Calypso Fitness i Siłownia Warszawa Q22

Warszawa, Al. Jana Pawła II 22, tel.604 807 394
pn.-pt.07:00-20:00
sob.08:00-16:00
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Wstęp do klubu mają tylko pracownicy biurowca Q22. Honorujemy użytkowników kart Multisport i OK System. 

Trener personalny Warszawa – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Warszawa – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Warszawa są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Dominik Bożek
Trener personalny
Dominik  Bożek
Na co dzień student II stopnia Politechniki Warszawskiej na wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych kierunek – inżynieria biomedyczna. Pierwszy stopnień studiów ukończył na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na I wydziale lekarskim specjalność – elektroradiologia. Po zajęciach trener z wielką pasją i zapałem sportowego świra. Kurs trenera ukończył w 2014 zaraz po liceum, od tamtego momentu nie przestaje on poszerzać swojej wiedzy dotyczącej treningów personalnych, zagadnień medycznych jak i dietetycznych. Współpraca z klientem to dla niego czysta przyjemność i możliwość dzielenia się swoją wiedzą jak i pasją. Po treningach z nim wysiłek fizyczny stanie się twoim nawykiem a zdrowy sposób odżywania nowym spojrzeniem na jedzenie i efekty jakie możemy dzięki niemu osiągać. Lata doświadczenia umożliwiają mu indywidualne podejście do osób początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych. Chcesz rozpocząć swoją przygodę z siłownią, ale nie wiesz jak? Nie widzisz efektów swojej pracy i potrzebujesz zmiany? Pierwsza konsultacja jest darmowa, przyjdź i przekonaj się na własnej skórze co to znaczy dobry trening pod okiem specjalisty. Telefon kontaktowy: 510-800-065
sprawdź dostępność trenera
Przemek Cyranka
Trener personalny
Przemek Cyranka
Absolwent warszawskiej AWF, trener kulturystyki II klasy z licencja PZKFiTS, trener personalny od 2014 roku i certyfikowany trener EMS (Electrical Muscle Stimulation). Posiada ugruntowaną wiedzę z zakresu anatomii, biomechaniki, fizjologii oraz dietetyki. Przez 10 lat był czynnym zawodnikiem waszawskiego AZS w lekkiej atletyce (rzut oszczepem) i wielokrotnym uczestnikiem miestrzostw polski. Trenował również sztuki walki: muay thai i MMA. Pasjonat sportów siłowych. Treningi personalne dostosowuje do potrzeb i możliwości podopiecznego, dbając jednocześnie o to, żeby ćwiczenia były bezpieczne i zróżnicowane. Jest wymagający, a poczucie humoru i profesjonalizm, sprawiają że treningi z Przemkiem są nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim przyjemne. Motoo: "Jeśli sie cofasz, to tylko po to, by wziąć rozbieg" Tel: 509914628 Mail: trenercyranka@gmail.com
sprawdź dostępność trenera
Patryk Drab
Trener personalny
Patryk Drab
Cześć! Nazywam się Patryk i pomogę Ci uzyskać Twoją wymarzoną sylwetkę. Dysponuję bogatą wiedzą z zakresu fizjologii, anatomii oraz biomechaniki. Posiadam uprawnienia trenera, zdobyte na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie podczas studiów magisterskich. Dodatkowo ukończyłem kursy dotyczące treningu siłowego, motorycznego oraz funkcjonalnego. Dzięki temu możesz mieć pewność, że trening zostanie przygotowany fachowo, będzie dostosowany do Twoich możliwości oraz zapewni systematyczny rozwój Twojego ciała. Moje motto to: „Bez względu na to ile popełnisz błędów, albo jak wolno idą postępy, i tak jesteś przed tymi, którzy nie próbują wcale!” Nie idź więc błędną drogą, tylko przyjdź i zaufaj mojemu doświadczeniu! tel 669798532 patryk.drab@op.pl
sprawdź dostępność trenera
Damian Krawczyk
Trener współpracujący
Damian  Krawczyk
Certyfikowany instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacją trenera personalnego oraz dietetyka .Już od najmłodszych lat inspirujący się sportowym trybem życia oraz wszystkim co z nim związane. Specjalizuje się w treningu siłowym, ogólnorozwojowym, funkcjonalnym oraz motorycznym.
Martyna Wardaszka
Trener personalny
Martyna Wardaszka
Głównym celem jej treningów jest wzmocnienie mięśni, poprawa ogólnej sprawności fizycznej, ale także redukcja tkanki tłuszczowej.To co kocha to dynamika, szybkość, moc I siła, świadomość, że z każdym treningiem można szybciej,dalej ,mocniej. Pokochała także kettlebell oraz crossfit.
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.