ROZCIĄGANIE – FAKTY I MITY

Przedstawiamy praktyczne rady jak włączyć rozciąganie do planu treningowego, tak aby uzyskać najlepsze efekty.

JAK SKUTECZNIE WYZNACZYĆ POSTANOWIENIA NOWOROCZNE?

Czy warto wyznaczać sobie postanowienia noworoczne? Jeśli tak, to jak to zrobić, aby tym razem się udało?

SUPERFOODS – CZY WARTO W DIECIE UMIEŚCIĆ SUPERŻYWNOŚĆ?

Przedstawiamy kilka produktów – popularnych superfoods, którymi warto urozmaicać swoją dietę. Dowiedz się czym jest superżywność i jakie są jej korzystne właściwości?

WINTER IS COMING – CZYLI JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SEZONU NARCIARSKIEGO?

Sezon narciarsko-snowboardowy zbliża się wielkimi krokami Wielu z was planuje zimowe szaleństwo na śniegu. Co zrobić żeby wyczekiwanego urlopu nie spędzić w szpitalnej izbie przyjęć? Jak uniknąć zdania: „Dziś nie jeżdżę bo wszystko mnie boli”? Odpowiedź jest jedna i bardzo prosta: przygotowanie fizyczne. Niezależnie od tego czy to wasz pierwszy czy dziesiąty sezon ze sportami zimowymi niezbędne jest przygotowanie. Organizm odpowiednio wzmocniony przed wyjazdem pozwoli cieszyć się urlopem bez niechcianych przygód.

JAK NIE PRZYTYĆ W ŚWIĘTA?

Jest niewiele osób, które decydują się na wprowadzanie programów odchudzających właśnie w tym okresie. Święta, to nie czas na katowanie się dietą, jednak biorąc pod uwagę chęć włożenia wybranej kreacji sylwestrowej – warto zachować kontrolę i nie folgować łakomstwu.
W poniższym artykule przedstawione zostało kilka wskazówek, dzięki którym święta stanowić będą przyjemny odpoczynek, a nie dietetyczną porażkę. Istnieją bowiem sposoby na to, by potrawy świąteczne były zarówno smaczne jak i zdrowe.