Calypso Fitness i Siłownia Premium Warszawa Wilanów

Warszawa, ul. Kostki Potockiego 2, tel.22 407 46 53
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Warszawa – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Warszawa – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Warszawa są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Katarzyna Blok
Trener personalny
Katarzyna Blok
Zawsze uśmiechnięta, rozgadana i zarażająca pozytywną energią. Na każdym kroku staram się motywować innych do działania. Wychodzę z założenia, że treningi powinny być przyjemnością i elementem naszego stylu życia, a nie obowiązkiem.
sprawdź dostępność trenera
Łukasz Chudecki
Trener personalny
Łukasz Chudecki
Pasjonat sportu, dla którego, dzień bez aktywności fizycznej jest dniem straconym. Swoje doświadczenie zawdzięcza wieloletnim treningom oraz codziennemu poszerzaniu swojej wiedzy z zakresu metod treningowych, dietetyki czy suplementacji. Pomoże zbudować estetyczną sylwetkę, poprawi szeroko pojętą sprawność fizyczną, a to wszystko w przyjaznej atmosferze …jednak bez taryfy ulgowej .
sprawdź dostępność trenera
Bartosz Dawid
Trener personalny
Bartosz Dawid
Zangażowana gaduła, w życiu której trójbój siłowy rozpoczął fascynacje sportem od małego. Trening zawsze jest i będzie efektywny kosztem wysiłku,starań i potu wylanego na treningu. Przygotowanie siłowe, mobilność oraz wypracowanie prawidłowych wzorców ruchowych to podstawa która przedstawiona w ciekawy sposób odbije się na każdej płaszczyźnie życia.
sprawdź dostępność trenera
Kamil Dobiecki
Trener personalny
Kamil Dobiecki
Miłośnik wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. Pasjonat sportów wodnych. Certyfikowany instruktor pływania i ratownik wodny. Prowadzi zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
sprawdź dostępność trenera
Jędrzej Grysiak
Trener personalny
Jędrzej Grysiak
Wieloletni student Karate Kyokushin w najlepszych klubach w Polsce, pasjonat sportów siłowych oraz trener personalny. Treningi z Jędrzejem to czas spędzony na poprawie komfortu twojego życia jak również progres sylwetkowy i siłowy. Poprzez doświadczenie w prowadzeniu treningów sztuk walki zaproponuje niecodzienne ćwiczenia i metody treningowe niespotykane na klasycznym treningu personalnym.
sprawdź dostępność trenera
Mark Kołłątaj
Trener współpracujący
Mark Kołłątaj
Mark sportowe doświadczenia zdobywał w walkach amatorskich i zawodowych w kickboxingu. Zdobytą wiedzę i technikę chętnie przekazuje swoim podopiecznym. Chcesz schudnąć lub rozwinąć siłę i sprawność, Mark jest trenerem dla Ciebie. Zrzucał wagę przed każdą walką, więc wie, z czym się to je:).
Kajetan Krzymański
Trener personalny
Kajetan Krzymański
Pasjonat sportu związany z nim od lat. Doświadczenie i praktyka zdobyta przez lata zmotywowała mnie do przekazywania tej wiedzy i motywowania innych do zdobycia wiedzy o sobie.
sprawdź dostępność trenera
Mikołaj Kucharski
Trener współpracujący
Mikołaj Kucharski
Instruktor pływania oraz trener pływania kl.II. Mikołaj jest osobą energiczną z poczuciem humoru, a przede wszystkim cierpliwą. Dzieci uwielbiają zajęcia z nim ze względu na przyjacielską postawę oraz pedagogiczne podejście. Mikołaj prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe.
