Joga Warszawa Nowoursynowska

Joga Warszawa Nowoursynowska

Czy wiesz, jak wygląda pozycja kobry lub pozycja świecy? Jeśli potrafisz je sobie wyobrazić, z pewnością kojarzysz, że są to popularne asany. Joga, bo o niej mowa, to doskonała aktywność fizyczna. Jeśli nie wiesz, na czym polega praktykowanie jogi, zapraszamy Cię na nasze zajęcia dla początkujących do klubu Calypso Fitness i Siłownia. Przekonasz się, że joga to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu!

Joga – sport dla Ciała i dla ducha

Joga cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Zajęcia jogi prowadzone pod okiem profesjonalistów szybko trafiły do oferty siłowni i klubów fitness. Praktykowanie jogi to nie tylko trening dla ciała, ale także dla umysłu. Trening pomaga zwalczyć dolegliwości bólowe ze strony kręgosłupa czy karku. Są to idealne zajęcia dla osób, które potrzebują wyciszenia i relaksu. Z tego względu polecamy je również w sytuacjach napięcia psychicznego.

Ćwiczenia polegają na przyjęciu konkretnej pozycji, czyli asany. Trening obejmuje pozycje, które pomogą ciału rozluźnić się i zrelaksować, jednocześnie wzmacniając mięśnie. Każda asana wiąże się z utrzymaniem konkretnej pozycji oraz z kontrolą prawidłowego rytmu oddechu. Rola oddechu w jodze jest bardzo ważna – zwiększa pojemność płuc, dotlenia organizm, a także pomaga w pełniejszym wyciszeniu. Odpowiednia technika oddechowa pomoże Ci odczuć, że kontrolujesz swoje ciało. Zastanawiasz się, jakie są zalety praktykowania jogi? Poprawisz swój nastrój i postawę całego ciała, spalisz zbędne kalorie, a poza tym wzmocnisz mięśnie!

Joga dla początkujących w klubie Calypso

Nieistotne, ile masz lat, ważne, że właśnie odkryłeś sport dla każdego, bo taka właśnie jest joga! Warszawa Nowoursynowska to miejsce, w którym odbywają się treningi. Nasza joga przeznaczona jest dla osób, które nigdy jej nie praktykowały lub dla takich, które zaprzestały treningów. Systematyczne ćwiczenia pomogą Ci osiągnąć coraz wyższy poziom umiejętności. Zaczynamy jednak od tego, co najprostsze – ćwiczymy podstawowe asany, a także skupiamy się na oddechu. Gdy coś Ci nie wyjdzie, nie musisz się przejmować! Nasi trenerzy są po to, by wraz z Tobą szlifować prawidłowe pozycje.

Nie wymagamy od Ciebie specjalnego przygotowania. Zwyczajnie wpadnij do nas, zabierz ze sobą ulubiony strój do ćwiczeń. Nie musisz pamiętać o butach, bo ćwiczymy boso. Trenujemy na specjalnych matach, dbamy o swobodną i przyjazną atmosferę. Bez stresu – po prostu robimy wspólnie to, co sprawia nam radość.

Oferujemy również jogę dla zaawansowanych. Są to zajęcia dla wszystkich, którzy czują się na tyle pewnie, by przejść na kolejny stopień wtajemniczenia. Ćwiczenia trudniejszych asan to wyzwanie, ale i ogromna satysfakcja.

Gdzie nas znajdziesz? Jeżeli interesuje Cię joga Warszawa Nowoursynowska 154A to adres naszego klubu. Siłownia położona jest na Ursynowie i ma bardzo dobre połączenie z całym miastem. W pobliżu znajduje się stacja metra. Co to oznacza dla Ciebie? Koniec z wymówkami, nadszedł czas, by skorzystać z okazji i zapisać się na jogę w klubie Calypso. Gwarantujemy świetną atmosferę oraz efekty, które utrzymują się jeszcze długo po zakończeniu zajęć. Zapraszamy!

Calypso Fitness i Siłownia Warszawa Nowoursynowska

Warszawa, ul. Nowoursynowska 154A, tel.22 463 88 40 , 22 463 88 41
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.