Calypso Fitness i Siłownia Ełk

Ełk, ul. Plac Miejski 2, tel.87 739 51 98 , 87 739 51 97
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Ełk – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Ełk – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Ełk są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Robert Brdys
Trener personalny
Robert Brdys
Certyfikowany trener personalny: Instytut Edukacji i Sportu w Olsztynie. Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem w wieku 7 lat od treningów Karate Kyokushin i trwało to ponad 20 lat, co zostało zwieńczone uzyskaniem stopnia mistrzowskiego 1dan (czarny pas) oraz różnego rodzaju sukcesami na arenie krajowej i miedzy narodowej. W swoim dorobku mam również starty w biegach przełajowych z przeszkodami oraz biegach długodystansowych. Wieloletnie treningi wymagały ode mnie kompleksowej pracy nad swoim ciałem jak i umysłem, co pozwoliło wyspecjalizować się w takich obszarach jak, wytrzymałość siłowa i tlenowo-beztlenowa. Jeśli marzysz o poprawie sylwetki, jednocześnie polepszając swój stan zdrowia, ale nie wiesz, od czego zacząć- pozwól, że pomogę Ci postawić pierwszy krok. Zapraszam na treningi.
sprawdź dostępność trenera
Marcin Górski
Trener personalny
Marcin Górski
Praca w Calypso Club Ełk sprawia mi wiele przyjemności ponieważ mogę przekazać ludziom swoją wiedzę i umiejętności zdobyte przez lata na temat rozwoju fizycznego i ćwiczeń na siłowni. Zawszę dbam i indywidualnie podchodzę do każdej z osób i staram się aby każdy klient mógł osiągnąć pożądane rezultaty i satysfakcję z treningu.
sprawdź dostępność trenera
Paulina Kosmala
Trener personalny
Paulina Kosmala
Na zajęciach zaskoczę Was swoją pozytywną energią, zmotywuje do ćwiczeń oraz porwę do tańca! Stale nabywam coraz to nowych doświadczeń poprzez uczestniczenie w różnego rodzaju warsztatach. Moja obecność na zajęciach to gwarancja mnóstwa spalonych kalorii a także świetnej zabawy! Jeśli chcesz zredukować stres, poczuć moc endorfin, wyglądać młodo i pięknie, koniecznie przyjdź na mój trening!
sprawdź dostępność trenera
Patrycja Kręcicka
Trener personalny
Patrycja Kręcicka
Jestem licencjonowaną instruktorką Zumba Fitness oraz Jumping4Fit. Zarażam pozytywną energią, usmiechem - wulkan energii. Jestem równiez trenerem personalnym, który preferuje trening z wykorzystaniem masy własnego ciała. Osobom początkującym chętnie pomogę i udzielę cennnych wskazówek treningowych, suplementacyjnych oraz pomoge w ułożeniu diety.
sprawdź dostępność trenera
Łukasz Ormanowski
Trener personalny
Łukasz Ormanowski
Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, dzięki czemu zostałem nauczycielem wychowania fizycznego. Odkąd pamiętam, fascynuję się sportem. Moja specjalność to cross training. Lubię pracę z ludźmi, daje mi satysfakcje i motywacje do dalszego działania oraz rozwijania się w swojej profesji. W trakcie treningu dużo wymagam, lecz do każdego klienta podchodzę indywidualnie, aby osiągnąć wspólnie wyznaczony cel.
sprawdź dostępność trenera
Dawid Sztramko
Trener personalny
Dawid Sztramko
Jestem absolwentem AWF w Białej Podlaskiej, magistrem wychowania fizycznego ze specjalnością fitness oraz korektywa i kompensacja. Dodatkowo ukończyłem studia licencjackie na kierunku trener personalny. Ogrom wiedzy jaki został mi przekazany, pozwala w sposób efektywny oraz skuteczny przeprowadzić Cię przez cały proces metamorfozy Twojego ciała. Jeżeli zależy Ci na: pozbyciu się dolegliwości związanych z kręgosłupem, kolanami czy barkami, ogólnej poprawy postawy ciała, kształtowaniu siły i wytrzymałości organizmu, redukcji wagi czy wymodelowaniu sylwetki to zapraszam Cię na treningi ze mną. Sport to moja pasja, a praca z ludźmi daje mi mnóstwo pozytywnej energii i motywacji, którą z chęcią podzielę się z Tobą.
sprawdź dostępność trenera
Rafał Zarzecki
Trener personalny
Rafał  Zarzecki
Jestem certyfikowanym trenerem personalnym. Interesuję się branżą związaną z fitnessem i zdrowym stylem życia. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i szkoleniach. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuję w pracy, przygotowując i prowadząc treningi ukierunkowane na indywidualne potrzeby klientów. Podczas treningów duży nacisk kładę na technikę wykonywania ćwiczeń dzięki której można uniknąć wielu kontuzji i uszkodzeń ciała. Podejmując wysiłek każdego dnia, z czasem zaczniesz zauważać pozytywne zmiany w sobie i w swoim życiu. Specjalizacja: • trening siłowy • trening sylwetkowy • dietetyka / odchudzanie Kwalifikacje: • Instruktor siłowni • Instruktor kulturystyki • Trener personalny
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.