Calypso Fitness i Siłownia Poznań Avenida

Poznań, Matyi 2, tel.616674370 , 616674371
pn.-pt.06:00-23:00
sob.08:00-21:00
niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Poznań – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Poznań – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Poznań są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Łukasz Burliński
Trener współpracujący
Łukasz Burliński
Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem oraz fizjoterapeuta. W swojej pracy łącze te dwie dziedziny, żeby zapewnić swoim podopiecznym osiągnięcie ich celu możliwie najkrótszą i najbardziej bezpieczną drogą. Specjalizuje się przede wszystkim w treningach ukierunkowanych na poprawę sprawności, przygotowaniu motorycznym pod konkretną dyscyplinę sportową ( m.in. triathlon, tenis czy sporty walki ), a także treningach medycznych, gdzie łącząc aktywność fizyczną z terapią mogę pomóc Ci pozbyć się dolegliwości bólowych. Pracuje również jako wykładowca w Profi Fitness School, największej akademii szkolącej trenerów personalnych w Polsce. Więcej o mnie dowiesz się na mojej stronie www.rehacoach.pl
Marcin Grodzicki
Trener personalny
Marcin Grodzicki
Magister Fizjoterapii i certyfikowany Trener Personalny, instruktor Zdrowy Kręgosłup, Pilates z 10 letnim doświadczeniem. Jestem uczestnikiem wielu konferencji, wykładów i szkoleń z zakresu fizjoterapii, treningu i dietetyki, które wykorzystuję w pracy z klientem aby osiągnąć zamierzony cel. Biorę pod opiekę osoby, będące na początku drogi jak również te bardziej zaawansowane, doświadczające stagnacji w treningu. Jeśli chcesz wrócić do sprawności i szukasz kogoś, kto pomoże Ci w wyeliminowaniu ograniczeń jak np. bóle pleców czy innych kontuzji – zapraszamy na konsultacje do Marcina.
sprawdź dostępność trenera
Michał Jessa
Trener personalny
Michał Jessa
Trener personalny Calypso Fitness
sprawdź dostępność trenera
Jadwiga Jędrzejewska
Trener współpracujący
Jadwiga Jędrzejewska
Sprawność jest dla mnie największą wartością,a codzienny trening to najlepszy prezent jaki możesz sprawić dla siebie. Moja przygoda ze sportem zaczęła się właśnie od chęci walki o lepszą mnie i trwa do dziś. Motywuje innych na zajęciach programu Selekcja oraz treningach personalnych aby nie poddawać się w procesie jakim jest walka o siebie  Jestem absolwentką AWF Poznań - spec. gimnastyka korekcyjno kompensacyjna, trenerem Personalnym - Body Work oraz instruktorem fitness - Profi fitness school z międzynarodową certyfikacją REPS. Podczas treningu stawiam na jakość ruch oraz poprawne wykonywanie ćwiczeń, bo jest to kluczem uzyskania silnego i zdrowego ciała. Mam doświadczenie w pracy osobami chorymi na otyłość, cierpiącymi na różne dolegliwości bólowe w wyniku wady postawy. Specjalizuje się w treningu siłowym, funkcjonalnym, amatorsko trenuję i biorę udział w zawodach ocr i crossfit.
Krzysztof Klimczak
Trener personalny
Krzysztof Klimczak
Jestem trenerem personalnym Treningi siłowe są nie tylko moją codziennością ale i pasją. Ćwiczę każdego dnia, aby doskonalić swoje umiejętności i przekraczać bariery. Wierzę, że każdy ma w sobie potencjał, należy go tylko dostrzec i umiejętnie rozwinąć. Pomogę ci zrealizować wyznaczone cele i zmotywować do działań. Każdy trening to specjalna lekcja- lekcja dedykowana byś poznał podstawy zdrowego odżywiania i technikę, dzięki której wykonasz prawidłowo ćwiczenia- tak by przyniosły efekty.
