Joga Wrocław Renoma

Marzysz o tym, aby w zabieganym świecie znaleźć chwilę wytchnienia? Odzyskać równowagę, odprężyć się czy wyciszyć? Jeśli Twoją odpowiedzią chociaż na jedno pytanie było „tak”, zapraszamy do nas. Prowadzimy zajęcia jogi dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania. Jeżeli dopiero zaczynasz, z pewnością spodobają Ci się nasze spotkania. Jeśli chcesz doskonalić swoje umiejętności – pokochasz jogę we wrocławskiej Renomie!

Joga Wrocław Renoma – oferta dla początkujących

W dużym skrócie joga polega na rozciąganiu oraz przyjmowaniu określonych pozycji (asan). Trening ma za zadanie rozluźnić, a jednocześnie wzmocnić mięśnie. Dzięki regularnym ćwiczeniom zrelaksujesz się oraz wyciszysz. Początkujący nauczą się podczas zajęć, jak kontrolować oddech. To niezwykle istotna umiejętność – nie tylko daje ćwiczącym pewność, że w pełni panują nad swoim ciałem, lecz również dotleniają organizm oraz zwiększają pojemność płuc.

Poza aspektem psychologicznym (relaks, odprężenie, wyciszenie), joga przynosi mnóstwo innych korzyści. Przyzwyczaja do przyjmowania właściwej pozycji ciała, zwiększa wydolność mięśni, a także sprzyja szybszemu spalaniu kalorii. Niebagatelne znaczenie ma przy tym poprawa samopoczucia. Po każdych zajęciach uczestnicy opuszczają salę w świetnym nastroju. Trudno o lepszą reklamę aktywności sportowej, takiej jak joga. Wrocław Renoma to miejsce, gdzie możesz dołączyć do jednej z grup.

Zajęcia jogi Wrocław Renoma – oferta dla zaawansowanych

Instruktorzy Calypso mają odpowiednie przygotowanie do prowadzenia zajęć z osobami, które nie miały wcześniej styczności z tego typu ćwiczeniami. Nie przejmuj się, jeśli nie wiesz, co robić. Wystarczy założyć wygodny strój, który nie będzie krępować ruchów. Wykonujemy asany boso, więc obuwie nie będzie potrzebne. Jeśli jednak chcesz, możesz zabrać ze sobą specjalne buty.

Gwarantujemy, że nie zaznają z nami nudy osoby zaawansowane, a także ci, którzy kiedyś trenowali jogę i chcą do niej wrócić. Jeżeli zależy Ci na jeszcze większym rozciągnięciu mięśni, z nami nauczysz się trudniejszych asan. Dzięki regularnym spotkaniom z instruktorami stanie na głowie (sirsasana), lotos (padmasana) czy szpagat (hanumanasana) nie sprawią Ci najmniejszego problemu.

Joga Wrocław Renoma – relaks dla duszy i ciała

Gorąco polecamy systematyczne ćwiczenia jogi. Trening mogą przeprowadzać wszyscy – zarówno ludzie ze słabą kondycją, jak i wielbiciele aktywnego stylu życia. Szczególnie zachęcamy osoby zmagające się z permanentnym stresem, lękami lub depresją, niespokojnym oraz mającym problemy ze snem. Joga pomoże również tym, którzy borykają się z dolegliwościami bólowymi karku lub krzyża. Dzięki niej polubisz swoje ciało, a także – a raczej przede wszystkim – samego siebie! Poprawisz sprężystość, rozciągniesz mięśnie, co bezpośrednio przełoży się na polepszenie kondycji oraz zmniejszenie różnego rodzaju bóli w kręgosłupie.

Serdecznie zapraszamy do zapisów na zajęcia w Calypso. Znajdziesz nas we wrocławskiej dzielnicy Stare Miasto, w zmodernizowanym budynku Domu Handlowego Renoma.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.