Joga Szczecin Piastów Office Center

Zajęcia z jogi

Szukasz aktywności, która nie tylko poprawi Twoją kondycję fizyczną, lecz także pomoże Ci w wyciszeniu i redukcji poziom stresu? A może słyszałeś już wiele dobrych opinii o ćwiczeniu jogi, ale zastanawiasz się, czy jest to praktyka dla Ciebie? Najlepiej po prostu zrób pierwszy krok, zapisując się na zajęcia z jogi w Calypso Fitness i Siłownia!

Joga na dobre samopoczucie

W ciągu ostatnich dekad joga podbiła serca tysięcy mieszkańców zachodniego świata. Ta wywodząca się z filozofii wschodniej praktyka okazała się doskonałym remedium na wiele dolegliwości. Z jej dobroczynnego działania mogą korzystać w zasadzie wszyscy, bez względu na stan zdrowia, wiek, płeć czy masę ciała. Co więcej, żeby zacząć swoją przygodę z jogą, nie potrzeba żadnego specjalnego przygotowania. Jeśli chcesz wypróbować, czy tak aktywność jest dla Ciebie, najlepiej zapisz się na zajęcia, na których ćwiczona jest joga. Szczecin Piastów zaprasza do Calypso Fitness i Siłownia, gdzie pod okiem instruktora można zgłębiać kolejne tajemnice tej aktywności.

Pierwsze korzystne efekty praktykowania jogi zauważalne są szybko, a wraz z czasem pojawiają się kolejne. Joga pomaga w rozluźnieniu oraz wyciszeniu, niweluje szkodliwe skutki stresu, łagodzi napięcia. Regularne ćwiczenia uczą bycia obecnym tu i teraz, skupienia się na oddechu oraz zwiększenia samoświadomości. Dzięki ćwiczeniom ciało zyskuje coraz większą elastyczność, a mięśnie wzmacniają się. Polepsza się krążenie krwi, jak również dotlenienie organizmu. Ustępują dolegliwości bólowe układu ruchu, takie jak na przykład bóle kręgosłupa. Osoby ćwiczące jogę doceniają jej holistyczne, pozytywne oddziaływanie na ciało i umysł.

Joga Szczecin Piastów – zajęcia dla każdego

W klubie Calypso Fitness i Siłownia oferujemy zajęcia nie tylko dla osób początkujących, lecz także dla tych, który już doświadczyli, jak wiele zalet ma joga. Szczecin Piastów to tylko jedna z szeregu lokalizacji, w których znajdziesz siedzibę naszego klubu.

Dlaczego warto zapisać się na zorganizowane zajęcia z jogi? Przede wszystkim dlatego, że są one prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora. Pokazuje on oraz szczegółowo omawia poszczególne pozycje, dbając jednocześnie o to, by uczestnicy zajęć wykonywali je poprawnie. Instruktor czuwa również nad bezpieczeństwem ćwiczeń. Osoby na poziomie zaawansowanym dzięki udziale w zajęciach poznają bardziej skomplikowane asany, jak również mogą doskonalić technikę wykonywania poszczególnych układów.

Czy uczestnictwo w zajęciach z jogi wymaga przygotowania? Do ćwiczeń potrzebujesz wygodnego stroju. Polecamy ubrania dopasowane, ale niekrępujące ruchów. Dobrze sprawdzą się na przykład legginsy oraz koszulka. Ćwiczymy boso na macie, więc nie potrzeba specjalnego obuwia. Jak w przypadku każdej aktywności fizycznej, nie ćwiczy się dobrze z pełnym żołądkiem, dlatego lekki posiłek zjedz najlepiej na około dwie godziny przed zajęciami. To wszystko – nie potrzebujesz żadnych innych przygotowań, po prostu przyjdź na ćwiczenia i ciesz się jogą!

Serdecznie zapraszamy do Calypso Fitness i Siłownia w Szczecinie!

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.