Jak skutecznie schudnąć z brzucha?

Wszyscy wiemy nie od dziś, że nie ma cudownego sposobu by w kilka dni pozbyć się tłuszczyku, boczków i osiągnąć płaski, wymodelowany brzuch, z widocznym sześciopakiem.
Jest jednak masa sposobów aby skutecznie i przede wszystkim bezpiecznie osiągnąć swój ideał. Pamiętaj – nic nie dzieje się samo. Aby schudnąć z brzucha należy połączyć odpowiednią, zdrową i zbilansowaną dietę z aktywnością fizyczną.

Tauryna

Nazwa “tauryna” kojarzy się przede wszystkim z napojami energetycznymi, których na polskim rynku jest cała masa lub odżywkami dla sportowców, ale mało kto zdaje sobie sprawę z tego czym jest i jak ważną rolę odgrywa w naszym organizmie.

Fit śniadanie – pomysł na śniadanie fit – Calypso

Mówi się, że śniadanie to najważniejszy posiłek, powinno dostarczyć nam  energii na pierwszą część dnia. Dlatego, wbrew pozorom, zdrowe fit śniadanie nie powinno być niskokaloryczne. Najlepszym rozwiązaniem jest przyrządzanie śniadań białkowo-tłuszczowych z dodatkiem węglowodanów. Takie posiłki nie podnoszą poziomu cukru we krwi, a jeśli są właściwie zbilansowane, nie powodują odkładania tłuszczu.

ABC zdrowego odżywiania – Nowy Rok – Tym razem się uda! CZ.2

Statystyki umieralności na świecie z powodu chorób to dość rzadko poruszany temat w mediach. Jak przedstawiają się te dane? Zabójstwa są przyczyną mniej niż 1% zgonów. Natomiast choroby związane z odżywianiem są przyczyną ponad 60% umieralności! Mało jednak się o tym mówi. Tak zwane choroby dietozależne, to w dużej mierze to, z czym spotykamy się na co dzień jako choroby cywilizacyjne.

ABC zdrowego odżywiania – Nowy Rok – tym razem się uda! cz.1

Za nami 2020 rok i przebojowym krokiem wchodzimy w Nowy Rok.
Jednak stara maksyma mówi, że brak ustalenia odpowiedniego planu, to planowanie porażki.

Zgodnie z powyższym, warto zastanowić się nad tym, co poszło w tym roku nie tak. Czy mogliśmy lepiej zadbać o rytm dobowy? A może unikać słodkich, kalorycznych przekąsek i zamienić je na smaczne, zdrowe i pożywne odpowiedniki? Wiecie, taka szczera rozmowa, jak w zdrowym związku.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.