Calypso Fitness Poznań Avenida

Poznań, Matyi 2, tel.616674370 , 616674371
pn.-pt.06:00-23:00
sob.08:00-21:00
niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

Indywidualny plan treningowy

Przeprowadzimy z Tobą wstępny wywiad, ocenimy Twoją kondycję fizyczną i opracujemy trening dopasowany do Twoich możliwości i oczekiwań.

Bezpieczeństwo treningu

Dokładnie objaśnimy Ci techniczne aspekty ćwiczeń oraz skontrolujemy ich prawidłowe wykonywanie.
Nasi trenerzy są zawsze obecni na sali ćwiczeń.

Stały monitoring postępów treningowych

Będziemy towarzyszyć Ci przy realizacji celów treningowych. Postępy zmierzymy na nowoczesnym analizatorze TANITA i wspólnie z Tobą przeanalizujemy wyniki.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Łukasz Burliński
Trener współpracujący
Łukasz Burliński
Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem oraz fizjoterapeuta. W swojej pracy łącze te dwie dziedziny, żeby zapewnić swoim podopiecznym osiągnięcie ich celu możliwie najkrótszą i najbardziej bezpieczną drogą. Specjalizuje się przede wszystkim w treningach ukierunkowanych na poprawę sprawności, przygotowaniu motorycznym pod konkretną dyscyplinę sportową ( m.in. triathlon, tenis czy sporty walki ), a także treningach medycznych, gdzie łącząc aktywność fizyczną z terapią mogę pomóc Ci pozbyć się dolegliwości bólowych. Pracuje również jako wykładowca w Profi Fitness School, największej akademii szkolącej trenerów personalnych w Polsce. Więcej o mnie dowiesz się na mojej stronie www.rehacoach.pl
Daniel Dzionek
Trener personalny
Daniel Dzionek
Jestem trenerem personalnym specjalizującym się w dietetyce i instruktorem fitness. Ukończyłem szkołę wyższą o kierunku dietetyka. Uzyskałem tytuł certyfikowanego trenera w międzynarodowej akademii trenerów i instruktorów „Profi Fitness school”. Stawiam na permanentny rozwój, dlatego nie przestaje się szkolić. Nie wiem co to praca, bo kocham to co robię i uwielbiam pomagać ludziom. Podobno jestem chodzącym "wulkanem energii", dlatego współpraca ze mną nigdy nie jest nudna. Wolne chwile lubię spędzać z bliskimi i odwiedzać ciekawe miejsca, w których smakuję regionalne potrawy.
sprawdź dostępność trenera
Gosia Pawłowska
Trener personalny
Gosia Pawłowska
Odkąd pamiętam, zawsze byłam osobą aktywną, a zainteresowanie fitnessem, treningiem grupowym oraz personalnym, zrodziło się u mnie podczas sześcioletniego pobytu w Londynie, gdzie zdobyłam wszystkie niezbędne kwalifikacje instruktorskie. Tam też prowadziłam Zumbę, zajęcia typu HIIT, treningi funkcjonalne – również z użyciem sprzętu TRX oraz treningi personalne. Moim celem życiowym jest przede wszystkim pomoc ludziom i zarażanie ich pozytywną energią, równocześnie udowadniając, iż poprzez jakąkolwiek formę treningu, można osiągnąć wymarzoną sylwetkę, zdrowie, lepsze samopoczucie oraz poczuć pełnię radości
sprawdź dostępność trenera
Patryk Purcel
Trener personalny
Patryk Purcel
Specjalizuje się w treningu przygotowania motorycznego. Pomimo tego, iż kierunek mocno utożsamia się ze sportowcami, można go przełożyć na współpracę ze średnio-zaawansowanymi oraz nowymi osobami na siłowni. Szczególna uwagę przykładam do ćwiczeń wielostawowych, ponieważ to one cechują się największa powtarzalnością w życiu codziennym. Pracując na codzień, z młodymi piłkarzami, warto zadbać o poszerzanie wiedzy z zakresu psychologii. Uważam, że jest to pewnego rodzaju wyzwanie z którym cały czas się mierzę. Owocuje to dobrą komunikacją na lini trener - podopieczny. Prywatnie jestem miłośnikiem gastronomii i dobrej książki 
sprawdź dostępność trenera
Oskar Szymanowski
Trener personalny
Oskar Szymanowski
Sport w z moim życiu istniał od zawsze, zaczynając od sportów drużynowych takich jak pika nożna, koszykówka, po indywidualne skok wzwyż. Późniejszym etapem mojego rozwoju sportowego było poznanie siłowni, która wciągnęła mnie w 100%. Moją przygodę trenerską zacząłem z „Profi fitness school „. Teraz pragnę pogłębiać swoją wiedze aby pomagać ludziom zdobywać wymarzoną sylwetke i pewność siebie nie narażając ich zdrowia, bo to jest moją pasją.
sprawdź dostępność trenera
Kamil Wnuczek
Trener personalny
Kamil Wnuczek
Mam na imię Kamil i jestem trenerem personalnym. Zawsze profesjonalnie podchodzę do sprawy i poświęcam 100% uwagi swoim podopiecznym. Posiadam kilkuletnie doświadczenie jako trener i gwarantuje Tobie osiągnięcie zamierzonego celu! Do moich specjalności należy trening ukierunkowany pod kątem budowania masy mięśniowej, redukcji tkanki tłuszczowej oraz rzeźbienia sylwetki. Mam również bogatą wiedzę na temat korekty wad postawy i rozciągania przez co pozbędziesz się bólów mięśniowych i stawowych. Układam także indywidualne plany żywieniowe oraz treningowe. Zapraszam serdecznie!
sprawdź dostępność trenera
Michał Woźniczko
Trener personalny
Michał Woźniczko
Całe moje życie związane jest ze sportem. Grałem w piłkę nożna, trenowalem judo, jeździłem na zawody w biegach, natomiast od 8 lat jestem związany z siłownią. Te wszystkie lata sprawiły, że jestem osobą doświadczoną dla której zdrowie jest najważniejsze. Kurs trenera personalnego ukończyłem w "Wyższej Szkole Trenerskiej", dodatkowo ukończyłem kurs TRX oraz kurs dietetyka sportowego. W całej karierze trenerskiej zrobiłem setki treningów personalnych co czyni mnie osobą kompetentną, której zaufało wiele osób i dzięki mojej pomocy osiągnęli swój cel. Moją specjalnoscią jest trening siłowy, trening funkcjonalny oraz trening prozdrowotny. Dodatkowo jestem czynnym zawodnikiem sportów sylwetkowych, a moim osiągnięciem jest medal na mistrzostwach Polski.
sprawdź dostępność trenera
Hanna Zielińska
Trener personalny
Hanna Zielińska
Instruktorem jestem juz od dobrych paru lat w różnych klubach fitness jak równiez Trenerem Personalnym  , zaszczepiłam się sportem od najmłodszych lat  .Trenowałam wyczynowo kajakarstwo od 12 roku życia przez 6 lat z wynikami medalowymi  , później zaczęłam startowac w biegach ( Maratony , Półmaratony i krótsze dystansy ) udało się zdobyc nie raz medal   , startowałam również w pływaniu długodystansowym jak również Triathlonie z wynikami medalowymi  . Pracowałam również jako Ratownik WOPR na basenie jak również nad morzem w Ustroniu Morskim , doświadczenie którę nabyłam i przeżyte tam chwile nie do opisania   Kocham sport jest częścią mnie i lubie innych zarażać pasją zwiozaną ze sportem. Do zobaczenia na zajęciach  
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.