Joga Warszawa Ochota Adgar

Joga – kierunek zdrowie

Kto z nas nie marzył o pięknej sylwetce, zdrowym ciele i oderwaniu się od codziennym spraw? Szukając odpowiednich zajęć, kierujemy się zarówno stopniem trudności, jak i rodzajem ćwiczeń. Joga, choć nie tak dynamiczna jak aerobic, pozwala osiągnąć równie spektakularne efekty. I to niezależnie od kondycji! Nieważne czy jesteś aktywny sportowo, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z klubem fitness – zajęcia z jogi pozwolą Ci zgubić zbędne kilogramy, poprawić kondycję oraz osiągnąć wewnętrzną równowagę.

Dlaczego warto ćwiczyć jogę?

Zajęcia z jogi polegają nie tylko na pracy z ciałem, ale również z oddechem i umysłem. Holistyczne podejście do własnego organizmu pomoże osiągnąć harmonię we wszystkich sferach życiowych. Doskonale wiemy, że napięcie psychiczne skutkuje nie tylko długotrwałym stresem i nerwowością, ale również zaburzeniami snu i bólami krzyża, karku oraz lędźwi. Ćwiczenie jogi pozwoli zapanować nad własnymi słabościami, dzięki czemu nabierzesz dystansu do otaczających cię spraw, a przy okazji zadbasz o prawidłową postawę ciała i zdrowie fizyczne.

Jak i kiedy zacząć przygodę z jogą?

Każdy moment jest dobry, aby zapisać się na zajęcia z jogi. Nie warto czekać na Nowy Rok ani na początek sezonu wakacyjnego – dbanie o siebie zacznij już jutro! Na zajęcia do Calypso Fitness Warszawa Ochota Adgar możesz przychodzić nawet od połowy miesiąca – joga jest otwarta dla wszystkich, nie tylko dla stałych bywalców naszego klubu. Już pierwsze minuty ćwiczeń sprawią, że poczujesz się jak w grupie starych znajomych – pełne zaufanie i zrozumienie jest podstawą naszej pracy!

Dla początkujących i zaawansowanych – joga w Calypso Warszawa Ochota Adgar

Wiele osób ma obawy przed rozpoczęciem zajęć z jogi. Największy niepokój wywołują stopień trudności oraz sposób ćwiczeń. To prawda, że joga wymaga dobrego rozciągnięcia całego ciała, jednak początkujący mogą z powodzeniem wykonać podstawowe pozycje (asany), jak skręty w siadzie, pozycję kota, skłon w przód czy psa z głową w dole. Praktyka czyni mistrza, dlatego warto pamiętać o regularności i cierpliwości. Wykonując konkretne asany, nie należy się śpieszyć – joga nie polega na szybkim i bezrefleksyjnym powtarzaniu tych samych ruchów, a na precyzji i skupieniu. W przypadku wątpliwości, warto zasięgnąć rady profesjonalisty – nasze zajęcia z jogi prowadzą wyłącznie doświadczeni instruktorzy, którzy pokażą Ci jak poprawnie wykonać dane ćwiczenie i zmotywują do dalszej pracy, dzięki czemu nie zauważysz, kiedy Twoje ciało nabierze lekkości i płynności ruchów.

Joga oferuje szereg korzyści: większą elastyczność ciała, poprawę równowagi i balansu oraz lepszą kondycję fizyczną. Dzięki jodze zyskujesz również lepsze samopoczucie, które prowadzi do redukcji stresu, lepszej koncentracji i budowy wewnętrznej siły. Przekonaj się o tym na własne oczy i przyjdź na zajęcia z jogi w Calypso Warszawa Ochota Adgar. Nasza lokalizacja – przy Alejach Jerozolimskich 181B, w sąsiedztwie dwóch centrów handlowych – zapewnia doskonałe połączenie komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Warszawy. Nie musisz więc martwić się dojazdem oraz trudnościami z powrotem do domu. Zadzwoń już dziś i rozpocznij nowe wyzwanie z naszą jogą. Czekamy na ciebie z niecierpliwością!

Calypso Fitness i Siłownia Warszawa Ochota Adgar

Warszawa, Al. Jerozolimskie 181B, tel.22 323 82 00
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Klubowiczu, zapoznaj się istotną zmianą dotyczącą funkcjonowania klubu: https://zdrofit.pl/aktualnosci/wazna-informacja-dla-osob-z-karnetami-calypso-fitness-17

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.