MOBILNOŚĆ – KONIECZNOŚĆ, CZY STRATA CZASU?

Wraz z wiekiem człowiek często zatraca umiejętność swobodnego poruszania się. Przedstawienie pojęcia mobilności powinno uświadomić Wam, drodzy czytelnicy, że jest to ważna kwestia w codziennym życiu, a jej brak może prowadzić do wielu dysfunkcji ludzkiego układu ruchu.

KULTURYSTYKA I CROSSFIT – DWA ODRĘBNE ŚWIATY?

Czy da się kochać i łączyć te dwa sporty jednocześnie? Czy mogą się one uzupełniać? Może są to dwa odrębne światy, których filozofie treningowe sobie przeczą? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w poniższym artykule.

KAWA I JEJ ZNACZENIE W ŻYCIU SPORTOWCA

Każdego ranka miliony ludzi rozpoczyna dzień od filiżanki kawy. Czy mity krążące o negatywnych skutkach picia kawy są prawdziwe? Czy też kawa, spożywana w odpowiedniej ilości niesie za sobą korzyści? Na te i inne pytania odpowiemy w poniższym artykule.

ZIMA JAKO NAJLEPSZY OKRES PRZYGOTOWAWCZY NA SEZON LETNI

Zima to czas, który warto odpowiednio zaplanować i rozpocząć przygotowania nad lepszą wersją samego siebie w następne wakacje.

JAK SZYBKO I SKUTECZNIE POPRAWIĆ PRACĘ MÓZGU?

Każdy chciałby, aby jego mózg pracował na najwyższych obrotach. Większa efektywność w pracy, lepsza pamięć i koncentracja, mniejsza ilość czasu poświęcona na zrealizowanie założonych celów – to kwestie bardzo pożądane. Jednak niewiele osób wie, jak sprawić, by mózg pracował wydajniej i skuteczniej. Przedstawiemy najprostsze, a zarazem najlepsze metody wspierające pracę mózgu.

1 2 3 5