Calypso Fitness Warszawa Arkadia

Warszawa, Al. Jana Pawła II 82, tel. 22 123 91 38
pn.-pt.07:00-23:00
sob.08:00-23:00
niedz.08:00-21:00
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

trainers image
Indywidualny plan treningowy

Przeprowadzimy z Tobą wstępny wywiad, ocenimy Twoją kondycję fizyczną i opracujemy trening dopasowany do Twoich możliwości i oczekiwań.

Bezpieczeństwo treningu

Dokładnie objaśnimy Ci techniczne aspekty ćwiczeń oraz skontrolujemy ich prawidłowe wykonywanie.
Nasi trenerzy są zawsze obecni na sali ćwiczeń.

Stały monitoring postępów treningowych

Będziemy towarzyszyć Ci przy realizacji celów treningowych. Postępy zmierzymy na nowoczesnym analizatorze TANITA i wspólnie z Tobą przeanalizujemy wyniki.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Magdalena Asztemborska
Trener personalny
Magdalena Asztemborska
Moje pasje to sport oraz prowadzenie zdrowego trybu życia! Czuję, iż spełniam się w swoim zawodzie. Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym, wytrzymałościowym oraz siłowym. W pracy z klientem najważniejsze jest bezpieczeństwo, poprawna technika oraz pozytywna energia. Nieustannie podnoszę kwalifikacje zarówno z wiedzy z zakresu treningu, jak i dietetyki. Cały czas narzucam sobie nowe wyzwania, uczestniczę w różnych szkoleniach, konferencjach, a także kursach.
Marcin Białek
Trener personalny
Marcin Białek
Student Zarządzania Politechniki Warszawskiej – z miłością do marketingu, z pasji i powołania – Trener Personalny. W młodzieńczych latach wokół różnych problemów zdrowotnych, niestety często ze zwolnieniem z w-f. Niska sprawność fizyczna i rosnące z tego powodu niezadowolenie sprawiły, że postanowiłem odwrócić to wszystko o 360 stopni. Pierwsze artykuły w Internecie i pierwsze błędy. Kontuzje, porażki, zawahania i wyciąganie wniosków. Pierwsze książki, fragmenty wiedzy eksperckiej i rosnąca w tle pasja. Dzisiaj staram się sięgać po wiedzę u źródła, bezpośrednio z badań naukowych. Uważam, że właśnie osoba, która popełniła niezliczoną ilość błędów i musiała szukać rozwiązań, będzie wiedziała najlepiej jak pomóc innym. Na treningu oferuję przede wszystkim zrozumienie i empatię w stosunku do klienta, starając się znaleźć dla niego jak najlepsze rozwiązania, dla osiągnięcia postawionych celów. Plany żywieniowe, treningi siłowe, prozdrowotne, funkcjonalne, odchudzające, a obecnie specjalizuję się w Heavyweight Calisthenics.
Sonia Czarnecka
Trener personalny
Sonia Czarnecka
Absolwentka awf Warszawa, była siatkarka. Na treningach daje od siebie maksimum i tego tez oczekuje od innych, kobieta cyborg, uśmiechnięta zawsze pełna energii - przez podopiecznych określana mianem przyjaznego „kata” :) zdeterminowana, realizująca cele treningowe swoje oraz podopiecznych - go hard or go home!
Kamil Danilak
Trener personalny
Kamil  Danilak
W 2011 roku zostałem trenerem personalnym. Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Wyższą Szkołę Rehabilitacji w Warszawie. Od 17 lat pasjonuję się sportami siłowymi i kulturystyką. Na treningach łączę elementy treningu kulturystycznego, funkcjonalnego oraz fizjoterapii. Prawidłową technikę oraz bezpieczeństwo podopiecznych - stawiam na pierwszym miejscu. Pomagam pokonywać własne słabości! Zmęczenie jest tylko częścią składową przyjemności z posiadania wymarzonej sylwetki oraz poprawy zdrowia.
Damian Dombrowski
Trener personalny
Damian Dombrowski
Zawodnik sportów sylwetkowych, najlepiej czuje się w treningu siłowym, modelującym sylwetkę, redukującym tkankę tłuszczowa oraz w treningu funkcjonalnym, ze sportem związany od ponad 10lat co w połączeniu z wieloma ukończonymi kursami daje wiedzę, która pomoże w osiągnięciu każdego wyznaczonego celu swojego klienta, sport to nie tylko jego praca ale również sposób na życie.
Tomasz Domżała
Trener współpracujący
Tomasz Domżała
Sport zawsze był nieodłączną częścią mojego życia. Dwanaście lat treningu pływania nauczyło mnie systematyczności. Regularne treningi wypracowały we mnie umiejętność radzenia sobie z oporem, punktualność, pracowitość i odporność na stres. Dwa lata temu zostałem trenerem personalnym. W pracy kieruję się indywidualnym podejściem do każdego klienta, słucham potrzeb podopiecznego i pomagam mu uwierzyć w swoje możliwości - mierzyć coraz wyżej i być lepsza wersja samego siebie, bo sport to nie tylko sukcesy fizyczne.
