Joga Warszawa Białołęka

Joga Warszawa Białołęka – zajęcia dla początkujących

Czy znasz skomplikowane nazwy asan, takie jak kwiat lotosu, czy pies z głową w dół? Jeżeli kojarzą Ci się ze sportem i relaksem, zapewne domyślasz się, że są to pozycje pochodzące z jogi. Chcemy zaprosić Cię na zajęcia dla początkujących do klubu Calypso Fitness i Siłownia. Jeśli nie masz pojęcia o podstawach jogi, wszystkiego Cię nauczymy i pokażemy, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia!

Joga – siła dla mięśni, relaks dla głowy

Joga to sport, który pokochały miliony ludzi na całym świecie. Największe kluby fitness i siłownie organizują zajęcia, które odbywają się pod czujnym okiem profesjonalistów. Ćwiczenia mają wpływ nie tylko na ciało, ale także oczyszczają umysł. Poprawa nastroju to jeden z efektów praktykowania jogi. Ponadto zaleca się ją osobom, którym dokuczają bóle kręgosłupa, karku i inne wywołane długotrwałym stresem bądź nieprawidłową postawą. Joga pomoże także w schorzeniach związanych z negatywnymi emocjami – depresją i stanami napięcia psychicznego. Ćwiczenia rozluźniają, wyciszają i relaksują.

Jak wygląda trening? Uczestnicy przyjmują konkretne pozycje zwane asanami. Są to ćwiczenia, które mają wszechstronne działanie – rozluźniają, relaksują i, co równie ważne, wzmacniają mięśnie. Każda asana oznacza inną pozycję ciała. Istotnym elementem jest również kontrola oddechu podczas ćwiczeń. W ten sposób można się wyciszyć, dotlenić całe ciało i powiększyć pojemność płuc. Uczucie przejęcia kontroli nad ciałem i wzrost samoświadomości to jeden z efektów praktykowania jogi. Inne skutki? Twoje mięśnie wzmocnią się, spalisz kalorie i poprawisz postawę swojego ciała. Gwarantujemy także poprawę nastroju!

Joga dla początkujących w klubie Calypso

Poszukujesz zajęć, w których wiek i sprawność fizyczna nie ma znaczenia? Na pewno zainteresuje Cię joga. Warszawa Białołęka to nasza lokalizacja. Klub Calypso to idealne miejsce, by rozpocząć swoją przygodę z tym sportem. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do osób, które nie mają doświadczenia, jak i do tych, które pierwsze asany mają już za sobą, ale przerwały praktykę. Rozpoczynamy od najprostszych pozycji i ćwiczeń oddechowych. Nie musisz być w tym mistrzem. Wszystkiego Cię nauczymy!

Joga nie wymaga wielomiesięcznego przygotowania. Po prostu przyjdź. Potrzebny będzie niekrępujący ruchów strój do ćwiczeń i odrobina zapału. Treningi odbywają się na matach. Nie wymagamy specjalnego obuwia, ponieważ można ćwiczyć boso. Trenujemy w swobodnej i przyjaznej atmosferze, nie wywieramy na uczestnikach żadnej presji, cieszymy się z ich sukcesów. Joga jest dla nich pełnym relaksem.

W naszym klubie proponujemy także zajęcia jogi dla zaawansowanych. To propozycja dla osób świadomych swoich sił, które chcą osiągnąć wyższy poziom wtajemniczenia i opanować trudniejsze asany.

Gdzie nas znaleźć? Jeżeli Twoim marzeniem jest joga Warszawa Białołęka, ul. Modlińska 256 to adres klubu Calypso. Tutaj znajduje się nasz obiekt wyposażony w komfortowe sale do ćwiczeń. Czekamy na Ciebie!

Calypso Fitness i Siłownia Warszawa Białołęka

Warszawa, ul. Modlińska 256, tel.22 814 46 50
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Klubowiczu, zapoznaj się istotną zmianą dotyczącą funkcjonowania klubu: https://zdrofit.pl/aktualnosci/wazna-informacja-dla-osob-z-karnetami-calypso-fitness-20

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.