Joga Szczecin Struga

Zajęcia z jogi

Słyszałeś o tym, że joga podbiła już serca tysięcy osób, ale wciąż masz wątpliwości, czy jest to aktywność dla Ciebie? A może praktykowanie jogi nie jest Ci obce, ale myślisz o tym, żeby udoskonalić swoje umiejętności? Jeśli odpowiedziałeś „tak” na którekolwiek z tych pytań, z pewnością zajęcia z jogi w Calypso Fitness i Siłownia przypadną Ci do gustu!

Joga dla ciała i ducha

Wciąż rosnące zainteresowanie jogą wynika bezpośrednio z faktu, że aktywność ta ma wręcz rewelacyjny wpływ na samopoczucie psychofizyczne każdego, kto regularnie ją praktykuje. Co więcej, z jej dobroczynnego działania mogą korzystać wszyscy – niezależnie od wieku, stanu zdrowia oraz masy ciała. Żeby zacząć ćwiczyć nie potrzeba w zasadzie żadnego przygotowania. Najważniejsza jest tu chęć i zrobienie pierwszego kroku. Najlepiej zapisać się na specjalne zajęcia, gdzie praktykowana jest joga. Szczecin Struga zaprasza do Calypso Fitness i Siłownia, gdzie możesz ćwiczyć pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

Co zyskasz, wprowadzając regularną praktykę jogi do swoich codziennych aktywności? Już po pierwszych zajęciach poczujesz, jak rozładowują się napięcia i stres nagromadzone w Twoim ciele. Wyciszysz się, pogłębisz samoświadomość, jak również nauczysz się kontrolować swój oddech, skupiając się na byciu tu i teraz. Po pewnym czasie zauważysz, że dzięki jodze poprawiła się Twoja gibkość oraz elastyczność, a mięśnie wyraźnie się wzmocniły. Ciało będzie lepiej dotlenione, a krążenie poprawi się. Jeśli cierpiałeś wcześniej na dolegliwości bólowe układu ruchu, poczujesz, jak stopniowo ustępują.

Zajęcia dla każdego – joga Szczecin Struga

W Calypso Fitness i Siłownia prowadzimy zajęcia zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, którzy doskonale wiedzą już, jak wiele korzyści daje joga. Szczecin Struga to jedna z wielu lokalizacji, gdzie znajdziesz nasz klub. Dzięki zajęciom z instruktorem nauczysz się różnorodnych asanów oraz poznasz tajniki ich prawidłowego wykonywania. Jeśli jesteś już na poziomie zaawansowanym, zajęcia pomogą Ci w doskonaleniu techniki ćwiczenia poszczególnych układów, a także w wykonywaniu tych bardziej skomplikowanych.

Czy na zajęcia jogi musisz specjalnie się przygotowywać? W zasadzie jedyne, o czym powinieneś pamiętać, to zabranie ze sobą komfortowego stroju. Najlepiej sprawdzi się dopasowany, wygodny ubiór, na przykład legginsy oraz koszulka. Nie potrzebujesz specjalnego obuwia, bo jogę ćwiczymy boso na macie. W sklepach sportowych dostępny jest szeroki wybór akcesoriów stworzonych z myślą o praktykowaniu jogi, więc na pewno znajdziesz idealne dla siebie. Podobnie jak w przypadku innych aktywności fizycznych, przed samymi zajęciami nie warto jeść obfitych posiłków – najlepiej przekąsić coś lekkiego na około dwie godziny przed ćwiczeniami.

Nie wahaj się i przyjdź do Calypso Fitness i Siłownia w Szczecinie na ćwiczenie jogi! Już po krótkim czasie zobaczysz, jak wiele pozytywnych zmian aktywność ta wniesie do Twojego samopoczucia. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami. Zapraszamy!

Calypso Fitness i Siłownia Szczecin Struga

Szczecin, ul. Struga 31, tel.91 463 12 06
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.