Janek Grabarczyk
Trener personalny
Janek Grabarczyk
Swoje wykształcenie (magister) zdobyłem na AWF w Białej Podlaskiej, na kierunkach Wychowanie Fizyczne oraz Turystyka i Rekreacja. Specjalizuję się w treningu wytrzymałościowym, siłowym, pomogę Ci także zbić zbędne kilogramy. Ponadto TRX, power plate, elementy cross trainingu. Posiadam ogromne poczucie humoru, a z drugiej strony profesjonalne podejście, motywację i dbam o szczegóły. Te cechy dominują w trakcie mojej pracy, a także na co dzień!
Mateusz Gromek
Trener personalny
Mateusz Gromek
Student AWF po specjalizacji gimnastyki korekcyjnej, zaczynam przygodę z przygotowaniem motorycznym. Wykorzystuje trening funkcjonalny, interwalowy szczególnie tabata.
Michał Gryckiewicz
Trener współpracujący
Michał Gryckiewicz
- Magister fizjoterapii - Instruktor Kulturystyki - Zawodnik IFBB kat. męska sylwetka - Technik masażysta - Instruktor TRX - Instruktor Expander Specjalizacja - Trening bodybuilding - Trening modelujący - Trening funkcjonalny - Przygotowanie sportowe
Mariusz Jankowski
Trener współpracujący
Mariusz Jankowski
Magister Wychowania Fizycznego, Personal Trainer lvl. 1 oraz lvl.2, instruktor kulturystyki, odnowy biologicznej oraz masażysta.
Paweł Janowski
Trener współpracujący
Paweł Janowski
Lubię wyzwania - takie które przynosi moja codzienność, ale przed wszystkim te, które stawiam sobie sam. Samorealizacja daje mi najwięcej szczęścia, widzę swój cel dlatego konsekwentnie do niego dążę i to nie zarozumiałość a chęć pokazania światu, że marzenia zwykłych ludzi się spełniają. Kocham życie i chce w nim trwać w jak najlepszej formie. Kursy: Trener Kulturystyki Trener personalny Instruktor street workout lvl. 1
Damian Krawczyk
Trener współpracujący
Damian Krawczyk
Certyfikowany instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacją trenera personalnego oraz dietetyka . Zawodnik sportów sylwetkowych. Już od najmłodszych lat inspirujący się sportowym trybem życia oraz wszystkim co z nim związane.
Mariusz Kwiatkowski
Trener współpracujący
Mariusz Kwiatkowski
Ukończyłem wychowania fizyczne, a także mnóstwo kursów: instruktor kulturystyki; trener siatkówki oraz koszykówki. W swojej pracy, koncentruję się na: przygotowaniu motorycznym, kondycyjnym, siłowym, funkcjonalnym oraz TRX.
Filip Malinowski
Trener personalny
Filip Malinowski
Trener personalny, masażysta, były reprezentant Polski do lat 17 i 19 w unihokeju, z zamiłowaniem do sportu od najmłodszych lat. Ponad 10 lat zawodowej gry w unihokej, treningi, zgrupowania reprezentacji, wyjazdy i turnieje nauczyły mnie dyscypliny i tego, że każdy cel można zrealizować ciężką, sumienną pracą.
Paweł Peszko
Trener personalny
Paweł Peszko
Jako trener zapewniam pełen profesjonalizm oraz bezpieczeństwo podczas ćwiczeń, a także przyjazną atmosferę i motywacje do rozwoju. We współpracy z podopiecznymi stawiam na sprecyzowany pod indywidualne potrzeby i możliwości plan mający na celu osiągniecie planowanych rezultatów. Zadbam o poprawę Twojej kondycji i ogólnej sprawności fizycznej, a także utratę tkanki tłuszczowej lub wzrost masy mięśniowej. Z racji na wieloletnie doświadczenie w sportach wytrzymałościowych zapewniam przygotowanie motoryczne do sportu jak i sezonu zimowego. W treningach wykorzystuje ćwiczenia siłowe, wytrzymałościowe oraz typu cross co daje świetny fundament do biegów typu runmagedon.
Jakub Płocheć
Trener personalny
Jakub Płocheć
Absolwent AWF Warszawa związany ze sportem od dziecka. Były zawodnik judo z kilkunastoletnim stażem oraz posiadacz czarnego pasa. Swoją pracę traktuje jako pasję więc dobra atmosfera podczas treningu gwarantowana.. Kuba specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, wytrzymałościowym oraz nastawionym na redukcję tkanki tłuszczowej czy rozwój masy mięśniowej.
Marta Podkańska
Trener współpracujący
Marta Podkańska
