Joga Warszawa Focus

Joga w klubie Calypso Fitness w Warszawie przy alei Armii Ludowej

Odczuwasz ból kręgosłupa ze względu na siedzący tryb życia? A może coraz mocnej dokucza Ci sztywność mięśni karku? Nie możesz dotknąć palcami własnych stóp, wykonując skłon? Chodzisz zestresowany? A więc joga to coś dla Ciebie! Serie dynamicznych póz pozwolą głęboko rozciągnąć zastane mięśnie, niwelując nawet uporczywy ból kręgosłupa. Ćwiczenia relaksują oraz wprowadzają w błogi nastrój. Jednocześnie zapewniają prawdziwe wyzwanie dla ciała, pomagając budować mięśnie głębokie.

Jeśli poszukujesz kompleksowych zajęć, które z łatwością dostosujesz do własnego poziomu oraz stanu zdrowia, zapraszamy na jogę do Calypso w Warszawie, przy Armii Ludowej. Nasi instruktorzy pomogą w prawidłowym wykonaniu pozycji oraz dopasują tok ćwiczeń do potrzeb uczestników. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia, nie ogranicza Cię także wiek lub nadwaga. Każdy człowiek może skorzystać z dobroczynnego wpływu jogi.

Pozytywne właściwości obejmują:

  • Głębokie działanie odprężające i relaksujące – zarówno pod względem mentalnym, jak i fizycznym
  • Budowanie silnej sylwetki bez wyraźnie zaznaczonej muskulatury
  • Niwelowanie uciążliwego bólu spowodowanego siedzącym trybem życia
  • Przywrócenie lub zachowanie mobilności stawów
  • Poprawa postawy ciała
  • Zwiększenie elastyczności i zakresu ruchów

Niezależnie od wieku i stanu zdrowia, joga przyczyni się do złagodzenia największych bolączek szybkiego trybu życia: bólu kręgosłupa oraz stresu. Pomoże w osiągnięciu harmonii i balansu. Tysiącletnia tradycja, ulepszana z pokolenia na pokolenie, gwarantuje dobre rezultaty. Dzięki naszym certyfikowanym instruktorom teraz i Ty możesz skorzystać z tych pozytywnych właściwości. Jeśli uznałeś, że interesują Cię takie zajęcia jak joga Warszawa Armia Ludowa to doskonałe miejsce na start.

Oferta klubu Calypso Fitness – joga Warszawa Armii Ludowej

Zapraszamy do naszej siłowni na prozdrowotne, kompleksowe zajęcia grupowe. Honorujemy karty Multisport. Oferujemy ćwiczenia w różnych porach dnia, byś mógł dostosować je do własnego trybu życia. Joga w klubie Calypso trwa 90 minut, a całość prowadzi doświadczony instruktor dbający o poprawne wykonywanie póz. Nie musisz obawiać się kontuzji lub naciągnięcia mięśni – wszystko odbywa się pod czujnym okiem trenera i w zrównoważonym tempie.

Uczestnicy zajęć mogą korzystać z naszego bezpłatnego parkingu oraz darmowego Wi-Fi. Zapraszamy także rodziców z dziećmi – w obiekcie działa świetlica z wykwalifikowanymi opiekunkami, którzy zajmą się pociechami, podczas gdy Ty zadbasz o swój relaks i dobre samopoczucie. Sale są klimatyzowane, zapewniają optymalną temperaturę do wykonania intensywnych ćwiczeń. Po skończeniu zajęć skorzystaj z sauny, dzięki której dodatkowo odprężysz mięśnie i zapobiegniesz powstawaniu zakwasów. W Calypso dbamy o wszystko. Ty zaś możesz skoncentrować się na polepszaniu kondycji.

Joga w dzielnicy Warszawa Armia Ludowa oznacza jedno – zdrowszy kręgosłup, który masz w zasięgu kilku kroków! Klub sportowy Calypso zaprasza na zajęcia także osoby początkujące. Pozycje jogi oraz stopień zaawansowania ćwiczeń dostosowujemy do możliwości uczestników.

Calypso Fitness i Siłownia Warszawa Focus

Warszawa, Al. Armii Ludowej 26, tel.22 579 31 01
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.