Calypso Fitness i Siłownia Premium Warszawa Wilanów

Warszawa, ul. Kostki Potockiego 2, tel.22 407 46 53
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer

Informujemy, że jacuzzi jest tymczasowo niedostępne.

Funkcje klubu fitness - Warszawa

Kontakt z klubem

Calypso Fitness Premium Warszawa Wilanów
ul. Kostki Potockiego 2
02-958 Warszawa

Godziny otwarcia strefy Kids Play
Nieczynne do odwołania

Basen dla dzieci 3-11 lat
Poniedziałek – czwartek 13.00 – 17.00
Piątek 17.00 – 20.00
Sobota – Niedziela 11.00 – 15.00

Manager klubu
Bartosz Dawid
bartosz.dawid@calypso.com.pl

contact-us-icon

Zadzowoń: tel. 22 407 46 53

pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102

O klubie Calypso Fitness i Siłownia Premium Warszawa Wilanów

Nasz klub fitness i siłownia znajdują się w centrum prestiżowej dzielnicy – Wilanowa. Jedynie około 1 km stąd znajduje się urząd dzielnicy oraz słynny mostek Zakochanych. W pobliżu są przystanki autobusowe – można tu bez problemu dojechać komunikacją miejską albo samochodem. Do Twojej dyspozycji jest parking naziemny. To doskonała lokalizacja dla mieszkańców Wilanowa Niskiego, Wilanowa Królewskiego, Zawadów, Powsinka. Niedaleko znajdują się też Błonia Wilanowskie, Stokłosy, Sadyba i Stegny, a Wisła oddalona jest o około 4 km. W pobliżu – ok. 500 m od siłowni – mieści się Muzeum Plakatu oraz Muzeum Pałacu Króla Jana III, a 700 m stąd znajduje się Ogród Barokowy.

Do Twojej dyspozycji są m.in. profesjonalnie wyposażone strefy wolnych ciężarów i funkcjonalna, studio Cycling (zajęcia na rowerkach stacjonarnych), sprzęt do treningów wytrzymałościowych z opcją cardio theater, bieżniami, rowerkami stacjonarnymi, orbitrekami i ergometrami, a także przestronna i klimatyzowana sala do aerobiku, tanita, basen, sauny i szeroka oferta zajęć odbywających się w grupach. Dużym powodzeniem cieszą się zajęcia zumba family, czyli połączenie aerobiku i tańca, idealne dla rodzica z dzieckiem w wieku ponad 3 lat. Zapewniają dużo frajdy, spalone kalorie, a także rozwój motoryczny i ruchowy. O pomoc w ich wyborze można poprosić naszych trenerów personalnych – pomogą też ułożyć odpowiednią dietę oraz opracują spersonalizowany program treningowy zgodny z Twoimi oczekiwaniami, potrzebami i stopniem zaawansowania.

Dużą atrakcją – jak przystało na klub fitness klasy premium – jest też basen o długości 20 m oraz basen dla dzieci. Możesz pływać albo korzystać z aqua aerobiku. Dla Twojego relaksu przygotowaliśmy jacuzzi, solarium, gabinet masażu, odnowa biologiczna z sauną parową i suchą oraz salon spa oferujący duży wybór zabiegów. Na terenie klubu działa też Calypso Cafe.

Lokalizacja klubu:
Calypso Fitness i Siłownia Premium Warszawa Wilanów
02-958 Warszawa Wilanów, ul. Stanisława Kostki Potockiego 2
tel. 22 407 46 53

Wszystkie aktywności:

 • TBC
 • joga
 • power training
 • spinn bike
 • aqua aerobic
 • express brzuch
 • power stretching
 • pływanie (grupy o różnym stopniu zaawansowania)
 • nauka pływania dla dzieci
 • ABT
 • express mobilność
 • zdrowy kręgosłup
 • płaski brzuch & stretch
 • fit ball
 • dance
 • zumba family
 • tabata

Podziel się swoim zdjęciem z naszego klubu. Upewnij sie że otagowujesz swoje zdjęcie #calypsofitness

Ewa

Do Calypso Wilanów przychodzę już od 4 lat. Uwielbiam tę miłą atmosferę jaka tu panuje. Duży wybór treningów o różnych porach dnia: rano, w południe, wieczorem. Lubię ten klub za ludzi, którzy tu pracują, a co najważniejsze – widzę efekty.

Ewa
Monika

Szczerze polecam klub. Trenerzy zarażają energią! Duży plus za możliwość skorzystania z sauny po treningu - połączenie przyjemnego z pożytecznym. Zdecydowanie chce się tu wracać!

Monika
Krzysiek

Świetny klub! Zajęcia grupowe wciskają siódme poty! Zaangażowani instruktorzy i trenerzy, zawsze chętni do pomocy i uśmiechnięci. Po prostu super atmosfera!

Krzysiek
Małgorzata

Calypso Wilanow, to fantastyczny klub, z bardzo miłą i pomocną obsługą. Świetną i wysoko wykwalifikowaną kadrą trenerską , która czuwa nad nami zarówno na zajęciach grupowych , których jest bardzo duży wybór jak i poza nimi. W klubie panuje fantastyczna i przyjazna atmosfera.

Małgorzata
Honorujemy karty

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.