Calypso Fitness i Siłownia Warszawa Q22

Warszawa, Al. Jana Pawła II 22, tel.604 807 394
pn.-pt.07:00-20:00
sob.08:00-16:00

Wstęp do klubu mają tylko pracownicy biurowca Q22. Honorujemy użytkowników kart Multisport i OK System. 

Trener personalny Warszawa – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Warszawa – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Warszawa są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Przemek Cyranka
Trener personalny
Przemek Cyranka
Absolwent warszawskiej AWF, trener kulturystyki II klasy z licencja PZKFiTS, trener personalny od 2014 roku i certyfikowany trener EMS (Electrical Muscle Stimulation). Posiada ugruntowaną wiedzę z zakresu anatomii, biomechaniki, fizjologii oraz dietetyki. Przez 10 lat był czynnym zawodnikiem waszawskiego AZS w lekkiej atletyce (rzut oszczepem) i wielokrotnym uczestnikiem miestrzostw polski. Trenował również sztuki walki: muay thai i MMA. Pasjonat sportów siłowych. Treningi personalne dostosowuje do potrzeb i możliwości podopiecznego, dbając jednocześnie o to, żeby ćwiczenia były bezpieczne i zróżnicowane. Jest wymagający, a poczucie humoru i profesjonalizm, sprawiają że treningi z Przemkiem są nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim przyjemne. Motoo: "Jeśli sie cofasz, to tylko po to, by wziąć rozbieg" Tel: 509914628 Mail: trenercyranka@gmail.com
sprawdź dostępność trenera
Daniel Dernałowicz
Trener personalny
Daniel Dernałowicz
Nazywam się Daniel Dernałowicz jestem specjalistą w zakresie treningu personlanego. W pracy z podpopiecznym działam kompleksowo wykorzystując wiedzę z zakresu fizjoterapii, żywienia człowieka i prowadzenia treningu personalnego. Moja wiedza podparta jest wieloletnim doświadczeniem oraz odpowiednim, kierunkowym wykształceniem. Specjalizuję się w : - treningu specjalistycznym przy różnych schorzeniach układu ruchu i kręgosłupa - treningu przygotowującym do zabiegów opracyjnych - rehabilitacji po urazach i operacjach narządu ruchu - redukcji masy ciała i budowaniu masy mięśniowej - trenigu specjalistycznym z osobami z niepełnosprawnością ruchową i intelektualną Pod moim okiem możesz czuć się bezpiecznie, ponieważ łącze dwie specjalizacje: trenera personalnego oraz fizjoterapeuty. To unikatowe połączenie i wynikające z niego doświadczenie zapewni Ci komfort podczas treningu oraz odpowiednie dopasowanie intensywności ćwiczeń do Twojej aktualnej kondycji i stanu zdrowia. Moje wykształcenie i doświadczenie: Student V roku fizjoterapii na Warszawskiej Akademi Medycznej Inż. Technologii Żywności i Żywienia Człowieka, specjalista ds Żywienia Człowieka (SGGW) Certyfikowany Masażysta I i II stopnia i kinezyterapeuta Instruktor kulturystyki i trener personalny Specjalista ds treningu z osobami z niepełnosprawnością ruchową i intelektualną 8 lat doświadczenia w pracy jako trener personalny.
sprawdź dostępność trenera
Maciej Matracki
Trener personalny
Maciej Matracki
Maciej Matracki Absolwent Warszawskiej Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie oraz Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki w Pruszkowie. Magister wychowania fizycznego. Certyfikowany trener personalny Fit Academy. Instruktor kulturystyki i Treningu Funkcjonalnego.Blisko 10 lat doświadczenia w zawodzie trenera fitness. Trener personalny od 2014 roku i certyfikowany trener EMS (Electrical Muscle Stimulation). Posiada ugruntowaną wiedze z zakresu anatomii, biomechaniki, fizjologii biochemii oraz dietetyki. Przez 10 lat był czynnym zawodnikiem warszawskiego AZS w lekkiej atletyce (rzut oszczepem) i wielokrotnym uczestnikiem mistrzostw polski. Trenował również sztuki walki: tajski boks (do dnia dzisiejszego) i MMA. Pasjonat sportów siłowych. Treningi personalne dostosowuje do potrzeb i możliwości klienta, dbając jednocześnie o to, żeby ćwiczenia były bezpieczne i zróżnicowane i przebiegały w pozytywnej atmosferze. Jest wymagający i zawsze osiąga cele swoich podopiecznych. Doskonałe poczucie humoru i profesjonalizm sprawiają, że treningi z Przemkiem są nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim przyjemne.
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.