Paweł Marek
Trener współpracujący
Paweł Marek
Magister Fizjoterapii, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas treningów z podopiecznymi zwraca dużą uwagę na poprawną technikę oraz mobilizację. Treningi prowadzi w przyjacielskiej atmosferze, raz w tygodniu pozwala na cheat meal
Patrycjusz Matwiejczuk
Trener współpracujący
Patrycjusz Matwiejczuk
W swojej pracy naukowej oraz zawodowej zajmuje się badaniem oraz leczeniem otyłości. Jego zainteresowania dotyczą również treningu siłowego i funkcjonalnego, który ukształtuje wymarzoną sylwetkę oraz wpłynie pozytywnie na samopoczucie. Sposób na pracę z ludźmi według Patrycjusza, polega przede wszystkim na słuchaniu, zadawaniu odpowiednich pytań, pobudzaniu do refleksji, stawianiu wyzwań oraz celów. Specjalizacje - Doktor nauk o kulturze fizycznej - Instruktor kulturystyki - Instruktor WOPR - Instruktor pływania - Instruktor joggingu - Instruktor Nordic Walking - Instruktor samoobrony - Dyplomowany menedżer sportu Edukacja Doktor nauk o kulturze fizycznej, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Od najmłodszych lat zajmował się różnymi dyscyplinami sportu m.in. trenował pływanie, osiągając wiele sukcesów w tej dyscyplinie.
Marcin Misa
Trener personalny
Marcin Misa
Od najmłodszych lat związany ze sportem, karate, kick-boxing, lekkoatletyka, piłka siatkowa, koszykowa oraz piłka nożna to dyscypliny z młodości. W późniejszym okresie ukierunkował się pod sporty walki. Trener Personalny, Trener Kick – Boxingu, Instruktor Kulturystyki i Kalisteniki a także dyplomowany masażysta. Specjalizuje się w treningu siłowym, wytrzymałościowym, redukcyjnym, kalistenice oraz sportach walki.
sprawdź dostępność trenera
Mateusz Piasek
Trener personalny
Mateusz Piasek
Mateusz jest wulkanem energii, którą stale zużywa podczas treningów i prowadzonych przez niego zajęć fitness. Lubi pomagać innym, szczególnie wtedy, gdy widzi tego efekty. Jest sympatyczną i pozytywnie nastawioną do życia osobą, która stale stara się zarażać innych uśmiechem i dobrym samopoczuciem.
sprawdź dostępność trenera
Łukasz Sutkowski
Trener współpracujący
Łukasz Sutkowski
Od najmłodszych lat związany ze sportem. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Nieprzerwanie rozwijane różnorodne zainteresowania, pozwalają mu na dostosowanie i zainteresowanie klientów swoimi zajęciami. Jego zdaniem odpowiednia motywacja i uśmiech to podstawa każdego treningu, dzięki któremu można osiągnąć zamierzony cel.
Anna Świstak
Trener personalny
Anna Świstak
Instruktor pływania z wieloletnim doświadczeniem , prowadzi lekcję dla dzieci od 3 r.ż
sprawdź dostępność trenera
Maciej Teodorczuk
Trener personalny
Maciej Teodorczuk
Absolwent AWF w Warszawie. Ma wieloletnie doświadczenie w treningach wydolnościowych oraz siłowych, co pozwoliło mu zbudować szeroką wiedzę na temat dietetyki i suplementacji. W czasie wolnym preferuje aktywny wypoczynek np. grę w piłkę nożną oraz squasha. Jako osoba bardzo poukładana jest zwolennikiem dokładnie zaplanowanego treningu i konsekwentnego dążenia do wcześniej ustalonych celów.
sprawdź dostępność trenera
Krzysztof Zakrzewski
Trener personalny
Krzysztof Zakrzewski
Jestem otwartą i pozytywnie nastawioną osobą pracującą jako trener personalny przez ostatnie 12 lat w Londynie , a teraz w Warszawie . Moje treningi to połączenie m.in., boksu, trx, biegania, treningów funkcjonalnych, kettlebell, ćwiczeń z masą własnego ciała . Doradzam w układaniu diety i pomagam osiągać indywidualne cele klientów.
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.