Calypso Fitness i Siłownia Warszawa Focus

Warszawa, Al. Armii Ludowej 26, tel.22 579 31 01
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Z przyczyn technicznych klub nie zostanie uruchomiony 28 maja 2021.

Trener personalny Warszawa – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Warszawa – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Warszawa są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Krystian Dubliński
Trener personalny
Krystian Dubliński
certyfikowany trener personalny i instruktor siłowni po kursach z dietetyki. Wiedzę w dziedzinie fitness zdobywałem ucząc się za granicą, z przyjemnością poprowadzę trening w języku angielskim. Jestem pasjonatem wszelkich sportów i miłośnikiem modelowania sylwetki. Zacząłem od siebie, teraz chciałbym pomóc innym pozbywać się zbędnych kilogramów, budować masę mięśniową, poprawiać kondycję fizyczną. Uwaga! Ze mną na treningu nie ma nudy! Fun i ciężka praca gwarantowane!
sprawdź dostępność trenera
Wadym Hulczuk
Trener personalny
Wadym Hulczuk
ze sportem związany już od najmłodszych lat. Jego pasją, a także sposobem na życie jest dźwiganie ciężarów dlatego na co dzień realizuje się w pracy trenera personalnego. Zdrowy tryb i styl życia to jego codzienność a najlepszą nagrodą za wykonaną pracę są efekty jego podopiecznych. Każdemu pomoże osiągnąć zamierzony cel oraz sprawi, że poczujecie się komfortowo na treningu. Pasjonuje go również rozwój osobisty, aktywnie uczestniczy w szkoleniach i pogłębia swoją wiedzę z zakresu dietetyki oraz sportów siłowych. Dodatkowym atutem jest możliwość poprowadzenia treningu w języku ukraińskim i rosyjskim. Zapraszam na trening, sprawię że będziesz silniejszy niż Twoje wymówki.
sprawdź dostępność trenera
Ula Jastrzębska
Trener personalny
Ula Jastrzębska
Ula ze sportem związana jest od najmłodszych lat: trenowała lekkoatletykę, sporty drużynowe i crossfit. Posiada kurs, Trenera Personalnego. Pasjonuje się treningiem z użyciem własnego ciała. Zawsze uśmiechnięta.
sprawdź dostępność trenera
Krystian Markowski
Trener współpracujący
Krystian Markowski
Krystian jest w naszym klubie trenerem personalnym, a także doradcą żywieniowym. Zajmuje się prowadzeniem treningów personalnych, a także doborem odpowiedniej, zindywidualizowanej diety i suplementacji dopasowanej do stanu zdrowia, predyspozycji, a także celów jego podopiecznych.
Zbigniew Niziołek
Trener współpracujący
Zbigniew Niziołek
Absolwent AWF, ukończył specjalizacje z Kulturystyki i trójboju siłowego. Ukończył wiele szkoleń z zakresu ćwiczeń siłowych. Pasją Zbigniewa są sporty sylwetkowe, dlatego dietetyka i suplementacja to nieodłączny tema rozmów z klientami.
Arkadiusz Tchórzewski
Trener personalny
Arkadiusz Tchórzewski
Trener personalny oraz instruktor kulturystyki z wieloletnim doświadczeniem. Wiedzę zdobywał pod okiem najlepszych kulturystów w Polsce m.in. Piotra Głuchowskiego czy Radosława Słodkiewicza. Przeszkolony przez Kamila Kalkę - wielokrotnego mistrza Polski w chodzie, obecnie maratończyka – do przygotowania osób chcących wystartować w biegach krótko i długo dystansowych. Od 15 lat czynnie zajmuje się sportem siłowym. Na treningach przede wszystkim kładzie nacisk na poprawność techniczną, motywuje podopiecznych do działania i przezwyciężania własnych słabości. Indywidualnie planuje treningi, suplementację oraz zbilansowane diety. Jeśli chcesz zmienić swoje życie, albo od dłuższego czasu nie widzisz pozytywnych rezultatów pomimo długich treningów czy brak Ci motywacji do dalszej pracy nad swoim ciałem, Arek z pewnością pomoże.
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.