Boks Poznań Avenida

Dlaczego warto trenować boks?

Aktywność fizyczna to podstawa dobrego samopoczucia i zgrabnej sylwetki. Regularne ćwiczenia pozwalają utrzymać organizm w dobrym zdrowiu i zdobyć niezbędną odporność. Calypso Fitness i Siłownia Poznań Avenida stale rozwija swoją ofertę, aby zapewnić swoim klientom satysfakcję. Poza standardowymi zajęciami w ofercie klubu pojawił się także boks. To stosunkowo nowa propozycja, która stanowi krok w stronę oczekiwań naszych gości. 

Boks to dyscyplina olimpijska, która kojarzy się głównie z ringiem i bezpardonową walką między zawodnikami. Tymczasem odpowiednio zorganizowane zajęcia pięściarstwa można przeprowadzić w taki sposób, żeby żaden z uczestników nie odniósł większych obrażeń. Stawiamy na dobrą zabawę i bezpieczeństwo, a boks ma być tylko sposobem na rozwój i przełamanie własnych słabości.

Boks dla początkujących pomoże Ci rozwijać swoje ciało równomiernie. Podczas intensywnego treningu można spalić więcej kalorii niż w czasie biegu. Ponadto do pracy zaangażowane są niemal wszystkie mięśnie, co pozwala wzmocnić ciało i nabrać koordynacji ruchowej. Regularne treningi pozwalają także na poznanie wielu technik obronnych i przećwiczenie ich. Dzięki temu da się nabrać więcej pewności siebie i przełamać własne słabości psychiczne. Boks dla kobiet polecany jest także Paniom, które chcą być gotowe na reakcję w sytuacji zagrożenia. 

Boks dla kobiet, dzieci i początkujących

Zajęcia z boksu nie są wybierane tylko przez osoby marzące o karierze w tej dyscyplinie sportu. Treningi w naszym klubie to przede wszystkim boks dla początkujących, którzy poszukują nowych wyzwań. Na zajęciach mogą pojawić się osoby w dowolnym wieku i niezależnie od płci. Mało istotne jest także doświadczenie, a nawet kompletny jego brak. Nasi instruktorzy przeprowadzają zajęcia w taki sposób, żeby boks dla kobiet połączyć z treningiem dla bardziej zaawansowanych. W naszym klubie są zajęcia również z boksu dla dzieci, które pomogą w rozwoju najmłodszych. 

Skupiamy się głównie na zajęciach z boksu dla początkujących. Jeśli dopiero zaczynasz, nie obawiaj się pierwszych treningów. Świat należy do odważnych, a o Twoje bezpieczeństwo zadba doświadczona kadra. Trenerzy zaprezentują Ci podstawowe techniki bokserskie i pokażą pierwsze kroki potrzebne do dalszego rozwoju. Jeśli nie posiadasz własnych rękawic, nic nie szkodzi. Przyjdź na pierwszy trening boksu i sam oceń, czy będzie Ci się podobało. Jeśli połkniesz bakcyla, wówczas nadejdzie pora na zakup potrzebnego sprzętu. 

Calypso Fitness i Siłownia Poznań Avenida to jedna z najnowocześniejszych placówek w stolicy Wielkopolski. Oferta siłowni jest też otwarta dla osób, które korzystają z kart Multisport. Honorowanie kart opłaconych pozwoli ponosić niższe koszty związane z odwiedzaniem naszej placówki. Można także uczęszczać na zajęcia z boksu z Multisport i innymi podobnymi kartami. Ograniczenia w liczbie odwiedzin związane są tylko z charakterem pakietu wykupionego dla wybranych kart. Musisz jednak pamiętać, że honorujemy karty aktywne i opłacone na aktualny miesiąc.

Boks w innych miastach:

Calypso Fitness i Siłownia Poznań Avenida

Poznań, Matyi 2, tel.616674370 , 616674371
pn.-pt.06:00-23:00
sob.08:00-21:00
niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.