sprawdź dostępność trenera
Patryk Purcel
Trener personalny
Patryk Purcel
Specjalizuje się w treningu przygotowania motorycznego. Pomimo tego, iż kierunek mocno utożsamia się ze sportowcami, można go przełożyć na współpracę ze średnio-zaawansowanymi oraz nowymi osobami na siłowni. Szczególna uwagę przykładam do ćwiczeń wielostawowych, ponieważ to one cechują się największa powtarzalnością w życiu codziennym. Pracując na codzień, z młodymi piłkarzami, warto zadbać o poszerzanie wiedzy z zakresu psychologii. Uważam, że jest to pewnego rodzaju wyzwanie z którym cały czas się mierzę. Owocuje to dobrą komunikacją na lini trener - podopieczny. Prywatnie jestem miłośnikiem gastronomii i dobrej książki 
sprawdź dostępność trenera
Miłosz Rosiński
Trener personalny
Miłosz Rosiński
Jestem trenerem personalnym, czynnym instruktorem oraz zawodnikiem trójboju siłowego. Sport jest częścią mojego życia, aktywność fizyczna i możliwość przesuwania własnych granic daje mi ogromną radość w życiu codziennym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w treningu siłowym pomogę Ci podnieść więcej, spełnić twoje sylwetkowe marzenia, poprawić technikę czy zrzucić zbędne kilogramy. Zdrowy tryb życia oraz osiąganie wyznaczonych celów jest prostsze niż myślisz. Podczas naszego treningu zadbam o twoją technikę oraz zdrowie, zapewnię dobrą atmosferę i wyjaśnię wszystkie nurtujące Cię kwestie.
sprawdź dostępność trenera
Adrianna Szymanowska
Trener personalny
Oskar Szymanowski
Trener personalny
Oskar Szymanowski
Sport w z moim życiu istniał od zawsze, zaczynając od sportów drużynowych takich jak pika nożna, koszykówka, po indywidualne skok wzwyż. Późniejszym etapem mojego rozwoju sportowego było poznanie siłowni, która wciągnęła mnie w 100%. Moją przygodę trenerską zacząłem z „Profi fitness school „. Teraz pragnę pogłębiać swoją wiedze aby pomagać ludziom zdobywać wymarzoną sylwetke i pewność siebie nie narażając ich zdrowia, bo to jest moją pasją.
sprawdź dostępność trenera
Michał Woźniczko
Trener współpracujący
Michał Woźniczko
Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem dla którego sport to drugie imię. Uprawiałem wiele dyscyplin sportowych takie jak piłka nożna, siatkówka, judo i samoobrona, a z siłownią jestem związany od 9 lat. Te wszystkie lata sprawiły, że jestem osobą doświadczoną i kompetentną, której zaufało wiele osób i osiągnęło swój cel. Moimi specjalizacjami są: szybka i zdrowa redukcja masy ciała, kształtowanie i modelowanie sylwetki, trening siłowy, trening funkcjonalny oraz trening prozdrowotny korygujący wady postawy. Dodatkowo jestem czynnym zawodnikiem sportów sylwetkowych, a moim osiągnięciami są 2x v-ce mistrzostwo Polski w kulturystyce i fitness oraz powołanie do kadry narodowej na mistrzostwa Europy kontakt do strony trenera www.michaltrenuje.pl
Maciej Wróbel
Trener personalny
Maciej Wróbel
Trener i nauczyciel W-F ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna. Połowę swojego życia spędziłem na boisku jako zawodnik rugby w odmianie olimpijskiej, a ostatnie 5 lat poświęciłem na pomoc innym w realizowaniu ich sportowych marzeń. Pomogę Ci zrobić Twoje pierwsze kroki na siłowni, dobierając ćwiczenia tak aby ułatwiły Ci codzienne funkcjonowanie i przybliżyły do celu."
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Trenerzy personalni z Poznania – nasze kompetencje

