Calypso Fitness i Siłownia Warszawa Q22

Warszawa, Al. Jana Pawła II 22, tel.604 807 394
pn.-pt.07:00-20:00
sob.08:00-16:00

Wstęp do klubu mają tylko pracownicy biurowca Q22. Honorujemy użytkowników kart Multisport i OK System. 

Funkcje klubu fitness - Warszawa

Kontakt z klubem

Calypso Fitness Warszawa Q22
Al. Jana Pawła II 22
00-133 Warszawa

 

photo

Manager Klubu
Przemek Cyranka
przemek.cyranka@calypso.com.pl

 

contact-us-icon

Zadzowoń: tel. 604 807 394

pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102

O klubie Calypso Fitness i Siłownia Warszawa Q22

Nowoczesna siłownia znajduje się w biurowcu Q22 w dzielnicy Śródmieście. Lokalizacja klubu fitness w centrum Warszawy – przy alei Jana Pawła II i na rogu Grzybowskiej – to jego ogromny atut. Można tu dojechać autobusem, tramwajem, metrem lub samochodem, a także hulajnogą lub rowerem miejskim. Na terenie biurowca jest też wiele udogodnień, m.in. kawiarnia. Rondo ONZ (stacja metra i przystanki) oddalone jest raptem o 350 m, a Dworzec Centralny – około 1 km. W ciągu 10 minut można też dojść do parku Świętokrzyskiego i Ogrodu Saskiego, a w 15 minut do parku Mirowskiego.

Można korzystać z nowocześnie wyposażonej siłowni, a także zajęć short class i bogatej oferty fitness. W przestronnej i klimatyzowanej sali organizujemy różne zajęcia w grupach – jeśli wolisz taką formę treningu, na pewno wybierzesz coś dla siebie. Rozbudowany grafik zajęć fitness pozwoli znaleźć coś zarówno dla zapracowanych, jak i freelancerów. Organizujemy też zajęcia Power Bike i Ex cross na klatce Master Sport, do Twojej dyspozycji jest też strefa funkcjonalna z klatką do Crossfitu, a dla odpoczynku sauna sucha i pokój relaksacyjny. Ciekawostką jest też EMS, nowoczesna forma treningu z elektrostymulacją mięśniową. Nasi trenerzy chętnie doradzą, które zajęcia będą dla Ciebie najlepsze i pozwolą osiągnąć wymarzone efekty, a także pomogą ułożyć dietę oraz program treningowy. Skorzystaj też z urządzenia TANITA, aby poznać stosunek tkanki tłuszczowej i mięśniowej Twojego ciała – będzie to pomocne w określeniu celu. Aby ogólnie wzmocnić ciało i zyskać siłę, wybierz Express Cross – trening łączący ćwiczenia wytrzymałościowe i siłowe, bazujący na ćwiczeniach wielostawowych, ale wykonywanych z wysoką intensywnością – polecany dla miłośników mocnych wrażeń i wyzwań.

Lokalizacja klubu:
Calypso Fitness i Siłownia Warszawa Q22
00-133 Warszawa, al. Jana Pawła II 22
tel. 604 807 394

Wszystkie aktywności:

  • TBC
  • express brzuch
  • express cross
  • super pośladki
  • zdrowy kręgosłup
  • power bike
  • interwał
  • cross training

Podziel się swoim zdjęciem z naszego klubu. Upewnij sie że otagowujesz swoje zdjęcie #calypsofitness

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.