Joga Wrocław Tęczowa

Jeżeli czujesz przewlekłe zmęczenie, niepokój, masz problemy ze snem albo dokucza Ci ból karku, pomyśl o zapisaniu się na jogę. Zajęcia przynoszą uczestnikom mnóstwo korzyści, a przede wszystkim poprawiają nastrój. Możesz ćwiczyć samodzielnie w domu albo w klubie, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Gorąco zachęcamy do drugiej opcji. Odwiedź nas i przekonaj się, co może dać Ci joga. Wrocław Tęczowa to miejsce, w którym odbywają się nasze spotkania.

Wrocław Tęczowa – joga dla początkujących i zaawansowanych

W trakcie zajęć skupiamy się na poprawnym wykonywaniu tzw. asan, czyli przyjmowaniu określonych pozycji. Zapraszamy wszystkich chętnych niezależnie od poziomu zaawansowania. Jeśli przystępujesz do ćwiczeń pierwszy raz, niczym się nie przejmuj. U nas poznasz podstawowe pozycje stojące, nauczysz się robić skłony, skręty czy siady. Przyswoisz sobie pozycje regeneracyjne, dzięki którym nabierzesz większej pewności siebie oraz uzyskasz pełną kontrolę nad ciałem. Regularny trening umożliwi Ci relaksację, wyciszenie. Oprócz tego odzyskasz wewnętrzną równowagę. Pozbędziesz się napięć, niepokoju, zminimalizujesz skutki stresu oraz pogłębisz swój oddech. Świadome oddychanie to bardzo przydatna umiejętność. Dzięki jodze skutecznie dotlenisz organizm, co bezpośrednio przełoży się na lepszą regenerację.

Osoby średnio- i bardziej zaawansowane będą mogły doskonalić nowe pozycje typu lotos, szpagat albo stanie na głowie. Opanowanie oraz większa świadomość własnego ciała kapitalnie wpływa na samopoczucie. Ponadto ćwiczenia poprawiają kondycje, rozciągają, a także wzmacniają mięśnie.

Joga przy Tęczowej we Wrocławiu

Nasza kadra to doświadczeni trenerzy, którzy mają odpowiednie kompetencje do prowadzenia sesji. Zapewniamy, że po zajęciach poczujesz przypływ endorfin, a pozytywna energia będzie oddziaływać nie tylko na Twój nastrój. Joga praktykowana systematycznie zmniejsza liczne dolegliwości – redukuje stres, bóle o różnym podłożu, poprawia koncentrację, uspokaja i odpręża. Duża dawka optymizmu w połączeniu z lepszym samopoczuciem (wywołanym m.in. brakiem bólu) to prosty przepis na szczęście.

Mamy nadzieję, że udało nam się zachęcić Cię do zainteresowania się jogą. To idealna metoda ćwiczeń, która w przyjemny sposób wzmacnia organizm, uelastycznia ciało oraz dodaje siły. Dzięki udziałowi w treningach dowiesz się, jak nazywają się poszczególne pozycje (asany), a także jak duży mają wpływ na kondycję psychofizyczną oraz zdrowie. Pod okiem trenera przyswoisz techniki prawidłowego wykonywania asan. Będziesz ćwiczyć tak, aby joga służyła Ci jak najlepiej – efektywnie, ale przede wszystkim bezpiecznie.

Joga Wrocław Tęczowa – relaks dla każdego

Nasze treningi nie wymagają żadnego przygotowania. Zabierz jedynie wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów. Pamiętaj także o dobrym nastawieniu!

Serdecznie zapraszamy na zajęcia prowadzone przez naszych instruktorów. Przyjdź do naszego klubu, aby przekonać się, jaki potencjał ma joga. Wrocław Tęczowa to miejsce, w którym uczestnicy spotkań doskonalą swoje umiejętności. Dołącz do nich!

Calypso Fitness i Siłownia Wrocław Tęczowa

Wrocław, Tęczowa 83x, tel.668 893 073
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.