Calypso Fitness i Siłownia Premium Warszawa Wilanów

Warszawa, ul. Kostki Potockiego 2, tel.22 407 46 53
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer

Informujemy, że jacuzzi jest tymczasowo niedostępne.

Trener personalny Warszawa – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Warszawa – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Warszawa są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Alan Baranowski
Trener personalny
Alan Baranowski
Motywacja jest początkiem odniesienia sukcesu. Nawyki są po to, żeby się nie poddawać! Bez względu na to, ile błędów popełnisz i ile czasu potrzebujesz nadal jesteś przed tymi, którzy się nie podjęli! Cześć! Jestem Alan Baranowski i chętnie pomogę Ci w wytrwaniu i w osiągnięciu Twoich celów. Jestem licencjonowanym trenerem personalnym . Wykorzystaj swój potencjał i nie obawiaj się mierzyć wysoko, a ja zrobię wszystko, aby Ci w tym pomóc.
sprawdź dostępność trenera
Bartosz Dawid
Trener personalny
Bartosz Dawid
Fascynacja sportem towarzyszy mi od najmłodszych lat. Uważam, że trening zawsze przynosi efekty, ale wymaga poświęcenia, wysiłku i pracy. Dla mnie kluczem do sukcesu jest rozwijanie siły, poprawa mobilności i doskonalenie prawidłowych wzorców ruchowych. Siła i sprawność nie tylko pomagają w osiąganiu celów fitness, ale mają ogromny wpływ na jakość życia. Poprawa wydolności fizycznej i zdolności do swobodnego poruszania się wpływa pozytywnie na wiele aspektów naszego codziennego życia. To podejście, które staram się przekazywać moim podopiecznym w ciekawy i inspirujący sposób. Wierzę, że praca włożona w trening zawsze odbija się pozytywnie na wszystkich płaszczyznach życia.
sprawdź dostępność trenera
Igor Gałązka
Trener personalny
Igor Gałązka
Cześć, nazywam się Igor Gałązka mam 23 lata i jestem studentem fizjoterapii . Treningiem siłowym oraz funkcjonalnym zajmuje się już od 6 lat .Na treningu ze mną chcę Ci pokazać ,że silownia to wspaniałe narzędzie do poprawy jakości życia codziennego.
sprawdź dostępność trenera
Wiktor Gruszewski
Trener personalny
Wiktor Gruszewski
Cześć! Nazywam się Wiktor, ukończyłem studia na kierunku wychowanie fizyczne z specjalizacją menedżer sportu oraz trener personalny z elementami dietetyki. Pomogę Ci zrzucić zbędne kilogramy, zbudować masę mięśniową, zwiększyć siłę, mobilność, wytrzymałość i zaoferuję porady dietetyczne. Uważam, że w tej dziedzinie sukcesem jest suma niewielkiego wysiłku powtarzanego systematycznie z dnia na dzień. Naturalny rozwój, rekompozycja oraz transformacja sylwetki jest moją pasją od kilkunastu lat - jeśli chcesz osiągnąć zadowalające i trwałe rezultaty - zapraszam!
sprawdź dostępność trenera
Piątkowska Karina
Trener personalny
Piątkowska Karina
Cześć! Jestem trenerką Pełne Energii i moim celem jest zarażanie ludzi dobrym humorem oraz motywacją podczas treningów. Uważam, że pozytywne nastawienie i radość to klucz do efektywnego treningu. Specjalizuję się w dwóch obszarach: aqua aerobiku i treningu z wykorzystaniem piłki FitBall. Aqua aerobik to wspaniała forma ćwiczeń w wodzie, która jest łagodna dla stawów i pomaga spalać kalorie. FitBall to kolorowa piłka, która umożliwia różnorodne ćwiczenia i poprawia siłę oraz równowagę. Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, dostosuję trening do Twoich potrzeb. Zapraszam Cię do dołączenia do mnie i razem odkryjmy radość ruchu oraz osiągniemy Twoje cele fitnessowe. Uśmiech i zdrowie idą w parze!
