Kolacja. Co jeść, aby nie przytyć, wspomóc sen i regenerację? Kompletny przewodnik Część III

W trzeciej i zarazem ostatniej części wskażemy z jakich produktów korzystać najlepiej w celu optymalizacji architektury snu. Bogatych w węglowodany, białko czy może tłuszcze?
Ponad to przedstawimy przykładowe propozycje idealne na ostatni posiłek.

Kolacja. Co jeść, aby nie przytyć, wspomóc sen i regenerację? Kompletny przewodnik Część II

Z poprzedniej części dowiedzieliśmy się, o fundamentalnej roli snu w naszym życiu. Wiemy, dlaczego jest tak niezbędny do tego, by móc cieszyć się pełnym zdrowiem. Ponad to jesteśmy świadomi czynników i zachowań, które mogą negatywnie wpływać na jego jakość.

Kolacja. Co jeść, aby nie przytyć, wspomóc sen i regenerację? Kompletny przewodnik. Część I

Istnieje specyficzna grupa pytań, która stale pojawia się na salonach trapiąc myśli wielu osób. Szczególnie wśród jednostek wykazujących szczególną troskę o swoje zdrowie jednym z takich pytań jest to dotyczące tego, co i w jakich ilościach powinniśmy jeść na kolację?

Jak przestać podjadać?

Każdy z nas zgodzi się, iż podjadanie między głównymi posiłkami z pewnością utrudnia utrzymanie wagi i nie jest naszym sprzymierzeńcem w walce o poprawę estetyki sylwetki.

Witamina D – witamina, której potrzebujesz

Ostatnio wiele mówi się na temat wielokierunkowego działania witaminy D. Kiedyś za jej główną funkcje uznawano zapewnianie właściwej gęstości mineralnej kości. Jednakże okazało się, że wpływa ona również na wiele procesów fizjologicznych w organizmie człowieka.

1 2 3 9