Calypso Fitness i Siłownia Łomianki

Łomianki, ul. Warszawska 201-203, tel.22 784 88 86
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Łomianki – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Łomianki – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Łomianki są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Kamil Anuszkiewicz
Trener personalny
Kamil  Anuszkiewicz
Instruktor kulturystyki i trener personalny. Zawodnik kategorii męska sylwetka i uczestnik wielu zawodów na arenie ogólnopolskiej i europejskiej federacji IFBB. Reprezentant Polski na Arnold Classic Europe w Madrycie w 2015 roku. Jeżeli chcesz osiągnąć wymarzoną sylwetkę, trenuj ze mną.
sprawdź dostępność trenera
Jakub Choduń
Trener personalny
Jakub Choduń
Trenował pływanie oraz koszykówkę. Jest instruktorem Snowboardu SITS, kulturystki. W sezonie letnim żegluje oraz pływa na wakeboardzie. Uczęszczał do Akademii wychowania fizycznego w Warszawie. Posiada certyfikat CrossFit lvl 1. Planuje dalszy rozwój w tym sporcie poszerzając swoją wiedzę.
sprawdź dostępność trenera
Aneta Damińska
Trener współpracujący
Aneta Damińska
Po kilkunastu latach w korporacji jestem trenerem i robię to co kocham. Od zawsze interesowałam się zdrowym odżywianiem a swoją wiedzę w zakresie dietoterapii stale pogłębiam. Trening oraz plan dietetyczny indywidualnie dobieram do możliwości oraz celu jaki ustalamy z podopiecznymi.
Amadeusz Derbiszewski
Trener personalny
Amadeusz Derbiszewski
Student dziennikarstwa, początkujący fotograf, trener personalny, a także pasjonat treningów siłowych oraz funkcjonalnych. Swoją przygodę ze sportem zaczynałem od sztuk walki takich jak BJJ oraz karate. Z czasem zamieniłem to na parkour oraz kalistenikę. Odnalazłem się w sportach siłowych oraz treningu funkcjonalnym i to w nich dzięki odpowiednim kursom, oraz szkoleniom się specjalizuję.
sprawdź dostępność trenera
Agnieszka Gudewicz
Trener personalny
Agnieszka Gudewicz
Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej i Rehabilitacji. Ukończywszy stopień magistra z fizjoterapii, licencjata z Wychowania Fizycznego, kursy oraz kurs trenera personalnego i kulturystyki, wie jak ważny jest ruch i wysiłek fizyczny w dzisiejszych czasach w ujęciu holistycznym na zdrowie człowieka.
sprawdź dostępność trenera
Tomir Gurban
Trener personalny
Tomir Gurban
Certyfikowany trener personalny, student AWF, zawodnik street workout. W życiu stawia na rozwój, łącząc pracę z nauką. Jego specjalnością są sporty siłowe, a prowadzone treningi uzupełnia elementami gimnastyki, kalisteniką oraz street workoutem, które trenuje od ponad 5 lat. Trenując z nim poprawisz swoją sylwetkę oraz podniesiesz poziom sprawności fizycznej.
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.