sprawdź dostępność trenera
Mikołaj Kucharski
TXT_TRAINER_SWIMMING
Trener współpracujący
Mikołaj Kucharski
Instruktor pływania oraz trener pływania kl.II. Mikołaj jest osobą energiczną z poczuciem humoru, a przede wszystkim cierpliwą. Dzieci uwielbiają zajęcia z nim ze względu na przyjacielską postawę oraz pedagogiczne podejście. Mikołaj prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe.
Aleksandra Kunikowska
Trener personalny
Aleksandra Kunikowska
Cześć! Mam na imię Ola. Jestem certyfikowanym Trenerem Personalnym i Instruktorem Siłowni. Od 6 roku życia biegam, trenowałam w klubie lekkoatletycznym MKS Polonia Warszawa, więc sport i zdrowy tryb życia jest ze mną od najmłodszych lat. Chciałabym teraz motywować moich podopiecznych, tak jak robili to moi Trenerzy. Pierwszym Waszym sukcesem jest już chęć zmiany swojego dotychczasowgo trybu życia na lepszy. Pomogę Wam wytrwać w nowych postanowieniach. Specjalizuję się w treningach wytrzymałościowych, funkcjonalnych oraz siłowych. Staram się do każdego podchodzić indywidualnie, zarażać uśmiechem i pozytywną energią. Moja praca jest moją pasją i tym co uwielbiam, dlatego będę starała się, żeby treningi sprawiały Wam przyjemność i satysfakcję. Tak jak ja pokochałam aktywność fizyczną, tak samo chcę tą miłością zaraz Was!
sprawdź dostępność trenera
Mateusz Piasek
TXT_TRAINER_SWIMMING
Trener współpracujący
Mateusz Piasek
Mateusz jest wulkanem energii, którą stale zużywa podczas treningów i prowadzonych przez niego zajęć fitness. Lubi pomagać innym, szczególnie wtedy, gdy widzi tego efekty. Jest sympatyczną i pozytywnie nastawioną do życia osobą, która stale stara się zarażać innych uśmiechem i dobrym samopoczuciem.
Łukasz Sutkowski
TXT_TRAINER_SWIMMING
Trener współpracujący
Łukasz Sutkowski
Od najmłodszych lat związany ze sportem. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Nieprzerwanie rozwijane różnorodne zainteresowania, pozwalają mu na dostosowanie i zainteresowanie klientów swoimi zajęciami. Jego zdaniem odpowiednia motywacja i uśmiech to podstawa każdego treningu, dzięki któremu można osiągnąć zamierzony cel.
Anna Świstak
TXT_TRAINER_SWIMMING
Trener współpracujący
Anna Świstak
Instruktor pływania z wieloletnim doświadczeniem , prowadzi lekcję dla dzieci od 3 r.ż
Maciej Teodorczuk
Trener współpracujący
Maciej Teodorczuk
Absolwent AWF w Warszawie. Ma wieloletnie doświadczenie w treningach wydolnościowych oraz siłowych, co pozwoliło mu zbudować szeroką wiedzę na temat dietetyki i suplementacji. W czasie wolnym preferuje aktywny wypoczynek np. grę w piłkę nożną oraz squasha. Jako osoba bardzo poukładana jest zwolennikiem dokładnie zaplanowanego treningu i konsekwentnego dążenia do wcześniej ustalonych celów.
Petr Yarmak
TXT_TRAINER_SWIMMING
Trener współpracujący
Petr Yarmak
Instruktor pływania dla dzieci i dorosłych z wieloletnim doświadczeniem w plywaniu. Prowadzi zajecia ogólnorozwijające oraz przygotowawcze pod zawody. Prowadzi zajęcia w jezyku polskim rosyjskim i angelskim.
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.