Studiowałam Turystykę i Rekreacje na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Specjalizuję się treningach modelujących, odchudzających oraz wytrzymałościowo-siłowych z elementami cross trainingu. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Skupiam się na potrzebach podopiecznych, aby bezpiecznie i skutecznie realizowali swoje cele. Na treningach tworzę miłą, a także przyjazną atmosferę, a swoją pozytywną energią i poczuciem humoru jestem w stanie zarazić każdego! Odbyłam szkolenia z zakresu metodyki treningu (poziom 1 i 2) oraz mobilności/stabilności w kontekście przygotowania motorycznego sportowca i prewencji urazów.
Filip Rowiński
Trener personalny
Filip Rowiński
Preferuję treningi o dużej intensywności. Specjalizuję się w przygotowaniu motorycznym, siłowym czy funkcjonalnym na bazie TRX oraz kettlebell. Pomogę Ci zrzucić zbędne kilogramy, czy wysmuklić sylwetkę. Ćwiczenia prowadzę profesjonalnie, sumiennie, a do tego z dużym poczuciem humoru! Do każdego podchodzę indywidualne, a także dobieram odpowiedni plan działania. Obiecuję, iż opuszczając klub poczujesz się spełniona/y! Wszystko po to, aby osiągnąć wyznaczony przez Ciebie CEL!
Paulina Strączek
Trener personalny
Paulina Strączek
Praca trenera jest moją pasją. Sprawia to, że wykonuję ją z oddaniem i zaangażowaniem. Uważam, że należy podchodzić do ćwiczeń holistycznie, zwracając uwagę na różne aspekty takie jak mobilność czy stabilizacja. Jestem osobą pomysłową i zaradną, co pomaga mi w komponowaniu ciekawych treningów. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym oraz instruktorką fitness. Mam także ukończone różne szkolenia, m.in. z kontroli motorycznej i profilaktyki przeciwurazowej w treningu. Oto motto, którym się kieruję : ,, W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę. Chodzi o to, żeby nauczyć się tańczyć w deszczu.''
Jakub Strączek
Trener personalny
Jakub Strączek
Praca trenera to coś co pomaga mi się spełniać, a przede wszystkim daje korzyści osobom, które zdecydują się na współpracę ze mną. Wspólnymi siłami wyłapiemy przeróżne braki np. w mobilizacji czy stabilizacji, wzmocnimy osłabione grupy mięśniowe. Zadbam o bezpieczeństwo techniki ćwiczeń oraz o odpowiednią intensywność, progresję i efekty. Z treningu na trening będziesz sprawniejszy i silniejszy. Mam również sporą wiedzę z zakresu odżywiania, suplementacji czy szeroko pojętego bio-hacking'u. Spojrzymy więc na Twoje zdrowie pod wieloma kątami i dostosujemy wszystko indywidualnie. Do zobaczenia!
Damian Tolak
Trener współpracujący
Damian Tolak
Sportami siłowymi interesuje się od 16 roku życia. Krok po kroku wprowadzę Cię w tajniki ruchu oraz mobilności, a także nauczę Cię poruszać się bezpiecznie i efektywnie zarówno podczas uprawiania sportu, jak i w życiu codziennym oraz przechodzić, od prostych do bardziej zaawansowanych ćwiczeń. Zademonstruję jak poprawnie wykonywać ćwiczenia siłowe, takie jak przysiad, wyciskanie na ławce, martwy ciąg. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, dostosowując trening do jej możliwości fizycznych.
Inga Wieteska
Trener współpracujący
Inga Wieteska
Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapia. Ze sportem związałam się 15 lat temu. Jako reprezentantka Polski uczestniczyłam w Mistrzostwach Świata oraz Mistrzostwach Europy w ratownictwie wodnym. Od kilku lat pasjonuję się triathlonem i biegami długodystansowymi. Moim celem sportowym jest ukończenie triathlonu Ironman. W pracy staram się łączyć praktykę trenerską z wiedzą medyczną. Priorytet to pozytywne nastawienie oraz indywidualny charakter treningu. Odbyłam wiele kursów: Personal Trainer Level 1 , Level 2, Terapia manualna wg. Kaltenborna, terapia tkanek miękkich FDM, taping w rehabilitacji i sporcie, systemowe podejście do profilaktyki u biegaczy. Sport to nie tylko praca; przede wszystkim stylem życia. Tym myśleniem staram się zarażać innych!
Maciej Zaręba
Trener współpracujący
Maciej Zaręba
Maciej Zaręba trener personalny PT Level 2. Absolwent Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Wyższej Szkoły Rehabilitacji . Posiada wiedze i umiejętności niezbędne do prowadzenia treningów z zakresu kulturystyki, treningu odchudzającego, funkcjonalnego, przygotowania motorycznego, boksu oraz treningu w okresie ciąży. Mocne strony to : przykładanie dużej uwagi na technikę, sumienność, profesjonalizm, zaangażowanie, pozytywne nastawienie. Uczestnik wielu kursów i szkoleń niezbędnych do osiągnięcia twoich celów treningowych .
Brak dostępnych trenerów.