Joga Warszawa Targówek

Jeśli masz trudności z zasypianiem, dokucza Ci stres lub przemęczenie, pomyśl o zapisaniu się na jogę. Regularne ćwiczenia rewelacyjnie wpływają na redukcję napięć, obniżając poziom hormonu stresu (kortyzolu). Zapraszamy na zajęcia prowadzone przez naszych instruktorów na warszawskim Targówku. Gwarantujemy, że po jednym spotkaniu będziesz z niecierpliwością oczekiwać kolejnych.

Joga Warszawa Targówek – idealny pomysł na odstresowanie

Systematyczny udział w sesjach jogi ma pozytywny wpływ na każdą dziedzinę życia. Wycisza, uspokaja, odpręża, a także pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę. Trening wzmacnia oraz rozciąga mięśnie, dzięki czemu masz większą kontrolę nad swoim ciałem. Ponadto znacząco poprawiasz kondycję.

Joga w dużej mierze polega na przyjmowaniu odpowiednich pozycji oraz kontroli oddechu. Jedno i drugie ma olbrzymie znaczenie, przy czym nauka świadomego oddechu wpływa na dotlenienie organizmu, a umiejętność rozciągania ciała w konkretne figury – na lepszą kondycję. Ćwiczenia mogą być związane z rozwojem duchowym, samoobserwacją, pracą nad sobą, mogą również skupiać się wyłącznie na aspekcie fizycznym.

Jeżeli zainteresowało Cię to, co może dać Ci joga Warszawa Targówek to rejon, w którym odbywają się nasze zajęcia. Odwiedź nas, aby zobaczyć na własne oczy, ile przyjemności może przynieść regularne trenowanie.

Joga Warszawa Targówek – dla amatorów oraz zaawansowanych

Prowadzimy zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Jeżeli przychodzisz do nas po raz pierwszy, jedyne, o czym musisz pamiętać, to komfortowy strój zapewniający swobodę ruchów. Nie potrzebujesz butów, ponieważ ćwiczymy boso. Jeśli jednak wolisz mieć obuwie, zabierz ze sobą specjalne, przeznaczone do treningów jogi.

Średnio- oraz bardziej zaawansowani nie powinni się obawiać, że nie przygotowaliśmy dla nich nic specjalnego! Nasi instruktorzy mają odpowiednie kompetencje oraz wiedzę, dzięki czemu przeprowadzą Cię przez kolejne asany. Trudniejsze ćwiczenia, takie jak lotos (padmasana), szpagat (hanumanasana) albo stanie na głowie (sirsasana), opanujesz z łatwością. Pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela osiągniesz satysfakcjonujące rezultaty.

Joga na warszawskim Targówku – zapraszamy na relaks

Komu szczególnie polecamy zajęcia z jogi? Między innymi osobom zestresowanym, borykającym się z bólami karku czy krzyża oraz sztywnością i napięciami mięśni. Z pewnością joga sprawdzi się jako metoda poprawy samopoczucia u ludzi prowadzących siedzący tryb życia – zawodowych kierowców oraz pracowników umysłowych spędzających długie godziny za biurkiem. To znakomity trening dla mężczyzn oraz kobiet w każdym wieku, z różnymi dolegliwościami, włącznie z menopauzą czy zespołem napięć przedmiesiączkowych.

Trudno wymienić wszystkie korzyści, jakie niesie ze sobą regularna joga. Warszawa Targówek to miejsce, w którym znajduje się nasz klub fitness oraz siłownia. Zachęcamy do odwiedzin, jeśli myślisz o poprawie jakości swojego życia. Wystarczy tak niewiele – systematyczne ćwiczenia, które dodadzą Ci energii, polepszą nastrój, a przy tym wzmocnią organizm.

Gorąco polecamy nasze zajęcia wszystkim zainteresowanym.

Calypso Fitness i Siłownia Warszawa Targówek

Warszawa, ul. Dalanowska 46/U3, tel.22 300 29 50
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Klubowiczu, zapoznaj się istotną zmianą dotyczącą funkcjonowania klubu: https://zdrofit.pl/aktualnosci/wazna-informacja-dla-osob-z-karnetami-calypso-fitness-14

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.