Boks Białystok

Boks dla początkujących w Białymstoku w Calypso Fitness to ciekawe zajęcia dla wszystkich znudzonych tradycyjnymi formami ćwiczeń na siłowni. W spotkaniach mogą uczestniczyć osoby każdej płci i w różnym wieku. Poza klasyczną propozycją treningu dla mężczyzn, w naszym klubie można uczęszczać również na boks dla kobiet. Ponadto organizujemy zajęcia dla dzieci. Dla każdej z wymienionych grup to niezwykle rozwijająca na wielu płaszczyznach aktywność. Pozwala ona na poprawę sprawności fizycznej, ma też pozytywny wpływ na psychikę. Przekonaj się, jak wygląda boks w Białymstoku naszym klubie fitness.

Boks dla początkujących w Białymstoku w siłowni Calypso Fitness

Boks to sport, który znacznie zwiększa wydolność organizmu - to jego ogromna, lecz nie jedyna zaleta. Podczas bardzo intensywnych treningów palimy również dużo kalorii, co pozwala pozbyć się zbędnych kilogramów i pięknie wyrzeźbić sylwetkę. To typ aktywności, który angażuje wszystkie partie mięśni z dużym naciskiem na brzuch. Już nawet boks dla początkujących pozwala osiągnąć doskonałe rezultaty na wielu płaszczyznach. Ponadto na treningach kształtujesz refleks, spostrzegawczość, a także ćwiczysz koncentrację. Boks sprzyja też rozładowaniu napięcia oraz doskonale uczy cierpliwości. Ponadto regularne ćwiczenia wspierają kształtowanie pewności siebie. Nie wymagają on specjalnego przygotowania od uczestników poza strojem, obuwiem sportowym, wodą oraz ręcznikiem.

W jakiej formie odbywa się boks w Calypso Fitness?

Każdy trening otwiera intensywna rozgrzewka, po której przechodzi się do właściwych ćwiczeń, kończy go z kolei rozciąganie i wyciszenie. Zarówno boks dla kobiet, dzieci, jak i początkujących uczestników koncentruje się na nauce prawidłowej postawy ciała oraz wyprowadzania podstawowych ciosów - prostych, sierpów i haków. Na dalszym etapie odbywają się sparingi służące kontroli umiejętności uczestników. To doskonały moment, aby ocenić postępy oraz elementy wymagające zmian, a następnie pracować nad nimi na kolejnych spotkaniach.

Treningi bokserskie w naszym klubie fitness prowadzą jedynie doświadczeni trenerzy. To gwarancja bezpieczeństwa oraz odpowiednio zaplanowanych zajęć. Ponadto zapewniają oni wsparcie oraz motywację do dalszych treningów. Monitorują postępy uczestników zajęć i służą wsparciem w dziedzinie boksu.

Boks dla dzieci w Białymstoku dla zdrowego rozwoju od najmłodszych lat

W przypadku zajęć z boksu dla dzieci koncentrują się one przede wszystkim na grach i zabawach ruchowych z elementami sportu. Kształtują one poprawną mechanikę ruchu oraz uczą odpowiedzialności oraz zdrowego panowania nad emocjami. To również doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości w gronie rówieśników. Boks to zdrowa rywalizacja w kontrolowanych przez trenera warunkach.

W dziedzinie jaką jest boks Multisport w Białymstoku, pozwala na uczęszczanie na zajęcia. Dlatego, jeśli posiadasz kartę, serdecznie zapraszamy do Calypso Fitness! Ta wyjątkowa, znana już od starożytności dziedzina umożliwia wszechstronny rozwój. Odwiedź nasz klub i odkryj nowe wrażenia sportowe!

Boks w innych miastach:

Calypso Fitness i Siłownia Białystok

Białystok, ul. Jurowiecka 1, tel.85 877 23 77
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.