Joga Warszawa Ursynów

Zastanawiasz się nad udziałem w zajęciach, które poprawią Twoją kondycję, wyregulują oddech, a przede wszystkim polepszą nastrój? Weź pod uwagę jogę w naszej placówce na warszawskim Ursynowie. Czekają na Ciebie doświadczeni instruktorzy, którzy doskonale wiedzą, jak prowadzić sesje z początkującymi oraz średnio- czy bardziej zaawansowanymi.

Joga Warszawa Ursynów – idealny sposób na relaks

Trudno o lepszy sposób na bezpieczne rozciąganie oraz wzmacnianie mięśni niż joga. Warszawa Ursynów to obszar, w którym organizujemy cykliczne zajęcia z tej dziedziny. Jeśli wciąż wahasz się czy ten sport będzie dla Ciebie odpowiedni, zapraszamy do odwiedzin. Po przyjściu poznasz naszych trenerów i z pewnością uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Możesz też przyjrzeć się zajęciom, aby zobaczyć jaka atmosfera panuje na sali.

Joga przynosi ćwiczącym mnóstwo korzyści. Podstawowe zadanie treningów polega na rozciąganiu mięśni oraz relaksacji. To jednak zaledwie ułamek ich zalet. Systematyczny udział w zajęciach minimalizuje stres, wycisza i odpręża. Pozwala także odzyskać kontrolę nad swoim ciałem. Na początku może być Ci trudno uwierzyć, że jesteś w stanie stanąć na głowie bez niczyjej pomocy. Z czasem jednak uświadomisz sobie, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Joga w warszawskiej dzielnicy Ursynów

Zachęcamy do zapisów na prowadzone przez nas zajęcia. Współpracujący z nami instruktorzy dobierają odpowiednie asany (pozycje ciała) do kondycji uczestników. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że nie poradzisz sobie z ćwiczeniami albo będziesz odstawać poziomem od pozostałych członków grupy. Trenowanie ma sprawiać radość – zapewniamy, że u nas będziesz czuć wyłącznie to.

Zarówno początkujący, jak i zaawansowani miłośnicy jogi mogą za jej sprawą obniżyć poziom kortyzolu, czyli hormonu stresu. Ćwiczenia mają pozytywny wpływ na organizm osób borykających się ze stanami lękowymi, depresją, niepokojem oraz problemami ze snem. Uczą regulowania oddechu, co przekłada się na lepsze dotlenienie wszystkich tkanek oraz narządów. Poza świadomym oddechem uczestnicy spotkań przyswajają też techniki wyciszenia, wzmocnienia koncentracji oraz zbalansowania emocji. Pomaga im to odzyskać harmonię oraz wewnętrzny spokój.

Joga na warszawskim Ursynowie

Zapraszamy na treningi do naszej placówki. Jeśli wybierasz się do nas po raz pierwszy, nie musisz się w żaden sposób przygotowywać. Pamiętaj jedynie o wygodnym stroju, który zapewni Ci swobodę ruchów. Nie musisz mieć ze sobą butów. Zabierz tylko optymistyczne nastawienie oraz gotowość do poznania rewelacyjnej metody poprawy kondycji, samopoczucia, a także stanu zdrowia.

Gorąco polecamy jogę z naszymi instruktorami. Zapewniamy kameralną atmosferę oraz wspaniały nastrój, który będzie Ci towarzyszył po każdych zajęciach. Odwiedź naszą placówkę i przekonaj się, co możemy Ci zaoferować. Znajdziesz nas w południowej części lewobrzeżnej Warszawy, w dzielnicy Ursynów. Znakomita lokalizacja to jeden z licznych atutów – dojedziesz do nas bez problemu z dowolnego punktu stolicy.

Calypso Fitness i Siłownia Warszawa Ursynów

Warszawa, ul. Puławska 423, tel.22 398 86 06
pn.-pt.05:00-00:00
sob.-niedz.06:00-22:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.