Jak skutecznie schudnąć z brzucha?

Wszyscy wiemy nie od dziś, że nie ma cudownego sposobu by w kilka dni pozbyć się tłuszczyku, boczków i osiągnąć płaski, wymodelowany brzuch, z widocznym sześciopakiem.
Jest jednak masa sposobów aby skutecznie i przede wszystkim bezpiecznie osiągnąć swój ideał. Pamiętaj – nic nie dzieje się samo. Aby schudnąć z brzucha należy połączyć odpowiednią, zdrową i zbilansowaną dietę z aktywnością fizyczną.

Korzyści zdrowotne wynikające z podejmowania aktywności fizycznej u seniorów.

Odpowiednia dawka aktywności fizycznej na każdym z etapów życia jest bardzo ważna. Utrzymanie sprawności i kondycji u seniorów skutkuje poprawieniem wielu parametrów zdrowotnych, stąd ćwiczenia powinny być nieodzowną częścią codzienności. 

Jak epidemia koronawirusa wpłynęła na masę ciała Polaków?

Obliczenia podane przez Instytut Nauk o Żywieniu Człowieka SGGW wskazują iż, podczas izolacji każdy Polak przytył średnio 2kg. Dane przypadają na okres od 25 marca do 19 kwietnia,  stąd wynika iż średnie tempo tycia wynosiło ok. 0,5 kg na tydzień.

Praca z domu. Jak sprawić, żeby była przyjemna i efektywna?

Wydawać by się mogło, że praca bez wychodzenia z domu to spełnienie marzeń. Okazuje się, że rzeczywistość, po raz kolejny, zweryfikowała nasze wyobrażenia, które po kilku dniach home office wyglądają nieco inaczej.

Człowieku wyprostuj się – jak zadbać o zdrową i wyprostowaną sylwetkę

Niech rzuci kamieniem ten, kto przy rodzinnym stole nigdy nie usłyszał z ust swoich opiekunów komendy „Nie garb się tak!”, bądź „Wyprostuj się!”. Rodzice od najmłodszych lat napominali nas, abyśmy przyjmowali wyprostowaną sylwetkę. My zaś, po krótkiej samokontroli i przyjęciu oczekiwanej pozycji, szybko i bez refleksji wracaliśmy do pozycji dla nas wygodnej. Co zrobić by przestać skutecznie zaprzestać garbienia się? Dowiesz się z poniższego artykułu.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.