10 porad dla szczupłej sylwetki część I

Szukacie wskazówek, informacji na temat jak dojść do upragnionej sylwetki? Przegrzebując zasoby Internetu znaleźliście wiele sprzecznych lub nieistotnych faktów, które wcale nie są pomocne? Co powiecie na 10 porad przydatnych podczas procesu redukcji? Zaczniemy od tematów związanych z odżywianiem, a na końcu poruszymy specyfikę treningu.

Dieta jako główny czynnik przyspieszający Twoje efekty treningowe – część II

Ćwiczenia są bardzo ważne, ale aby odnosiły skutek, należy je łączyć z odpowiednią dietą. W drugiej części artykułu podpowiadamy jak komponować posiłki aby efektywnie budować masę mięśniową.

Dieta jako główny czynnik przyspieszający Twoje efekty treningowe – część I

Zapewne słyszeliście pojęcie, że trening to zaledwie 30% sukcesu na drodze do wymarzonej sylwetki. Natomiast pozostałe 70% stanowi odpowiednia dieta. Czas obalić ten mit!

Różnica między zdrową redukcja, a głodówką

Bez względu na to czy Twoim celem treningowym, jest budowanie masy mięśniowej, zmiana proporcji ciała, czy też redukcja, każdy trener powie Ci coś w stylu: 70% sukcesu zależy od diety.

Zdrowe nawyki żywieniowe. Czy naprawdę wiesz co jesz?

Dieta – słowo, które spędza sen z oczu wielu osobom pracującym nad poprawą sylwetki.
Kojarzy się z monotonią, reżimem, jedzeniem z zegarkiem w ręku. Czy słusznie?

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.