące się z regularnym trenowaniem jogi. Systematycznie wykonywane ćwiczenia sprawią, że uelastycznisz mięśnie, wzmocnisz oraz dotlenisz organizm. Oprócz tego odprężysz się, wyciszysz oraz ukoisz nerwy. Staniesz się człowiekiem bardziej świadomym swoich emocji, będziesz w pełni kontrolować ciało, co poprawi Twoją kondycję, a także nastrój. Jeżeli zaintrygowało Cię to, co może dać Ci joga Szczecin Outlet Park to miejsce, w którym odbywają się nasze spotkania. Przyjdź do nas, spotkaj się z trenerami, poznaj możliwości oraz potencjał treningów.

Osoby początkujące będą powoli, z rozmysłem wprowadzane w temat jogi. Natomiast ci, którzy kiedyś ćwiczyli i chcieliby powrócić do treningów albo wejść na nowy, wyższy poziom, poznają kolejne asany. Instruktorzy mają odpowiednie kwalifikacje oraz wiedzę, dzięki czemu z łatwością dopasują rodzaj ćwiczeń do kondycji uczestników.

Joga w Szczecinie, w Outlet Parku – zajęcia dla ciała i ducha

Jak widzisz, przystępując do treningów, wiele zyskasz, nic przy tym nie tracąc. Wzmocnisz kręgosłup, nauczysz się sprawnie manewrować swoim ciałem – nie tylko podczas wykonywania asan, ale na co dzień. Różnicę będzie widać gołym okiem po Twojej sylwetce oraz sposobie chodzenia. Nabierzesz też większej pewności siebie. Odzyskasz balans, co sprawi, że zaczniesz patrzeć na siebie oraz otoczenie z dystansu. To bardzo rozsądne, zdrowe podejście do życia.

Gorąco zachęcamy do odwiedzin naszego klubu i zapisania się na jogę. Znajdziesz nas w Outlet Park Szczecin, największym centrum handlowym w regionie zachodniopomorskim. To znakomicie skomunikowane miejsce, do którego dotrzesz z dowolnego punktu miasta. Nie zwlekaj z wizytą, czekamy na Ciebie!

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.