Zaczynasz swoją przygodę z siłownią? Może wracasz po latach albo przebytej kontuzji i nie chcesz zaszkodzić swojemu organizmowi poprzez odpowiednie ćwiczenia? Wszystkie Twoje obawy i niepokoje rozwieje trener personalny, z którego usług możesz skorzystać od samego początku. Dzięki wsparciu profesjonalisty zaczniesz treningi bez obaw o własne zdrowie. Odpowiednio poprowadzony, szybciej zobaczysz pierwsze efekty.

Czytaj więcej

Trening personalny w Krakowie może pomóc Ci także już podczas regularnego ćwiczenia na siłowni. Jeśli po kilku miesiącach od rozpoczęcia ćwiczeń nie widzisz efektów lub są one zbyt małe, kilka sesji treningowych pozwoli Ci pojąć własne błędy. Trenerzy personalni mogą też towarzyszyć Ci podczas treningów, kiedy to poświęcą uwagę tylko Twoim ćwiczeniom. Pomoże Ci to w zmotywowaniu się do pójścia na trening, a także już podczas samych ćwiczeń. W ten sposób szybciej uzyskasz zadowalające Cię efekty.

Wszyscy trenerzy personalni z Poznania pracujący w klubie Avenida mają szkolenia, które upoważniają ich do wykonywania tej pracy. Potrzebne kompetencje poparte są doświadczeniem. Wielu z naszych trenerów bierze udział w zawodach sportowych, a ponadto stale podnoszą swoje kwalifikacje. Dzięki temu uzyskasz najlepszą pomoc i wskazówki od specjalistów.

Poza kompetencjami nasi trenerzy personalni mają także predyspozycje do wykonywania swojego zawodu. Chodzi głównie o komunikatywność i chęć przekazywania wiedzy. Dzięki temu trener szybko nauczy Cię podstawowych zagadnień, a wspólnie spędzony czas na siłowni będzie przyjemniejszy. Ponadto trenerów cechuje chęć do samorozwoju. Może właśnie Twój przypadek i nietypowe predyspozycje zainspirują pracownika do poszukiwania ciekawych rozwiązań oraz ćwiczeń.

Indywidualny dobór trenera personalnego z Poznania do twoich potrzeb

Umawiając się na trening osobisty w Poznaniu w klubie Avenida, samodzielnie możesz wybrać osobę, która będzie z tobą prowadziła zajęcia. Jest to niezwykle istotne z kilku powodów. Po pierwsze, wybierając regularne treningi, będziesz z wybraną osobą spędzał kilka godzin tygodniowo. Podobieństwa charakterologiczne i okazywana sobie sympatia zachęcą do ćwiczeń.

Innym powodem jest specjalizacja danej osoby. Trening personalny na siłowni może być przeprowadzany w różny sposób. Część trenerów specjalizuje się w ćwiczeniach wykorzystujących ciężar własnego ciała. Inni swoje doświadczenie opierają na ciężarach i pracy ze sztangą. Jeśli planujesz zrzucić kilka kilogramów lub jesteś w ciąży, możesz zgłosić się do trenerów, którzy mają wiedzę i doświadczenie w pracy z takimi osobami. Wystarczy tylko, że przed pójściem na siłownię określisz swoje cele.

Właśnie o cele będzie Cię pytał podczas pierwszego spotkania trener personalny. Będzie to jedno z pytań podczas wywiadu, który pozwoli określić Twoje doświadczenie, predyspozycje i potrzeby. Przeprowadzenie dokładnego wywiadu to umiejętność, którą posiedli wszyscy nasi pracownicy. Lepsze poznanie nowego podopiecznego sprawi, że uzyskasz pomoc dostosowaną do Twoich potrzeb.

Już na pierwsze spotkanie trener personalny przygotuje zestaw ćwiczeń, który pozwoli Ci rozpocząć przemianę. Otrzymasz informacje o sposobie wykonywania ćwiczeń, ich poprawności i ilości powtórzeń. Wszystkie ćwiczenia będziesz wykonywał pod okiem trenera, który poświęci czas tylko Tobie. Pozwoli Ci to uniknąć kontuzji, szybko zniwelować błędy i wkrótce zobaczyć efekty.

Musisz wiedzieć, że trening osobisty to nie tylko ćwiczenia i motywacja do działania. Ćwiczenia nie przyniosą specjalnego efektu, jeśli nie będą poparte zdrowym trybem życia. Musisz pamiętać przede wszystkim o wysypianiu się oraz o diecie. Wielu trenerów personalnych w Poznaniu, pracujących na naszej siłowni, posiada wiedzę z zakresu żywienia. Możesz liczyć więc na kilka ogólnych rad dotyczących zbilansowanej diety i kaloryczności posiłków. Na twoje życzenie możesz otrzymać przykładową dietę, która pozwoli Ci zredukować wagę lub szybciej budować masę mięśniową. Dzięki temu efekty zmiany stylu życia będą widoczne szybciej.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.